Uiteraardquote:
Ligt er aan pér land en pér verhuurbedrijf, de meeste verhuurbedrijven hebben zo en zo hebben ook nog een toeslag als je jonger bent dan een bep. leeftijd. Meestal 23-25.quote:Op zondag 16 april 2006 02:39 schreef Steve-O het volgende:
Hoelang moet je je papiertje hebben voordat je eigenlijk mag huren in het buitenland ?
Dat ligt aan de autocategorie. OVer het algemeen 1 jaar. Bij grotere auto's 2 jaar.quote:Op zondag 16 april 2006 02:39 schreef Steve-O het volgende:
Hoelang moet je je papiertje hebben voordat je eigenlijk mag huren in het buitenland ?
Hangt van het betreffende land af. Net zoals het al dan niet nodig hebben van een internationaal rijbewijs. Verder moet je voordat je ergens iets gaat huren eerst even rondzoeken in je reisgids, internet, etc. Weet je meteen of het verantwoord is om van een privaat persoon zijn auto te huren (dit is misschien zelfs illegaal), of dat je beter bij een van de grotere jongens kunt huren.quote:Op zondag 16 april 2006 02:39 schreef Steve-O het volgende:
Hoelang moet je je papiertje hebben voordat je eigenlijk mag huren in het buitenland ?
Zoals ik vroeg in een ander topic..quote:Op maandag 17 april 2006 18:32 schreef Robin__ het volgende:
Oke het word weer zomer, en dan wil je weg.. zoook een aantal vrienden + ikzelf. Afgelopen zomer goed bevallen dus wij willen weer lekker naar frankrijk, de auto waar we opgerekent hadden.. is total loss en is vervangen door een lease auto zonder prive kilometers![]()
Nu zit het dus zo, we zijn dit jaar met 6 personen waarvan iig 2 met rijbewijs (21 jaar en 18 jaar) en 1 met een canadees rijbewijs (ik weet eerlijk gezegt niet of hij in een handgeschakelde auto kan rijden) en ik hoop zelf ook een rijbewijs te hebben (ben ook 18) Nu hebben we sowieso 1 auto (van een mama uit het gooi.. golf cabrio, leer, stoelverwarming etc) Daar kan je met 4 personen goed inzitten maar veel bagage wil er dan niet meer bij. Kortom er zal iets bijmoeten. Zoals ik het zie is 3 personen + bagage per auto het comfortabelst dus er moet nog een auto komen waar dat dus inpast.
We denken 2500km nodig te hebben (dat is bij een hoop verhuurbedrijven prima te krijgen, ga je daarna wel naar 20cent/km .. 20euro/100km) in de periode 22-07 tot 04-08 ophalen almere/amsterdam oid. Dus nu zijn we een beetje opzoek naar alle soorten tips, maatschappijen, autos, verzekeringen maar ook vooral of het uberhaupt te doen is om 18 jarigen in een huur auto te laten rijden. In principe mogen de kosten incl bezine uitkomen op zo'n 200 euro pp (x5 = 1000)
Nou ik hoop dat iemand wat tips do's/don'ts heeft
Alternatieven.. als busreis, trein, vliegtuig vallen eigenlijk wel af.. we willen niet met een soort jongeren reis, gewoon op een camping (we hebben een lijstje) en daar vooral relaxt beetje vakantie vieren..maar die vrijheid die je met de auto heb spreekt ons erg aan.
Mijn ervaring is dat Budget (www.budget.de) in Duitsland vrij goedkoop is, in ieder geval voor 1 of 2 dagen huren.quote:Op zondag 16 april 2006 17:48 schreef Zolena het volgende:
Ik heb gehoord dat het vaak goedkoper is om in Duitsland een auto te huren. Klopt dat? Iemand daar ervaring mee, of adressen voor?
Was trouwens op easyterra.nlquote:# Minimum driver age 23.
# Maximum driver age is 74.
# Drivers ages 23 through 24 pay an additional fee to drive.
Hmm dat zou mooi zijn als de ANWB zulke service biedt! Ik zag ook dat je via hen een auto kan huren, maar ook dan werd er gevraagd naar een cc . En de klantenservice kan ik pas morgen bellen..quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:16 schreef zomerbloem15 het volgende:
Bij de ANWB kan je een spoedprocedure aanvragen. Moet je gewoon morgen een winkel inlopen en daarom vragen. Dan kan je volgens mij per direct de kaart krijgen. Terwijl normaal de termijn van 10 dagen is..........
maar de meeste vragen wel een cc ja, of je moet nog via nederland een auto huren bij Hertz ofzo.
Ja, en die toeslag is behoorlijk hoor, zo'n 20 dollar per dag!quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:24 schreef Woffel het volgende:
thx voor de reacties dusver!!
[..]
Hmm dat zou mooi zijn als de ANWB zulke service biedt! Ik zag ook dat je via hen een auto kan huren, maar ook dan werd er gevraagd naar een cc . En de klantenservice kan ik pas morgen bellen..
En van die toeslag was ik ook niet van op de hoogte, op de nu al dure vakantie komt dus nog een x bedrag overheen, woei![]()
![]()
quote:van een site over de USA
Minimum leeftijd
Tot voor kort was de minimumleeftijd voor het kunnen huren van een auto 25 jaar. Tegenwoordig is de minimumleefttijd gesteld op 21 jaar. Voor personen jonger dan 25 jaar wordt echter wel een toeslag (underage driver fee) gerekend. De hoogte daarvan hangt af van de staat waar de auto wordt gehuurd en van de verhuurmaatschappij. Doorgaans bedraagt die toeslag $20 per dag. Indien de huurder jonger dan 25 jaar is, zal die toeslag een flinke aanslag op het reisbudget zijn
Meeste lease maatschappijen hanteren een grens van 25 jaar, daar onder hoge toeslag. Als je daar zonder creditcard aankomt staan ze je aan te kijken of je gek bent. Ik heb een defecte card gehad en wilde mijn hotels cash betalen nou dat was erg lastig. Overal borg betalen en kamers werden gecontroleerd bij verlaten.quote:Op zondag 8 oktober 2006 20:19 schreef Woffel het volgende:
Ikzelf ben 21 dus qua leeftijd moet 't geen probleem zijn.
Zijn er hier mensen die wel zonder cc een auto in Amerika gehuurd hebben, en zo ja bij welke maatschappij?
alvast bedankt..
Klinkt wel een beetje psycho eigenlijkquote:Op zondag 8 oktober 2006 21:37 schreef harryharry het volgende:
[..]
Meeste lease maatschappijen hanteren een grens van 25 jaar, daar onder hoge toeslag. Als je daar zonder creditcard aankomt staan ze je aan te kijken of je gek bent. Ik heb een defecte card gehad en wilde mijn hotels cash betalen nou dat was erg lastig. Overal borg betalen en kamers werden gecontroleerd bij verlaten.
Waarom? De borg is bedoeld om rotzooi te voorkomen. Borg betalen zonder de kamer te controleren zou toch zinloos zijn?quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:41 schreef okkie-man het volgende:
[..]
Klinkt wel een beetje psycho eigenlijk
Ik doel meer op het niet serieus genomen worden door personeel als je cash wilt betalen.quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:46 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Waarom? De borg is bedoeld om rotzooi te voorkomen. Borg betalen zonder de kamer te controleren zou toch zinloos zijn?
Ik weet wel dat als je via het hoofdkantoor van de ANWB probeert dat het lastiger gaat dan via een winkel. Want ze willen een kopie van je ID/paspoort en die moet je toesturen naar Den Haag en in een winkel kan je het gelijk allemaal afhandelen.........quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:24 schreef Woffel het volgende:
thx voor de reacties dusver!!
[..]
Hmm dat zou mooi zijn als de ANWB zulke service biedt! Ik zag ook dat je via hen een auto kan huren, maar ook dan werd er gevraagd naar een cc . En de klantenservice kan ik pas morgen bellen..
En van die toeslag was ik ook niet van op de hoogte, op de nu al dure vakantie komt dus nog een x bedrag overheen, woei![]()
![]()
Het is niet gebruikelijk, in nederlandse hotels nl ook niet. In de vs betalen mensen die iets te verbergen hebben (zoals criminelen) vaak cash (creditcards zijn nl traceertbaar) De creditcard vervangt in principe daar de bankpas wat hier heel gebruikelijk is om even te pinnen.quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:54 schreef okkie-man het volgende:
[..]
Ik doel meer op het niet serieus genomen worden door personeel als je cash wilt betalen.
Ik kom net terug uit de winkel, een cc kan op z'n vroegst vrijdag... dus dat wordt 'm ook niet. Heb wel met anwb autoverhuur gebeld en die gaven aan dat 't zeer waarschijnlijk mogelijk is(word zo nog even terug gebeld), maar dan betaal ik 100 euro borg per week extra....quote:Op zondag 8 oktober 2006 23:37 schreef zomerbloem15 het volgende:
[..]
Ik weet wel dat als je via het hoofdkantoor van de ANWB probeert dat het lastiger gaat dan via een winkel. Want ze willen een kopie van je ID/paspoort en die moet je toesturen naar Den Haag en in een winkel kan je het gelijk allemaal afhandelen.........
succes!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |