Mee eens. Ik blijf er al zeker niet meer voor thuis.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 16:21 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Programma gaat me steeds mee tegenstaan.
Precies, daar was ik het ook helemaal mee eens.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 22:21 schreef golfer het volgende:
Lars heeft gelijk: je zet iemand niet zomaar in een wildvreemde keuken neer als chef.
Nu nog steeds?quote:
Verklaart weer wat van jouw gedrag.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 00:11 schreef Pilootje het volgende:
Koks op dat niveau zijn nou eenmaal anders dan je van normale mensen gewend bent. Als je dan zo iemand op tv ziet denk je dat je met een stel idioten te maken hebt. Klinkt raar maar koks zijn een apart soort mensen, en die dingen komen op hoog niveau steeds meer tot uiting.
Dat is waar, ik heb veel, heel veel tijd met instellingskoks doorgebracht, het zijn vakidioten die de werkelijkheid uit het oog verliezen omdat ze ongelofelijk veel tijd in hun eigen wereldje doorbrengen, en dat is alleen maar nog meer met horeca-koksquote:Op zaterdag 20 mei 2006 00:11 schreef Pilootje het volgende:
Koks op dat niveau zijn nou eenmaal anders dan je van normale mensen gewend bent. Als je dan zo iemand op tv ziet denk je dat je met een stel idioten te maken hebt. Klinkt raar maar koks zijn een apart soort mensen, en die dingen komen op hoog niveau steeds meer tot uiting.
Met een beetje onderzoek kom je daar wel achter hoor.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 00:17 schreef golfer het volgende:
offtopic: mail me eens even privé waar jij nu werkt
Waar dan?quote:Op zaterdag 20 mei 2006 20:20 schreef Gert het volgende:
[..]
Met een beetje onderzoek kom je daar wel achter hoor.
quote:
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 17:15 schreef Pilootje het volgende:
Die laatste kan ik ook alleen maar aanbevelen
Lijkt mij dat een van deze twee het gaat worden.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 22:42 schreef golfer het volgende:
Lars of Dennis lijken mij het sterkst in hun schoenen staan om chef te worden.
Hey wat leukquote:Op zaterdag 20 mei 2006 19:29 schreef computergirl het volgende:
Ik fietste rond een uur of 6 vanavond door de Utrechtsestraat en daar stond de 'hobbykok' deelnemer (Walter) in een koks outfit voor de deur van het restaurant te bellen.
IK weet niet hoever het programma achter loopt, hij is uit de competitie voor chef-kok gegooid maar het lijkt erop dat hij toch een baan/stage bij Herman heeft. Leuk, ik vond hem echt goed, ondanks geen prof. ervaring.
En Job zal hoogstwaarschijnlijk daar strakjes ook rondhuppelenquote:Op zondag 21 mei 2006 15:40 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Hey wat leukDat was idd een goeie, alleen niet direkt in het programma eruit sprong omdat ie niet naar de maatstaven van Herman de God werkt
Hoe serieus moet je zo'n programma nemen als eerst de helft eruit geknikkerd wordt om daarna weer doodleuk weer terug te keren?quote:Op zaterdag 20 mei 2006 19:29 schreef computergirl het volgende:
Ik fietste rond een uur of 6 vanavond door de Utrechtsestraat en daar stond de 'hobbykok' deelnemer (Walter) in een koks outfit voor de deur van het restaurant te bellen.
IK weet niet hoever het programma achter loopt, hij is uit de competitie voor chef-kok gegooid maar het lijkt erop dat hij toch een baan/stage bij Herman heeft. Leuk, ik vond hem echt goed, ondanks geen prof. ervaring.
Herman zoek een chef. Daarnaast zoekt hij vast nog meer keuken personeel. Dat bv Walter geen ervaring genoeg heeft om als chef-kok te werken betekent nog niet dat hij niet goed genoeg is om bij Herman in de keuken te werekn.quote:Op maandag 22 mei 2006 10:22 schreef Gunner het volgende:
Hoe serieus moet je zo'n programma nemen als eerst de helft eruit geknikkerd wordt om daarna weer doodleuk weer terug te keren?![]()
Kan je morgen wat foto's posten ?quote:Op maandag 22 mei 2006 22:00 schreef OldSchoolFool het volgende:
Afgelopen zaterdagmiddag er ook ff langs gefietst. Stonden binnen wel een stuk of 5 koks (kwamen me niet bekend voor) aan een keukentafel te dingesen en nog een stuk of 5 bouwfukkers in een verder nog compleet kaal pand. De afleveringen zijn errug up to date iig.
Nee, die ligt er intusen uit.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 21:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
Joris wordt het echt niet hoor.
zal me niet verbazen als hij leerling kok word bij Paardenburg ofzo. Zoiets werd al gesuggereerd in het programmaquote:Op dinsdag 23 mei 2006 23:33 schreef rashudo het volgende:
Job is de boss.. maar ik vind dat hij bij een sterrenkok in de leer moet
Ik denk ook dat het tussen hun gaat. En je hebt verder precies dezelfde mening als ik....quote:Op woensdag 24 mei 2006 09:13 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Tja en toch doet ook Job het goed. Voordeel is dat hij nog gemodelleerd kan worden. Gok dat het tussen Lars en Job gaat. Dennis heeft een te grote bek. Lars lijkt een beetje op die ander chefkok waarmee Herman telkens overlegd.
Job is nog leerling. Weet niet in wat voor leerbedrijf hij zit, maar heeft wel zijn handen vrij om eventueel bij Herman dan als leerling te gaan lopen. Lijkt mij een kans die hij wel zo grijpen als deze zich voordoet.quote:Op woensdag 24 mei 2006 09:52 schreef Typmuts het volgende:
Ik vind Job ook creatief, maar nog niet klaar voor het grote werk! Lars wel inderdaad.
Laurens![]()
![]()
Yep, dat vind ik ook. Ben erg benieuwd hoe het gaat aflopen.quote:Op woensdag 24 mei 2006 14:48 schreef SevenWonders het volgende:
[..]
Job is nog leerling. Weet niet in wat voor leerbedrijf hij zit, maar heeft wel zijn handen vrij om eventueel bij Herman dan als leerling te gaan lopen. Lijkt mij een kans die hij wel zo grijpen als deze zich voordoet.
Qua kooktechnieken etc. was Herman tevreden over hem en Job kan idd nog veel leren over hoe Herman en David het hebben willen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |