quote:Op woensdag 19 april 2006 11:45 schreef nicket84 het volgende:
wanneer komt Final Fantasy eigenlijk uit? Zie dat hij deze week voor de pc komt...
Ben net met de main quest begonnen, maar Oblivion komt m'n neus uit. Ik hou niet zo van dat soort settings. Is die main quest echt lang? Geloof dat je 9 van die poorten moet sluiten en heb er pas 2quote:Op woensdag 19 april 2006 09:38 schreef Tain het volgende:
[..]45 uur hier, maar ik ben het al even helemaal zat
Geen idee hoe lang de MQ precies is. Weet alleen dat de MQ de reden is dat ik Oblivion nu al een week niet gespeeld hebquote:Op woensdag 19 april 2006 11:56 schreef twi het volgende:
[..]
Ben net met de main quest begonnen, maar Oblivion komt m'n neus uit. Ik hou niet zo van dat soort settings. Is die main quest echt lang? Geloof dat je 9 van die poorten moet sluiten en heb er pas 2
Ik speel ook al een week niet meer door die stink MQ, kwam in een dungeon 200!!!! pijlen verschoten en nu moet ik terug om pijlen te gaan kopen, als je op geesten schiet dan droppen ze lang niet allemaal meer op de grond en het kost me iets van 20 pijlen per geest, gaat fucking nergens over.quote:Op woensdag 19 april 2006 12:02 schreef Tain het volgende:
[..]
Geen idee hoe lang de MQ precies is. Weet alleen dat de MQ de reden is dat ik Oblivion nu al een week niet gespeeld heb
Ja dat heb ik denk ik ook.. bijna een week niet meer gespeeld.. moet nog een hoop doen, maar word toch meer van hetzelfde nu... zocht van de week weer een beetje afwisseling naar actie (PGR3) merkte ik.quote:Op woensdag 19 april 2006 09:38 schreef Tain het volgende:
[..]45 uur hier, maar ik ben het al even helemaal zat
altijd in de zomer, voor iedere console/pcquote:Op woensdag 19 april 2006 13:06 schreef jorienvdherik het volgende:
vorig jaar in de zomer op de xbox 1 ook rustig weer
Behalve voor de cube, dan is het altijd rustigquote:Op woensdag 19 april 2006 13:09 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
altijd in de zomer, voor iedere console/pc
quote:Op woensdag 19 april 2006 13:13 schreef Tain het volgende:
[..]
Behalve voor de cube, dan is het altijd rustig
Waarom erop zetten? Speel het gewoon direct van je mp3 speler af door hem in de usb poort van de 360 te doen.quote:Op woensdag 19 april 2006 11:44 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Ik hoop trouwens dat ze een update uitbrengen dat je ook gewoon via je computer/mp3 speler er muziek op kunt zetten want dat cd`s rippen gaat nergens over
Rellenquote:Op woensdag 19 april 2006 13:13 schreef Tain het volgende:
[..]
Behalve voor de cube, dan is het altijd rustig
Ben je lekker mee.quote:Op woensdag 19 april 2006 13:14 schreef devv05 het volgende:
Waarschijnlijk nieuwe Star Wars game voor 360 in de maak
En de HD-DVD uitbreiding komt er zeker, meer nieuws op de E3. Waarschijnlijk krijgt het een HDMI connector
Amen.quote:Op woensdag 19 april 2006 15:41 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ben je lekker mee.
Ik ben op een kruistocht tegen HDMI, met z'n vieze beveiligingen. Mag hopen dat het een langzame dood sterft.
Ik ben geen piraat, absoluut niet, ik veratfschuw kopiëren, maar met HDMI kan men ook TV-programma's coderen. Ik weet niet wat jullie doen, maar ik neem nog wel eens iets op. Dat kan dan in het voorkomende geval niet meer.
Dat HDMI mogen ze dus fijn diep in hun achterste duwen. Erg diep. Ik heb liever een standaard met een wat mindere kwaliteit dan een standaard die dingen voor mij blokkeert.
Is daar toevallig ook ruimte voor blu-ray en HD-DVD in z'n algemeenheid?quote:Op woensdag 19 april 2006 15:41 schreef Mystikvm het volgende:
Dat HDMI mogen ze dus fijn diep in hun achterste duwen. Erg diep.
Tis ook leuk als je TV niet de volledige HDMI standaard niet 100% ondersteund, dan heb je lekker 540p op je 1080p schermquote:Op woensdag 19 april 2006 15:41 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ben je lekker mee.
Ik ben op een kruistocht tegen HDMI, met z'n vieze beveiligingen. Mag hopen dat het een langzame dood sterft.
Ik ben geen piraat, absoluut niet, ik veratfschuw kopiëren, maar met HDMI kan men ook TV-programma's coderen. Ik weet niet wat jullie doen, maar ik neem nog wel eens iets op. Dat kan dan in het voorkomende geval niet meer.
Dat HDMI mogen ze dus fijn diep in hun achterste duwen. Erg diep. Ik heb liever een standaard met een wat mindere kwaliteit dan een standaard die dingen voor mij blokkeert.
Vast, daar ben ik allebei ook niet zo'n fan van. Niks nieuw medium, het is gewoon nog hetzelfde medium waar meer op past. Nou sorry, voor HD-kwaliteit films heb ik dat gejengel met 'wat nu te kopen' niet over. Zeker niet als er 2 standaarden zijn.quote:Op woensdag 19 april 2006 15:48 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Is daar toevallig ook ruimte voor blu-ray en HD-DVD in z'n algemeenheid?
die jongen heeft geld te veelquote:Op woensdag 19 april 2006 16:30 schreef Wessiej het volgende:
Zo Blazing Angels binnen, kijken of die leuk is.
Tuurlijk biedt de capaciteit wel (grote) voordelen.quote:Op woensdag 19 april 2006 16:33 schreef twi het volgende:
Het enige voordeel wat grotere ruimte i.m.o. biedt is dat de discs langzamer hoeven te draaien. Niet eens de capaciteit. Maar als het daarom zou gaan, dan kan je net zo goed gewoon een andere techniek nemen. Dit optische gekloot is gewoon zwaar inferieur. Zo 1990's....
hij ligt nog achter de bank van het lachenquote:Op woensdag 19 april 2006 16:35 schreef Wessiej het volgende:
Nee, geruild met Daggla voor Fight Night.
Digital content distributionquote:Op woensdag 19 april 2006 16:33 schreef twi het volgende:
Het enige voordeel wat grotere ruimte i.m.o. biedt is dat de discs langzamer hoeven te draaien. Niet eens de capaciteit. Maar als het daarom zou gaan, dan kan je net zo goed gewoon een andere techniek nemen. Dit optische gekloot is gewoon zwaar inferieur. Zo 1990's....
Waarop? Bethesda heeft weinig problemen met DVD9. Het enige voordeel is dat er grote FMV's op passen. En ik zit niet op FMV's te wachten.quote:Op woensdag 19 april 2006 16:41 schreef devv05 het volgende:
[..]
Tuurlijk biedt de capaciteit wel (grote) voordelen.
Nu voldoet het meestal nog wel ja, maar het is de bedoeling dat ze nog wel een paar jaartjes mee gaan. Je denkt toch niet dat DVD9 over een paar jaar nog voldoet? Je hebt nu zelfs al games en films van meerdere DVD's, en de ontwikkeling gaat steeds sneller. Je moet vooruit kijken en niet naar het nu.quote:Op woensdag 19 april 2006 16:43 schreef twi het volgende:
[..]
Waarop? Bethesda heeft weinig problemen met DVD9. Het enige voordeel is dat er grote FMV's op passen. En ik zit niet op FMV's te wachten.
Goed punt.... denk inderdaad dat het niet altijd dvd9 zal blijven idd.quote:Op woensdag 19 april 2006 16:48 schreef devv05 het volgende:
[..]
Nu voldoet het meestal nog wel ja, maar het is de bedoeling dat ze nog wel een paar jaartjes mee gaan. Je denkt toch niet dat DVD9 over een paar jaar nog voldoet? Je hebt nu zelfs al games en films van meerdere DVD's, en de ontwikkeling gaat steeds sneller. Je moet vooruit kijken en niet naar het nu.
I know! Eén keer!quote:Op woensdag 19 april 2006 16:59 schreef twi het volgende:
De handvol games die ervoor zullen kiezen om het over 2 DVD's te spreiden, vind ik nauwelijks een probleem. Hoe vaak moet je bij zo'n spel nu precies van DVD wisselen?
Nope niet meer op de site van de FRS. Bevalt ie verder? Kun je er ook (S)-videokabels op aansluiten en van de box video kabels naar de tv doen?quote:Op woensdag 19 april 2006 17:46 schreef H.Flick het volgende:
Is hij niet meer te koop via de website van FRS? Daar heb ik hem toen voor een prikkie gekocht.
Vanmiddag stond ik trouwens best lang met FFXI in mijn handen. Ik twijfel nu nog steeds heel erg. Aan de ene kant is het Final Fantasy, maar aan de andere kant vind ik MMO's helemaal niet leuk.
Gaat iemand anders hem hier nog kopen?
Ik wil hem kopen, maar snap het hele betaal systeem niet.quote:Op woensdag 19 april 2006 17:46 schreef H.Flick het volgende:
Is hij niet meer te koop via de website van FRS? Daar heb ik hem toen voor een prikkie gekocht.
Vanmiddag stond ik trouwens best lang met FFXI in mijn handen. Ik twijfel nu nog steeds heel erg. Aan de ene kant is het Final Fantasy, maar aan de andere kant vind ik MMO's helemaal niet leuk.
Gaat iemand anders hem hier nog kopen?
Mijn vrienden van Eurogamer hebben een prachtige review over dat apparaat geschreven. Daar staat ook precies in hoe je alles het beste kunt aansluiten. Fijn leesvoer!quote:Op woensdag 19 april 2006 18:00 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Nope niet meer op de site van de FRS. Bevalt ie verder? Kun je er ook (S)-videokabels op aansluiten en van de box video kabels naar de tv doen?
tnx.
Muchos gracias!!quote:Op woensdag 19 april 2006 18:04 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Mijn vrienden van Eurogamer hebben een prachtige review over dat apparaat geschreven. Daar staat ook precies in hoe je alles het beste kunt aansluiten. Fijn leesvoer!
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=59954
Ik heb de Samsung, en heb de mijne toch echt al vanaf eind december. En ik vind 'm niet bijster stil.quote:
Hihi, ik keek niet ook ik heb hem van de pre-order. Maar toch heb ik die nieuwequote:Op woensdag 19 april 2006 18:30 schreef twi het volgende:
[..]
Ik heb de Samsung, en heb de mijne toch echt al vanaf eind december. En ik vind 'm niet bijster stil.
Moet jij eens weten hoe hard die van ons gaatquote:Op woensdag 19 april 2006 18:30 schreef twi het volgende:
[..]
Ik heb de Samsung, en heb de mijne toch echt al vanaf eind december. En ik vind 'm niet bijster stil.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |