14.gifquote:
Blijkbaarquote:Op vrijdag 28 april 2006 14:19 schreef 9christensen het volgende:
Dus in Engeland heerst ook een carnavals-sfeer?
Dat heb ik al gedaan, je zei zelf dat je het zo mooi vond dat Twente 90 minuten lang zong ergens, ik denk dan : ''hmm, dus ook al staat het 0-4 en spelen de Tukkers als natte kranten, dan nog wordt er weer een holadijee-holadijoo melodie ingezet....''quote:
vat 't nou niet zo letterlijk opquote:Op vrijdag 28 april 2006 15:04 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat heb ik al gedaan, je zei zelf dat je het zo mooi vond dat Twente 90 minuten lang zong ergens, ik denk dan : ''hmm, dus ook al staat het 0-4 en spelen de Tukkers als natte kranten, dan nog wordt er weer een holadijee-holadijoo melodie ingezet....''
Doe ik ook niet, jarenlange FCU - FCT ervaring zegt me genoeg...quote:Op vrijdag 28 april 2006 15:07 schreef 9christensen het volgende:
[..]
vat 't nou niet zo letterlijk op![]()
Jij begrijpt het tenminste.quote:Op vrijdag 28 april 2006 15:48 schreef _Vulcanus_ het volgende:
Dat zingen om het zingen op de verkeerdede momenten (bij achterstand bijvoorbeeld) gebeurt bij FC Utrecht helaas ook wel eens.
Persoonlijk hoor ik dan liever een striemend fluitconcert en supporters schreeuwen/schelden op de tegenstander, uitvak en de scheids, dan dat ik 90 minuten lang ons hele repertoire van voor naar achteren moet aanhoren.
Maar sfeer is een ongrijpbaar iets, de ene keer hangt het er wel, de andere keer niet.
Is helemaal afhankelijk van hoe het spel verloopt, tegen wie je speelt, is het een risico wedstrijd, vol uitvak noem maar op.
Dus bij een achterstand mag er niet gezongen wordenquote:Op vrijdag 28 april 2006 15:48 schreef _Vulcanus_ het volgende:
Dat zingen om het zingen op de verkeerde momenten (bij achterstand bijvoorbeeld) gebeurt bij FC Utrecht helaas ook wel eens.
Persoonlijk hoor ik dan liever een striemend fluitconcert en supporters schreeuwen/schelden op de tegenstander, uitvak en de scheids, dan dat ik 90 minuten lang ons hele repertoire van voor naar achter moet aanhoren.
Maar sfeer is een ongrijpbaar iets, de ene keer hangt het er wel, de andere keer niet.
Is helemaal afhankelijk van hoe het spel verloopt, tegen wie je speelt, is het een risico wedstrijd, vol uitvak noem maar op.
.
Er mag wat mij betreft altijd gezongen worden, moet iedereen lekker zelf weten.quote:Op vrijdag 28 april 2006 16:56 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Dus bij een achterstand mag er niet gezongen wordenIk denk dat de spelers dan juist de steun nodig hebben.
Dat gebeurt bij Twente ook niet.quote:Op vrijdag 28 april 2006 17:14 schreef _Vulcanus_ het volgende:
[..]
Maar om bij een achterstand lalalalala al je vrolijke clubliedjes te blijven zingen heeft weinig toegevoegde waarde.
alloh danquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |