Ik vind het juist leuker als dungeons wel level gebonden zijn, dat geeft het spel meer uitdaging en heb je ook meer reden om een dungeon te doen.quote:Op zondag 16 april 2006 12:15 schreef Tain het volgende:
De manier waarop Oblivion omgaat met levels is de enige manier om de wereld volledig vrij te houden, want nu maakt het niet uit wanneer je een dungeon doet
Ja inderdaad, steeds in de GAM index kijken waar dat topic staatquote:Op zondag 16 april 2006 13:13 schreef nicket84 het volgende:
once again...... waarom posten jullie geen link naar het volgende TOPIC!!!!!
Nu moet ik telkens die schijt search gebruiken!
Ratten kom je dan ook niet meer tegen op dat puntquote:Op zondag 16 april 2006 14:17 schreef Diablos79 het volgende:
Het is beetje raar als je met level 10 nog moeite hebt met ratten die in je in het begin van het spel ook al tegen kwam.
Kom genoeg ratten tegen hoor met mijn level 18quote:Op zondag 16 april 2006 15:46 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Ratten kom je dan ook niet meer tegen op dat punt
Ratten was ook maar als voorbeeld bedoeldquote:Op zondag 16 april 2006 15:46 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Ratten kom je dan ook niet meer tegen op dat punt
Een hoop vijanden worden nl. niet sterker
Je krijgt gewoon andere vijanden. Of vijanden krijgen betere gear
Omdat je andere gebieden in gaat jaquote:Op zondag 16 april 2006 16:40 schreef Diablos79 het volgende:
[..]
Ratten was ook maar als voorbeeld bedoeld
En bij heel veel rpg's krijg je andere en sterkere vijanden naar mate je level stijgt.
Sneak doet wonderen.quote:Op zondag 16 april 2006 15:50 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Kom genoeg ratten tegen hoor met mijn level 18En ze sterven in 1 keer.... sowieso sloop ik het meeste wat op me af komt. Vampires en Daedra,.... die zijn gelijk aan mij of sterker.
Ik heb het liever dat ik niet eerst 80 uur in een game steek alvorens ik bepaalde delen kan zien omdat de vijanden daar te sterk zijn. Geef mij dan maar de (toegegeven lichtelijk mislukte) aanpak van Oblivionquote:Op zondag 16 april 2006 21:30 schreef Diablos79 het volgende:
[..]
Dat is meestal ook de bedoeling van andere gebieden, dat je nieuwe uitdagingen vind
Ja,...... zeker een jaar oudquote:Op dinsdag 18 april 2006 02:31 schreef Nick-GizMo het volgende:
http://microsoft.blognews(...)-360-ad-best-ad-ever
Te grappig die reclame
Draadje op GoT: *klik*quote:hahaha kant en klare oplichting!!
grappig, maar vrij amateuristisch
Om een voorbeeldje te noemen, de xbox360 is toegevoegd op ma 17-04
En gelijk op dezelfde dag zijn er al 3 reacties op het product gegeven!
Bezorgen ze dezelfde dag nog? Wat een wereldbedrijf!
Ook grappig dat de namen van de personen die een reactie schrijven oer hollands zijn...
moet iets he, het was ff stil @ topicquote:
Kep er 5.quote:Op zaterdag 15 april 2006 13:29 schreef Heintje het volgende:
Wie gaan hier die etra auto's voor PRG3 kopen?
Kweenie, maar hij gaat als de brandweer!quote:Op zondag 16 april 2006 10:57 schreef Bastard het volgende:
[..]
Hadden ze wel rekening mee mogen houden inderdaad..
Ik zit te twijfelen om die Lancer te downloaden, welke klasse is dit auto eigenlijk?
Ligt het aan mijn rekenvaardigheden of is dat ongeveer even snel?quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:18 schreef twi het volgende:
Heb het gisteren even getest. Over een demo doet het downloaden zo'n 30 minuten voor 800 MB. Ongelofelijk. Toen maar even een filmpje getest, en een filmpje van 40 MB werd in 80 seconden gedownload. Dus die staan op een wat snellere server
40MB in 80 sec = 800MB in 1600 sec = ca. 27min, dit vergeleken met die 30min, nounou...quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:18 schreef twi het volgende:
Heb het gisteren even getest. Over een demo doet het downloaden zo'n 30 minuten voor 800 MB. Ongelofelijk. Toen maar even een filmpje getest, en een filmpje van 40 MB werd in 80 seconden gedownload. Dus die staan op een wat snellere server
Bij je QoS opties van je router instellen dat je 360 de hoogste priority heeftquote:Op dinsdag 18 april 2006 17:29 schreef Ipho het volgende:
Ik denk dat mijn probleem is dat er nog vier computers aan staan op internet...
de snelheid is toch niks mee mis? 48.05 MB in 52 sec. zonetquote:Op dinsdag 18 april 2006 17:18 schreef twi het volgende:
Heb het gisteren even getest. Over een demo doet het downloaden zo'n 30 minuten voor 800 MB. Ongelofelijk. Toen maar even een filmpje getest, en een filmpje van 40 MB werd in 80 seconden gedownload. Dus die staan op een wat snellere server
Zijn hun nou zo dom, of ben ik zo slim?quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:22 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ligt het aan mijn rekenvaardigheden of is dat ongeveer even snel?
Ach, het ziet er voor een RTS gewoon goed uit, je moet het ook binnen de context van het genre zien. Sowieso, als je teveel frutsels er in mikt wordt het enkel onoverzichtelijk.quote:Op dinsdag 18 april 2006 23:18 schreef devv05 het volgende:
Ziet er redelijk uit, niet meer en niet minder. Besturing zal wel kut zijn, volgens mij kan je een RTS nooit echt lekker laten spelen op console. Een van de weinige games waar ik de PC nog voor gebruik.
Is hier te vinden.quote:Op woensdag 19 april 2006 00:50 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Wat was ookal weer de site waar je opkon zien welke spellen van XBOX op de 360 konden.
Ik ga morgen even de stad innn duss:)
Ben je ziek?quote:Op woensdag 19 april 2006 02:41 schreef twi het volgende:
Heb me net een half uurtje proberen te kwalificeren voor dat tournament in PGR3. Na een rondje of 20 kom ik niet verder dan de 532e plek, een kleine 1.2 seconden boven de kwalificatiegrensMorgen nog maar even proberen dan
Geen Elderscrolls IV Morrowindquote:Op woensdag 19 april 2006 08:11 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Is hier te vinden.
http://www.xbox.com/nl-NL(...)ibilitygameslist.htm
Ff zoeken of een vorig topic bekijken.
Tis deel 3quote:Op woensdag 19 april 2006 08:20 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Geen Elderscrolls IV Morrowind![]()
Verdomme.
Zit teveel met Oblivion in mijn hoofd... teller staat op 89 uurquote:
quote:Op woensdag 19 april 2006 09:36 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Zit teveel met Oblivion in mijn hoofd... teller staat op 89 uur![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |