Niet gayer dan Dirkiequote:Op maandag 17 april 2006 01:50 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Maar je vindt het niet gay klinken?
En dan is de wedstrijd nog niet eens begonnen!quote:Op maandag 17 april 2006 08:41 schreef Cart_man het volgende:
Gezellig
In Italie werkt het anders, daar zou bij een gelijke stand na 2 wedstrijden (uitgescoorde doelpunten tellen niet dubbel) de hoogst geklasseerde op de eindranglijst van de competitie doorgaan.quote:Op maandag 17 april 2006 00:32 schreef Mr.Mills het volgende:
Heb het maar voor de zekerheid ff op knvb.nl opgezocht:
[..]
Dat zou ik een betere oplossing vinden ja.quote:Op maandag 17 april 2006 09:15 schreef DIGGER het volgende:
[..]
In Italie werkt het anders, daar zou bij een gelijke stand na 2 wedstrijden (uitgescoorde doelpunten tellen niet dubbel) de hoogst geklasseerde op de eindranglijst van de competitie doorgaan.
Voordeel hiervan is dat de laagst geklasseerde feitelijk direct met een 0-1 achterstand begint en dus vanaf de 1e minuut aanvallender zal spelen.
Bovendien maakt het dan dus veel meer uit of je 2e, 3e, 4e of 5e wordt dan in Nederland het geval is, want hier maakt dat feitelijk geen ruk uit (ja of je eerst uit of thuis speelt).
Ik niet.quote:Op maandag 17 april 2006 13:25 schreef zjroentje het volgende:
De Feyenoorders rekenen zich hier al vroeg rijk.
beide kanten hoorquote:Op maandag 17 april 2006 13:25 schreef zjroentje het volgende:
De Feyenoorders rekenen zich hier al vroeg rijk.
jaja we blijven verassenquote:Op maandag 17 april 2006 12:03 schreef Ixnay het volgende:
AZ - Groningen
Ajax - Feyenoord
Groningen - Feyenoord
quote:Op maandag 17 april 2006 14:05 schreef Erwtensoep het volgende:
Het zal toch van hem moeten komen. En gezien zijn haat voor de club komt dat wel goed denk ik.
Ach, moet je eens in het feyenoord topic kijken hoe er over kuijt gepraat wordtquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |