Deze toch? Zitten wel mooie partijen tussen, maar wat doet die verdomde Bob Sapp daarquote:
Das wat je wil. Gefeliciteerd dan maarquote:Op woensdag 19 april 2006 16:05 schreef LuNaTiC het volgende:
Net definitief gehoord dat ik een perskaart krijg
Nou, ik heb van Dam nog nooit onderuit zien gaan, maar ik ben mee eens dat Semmy letterlijk en figuurlijk een maatje te groot voor hem is.quote:
Bob Sappquote:Op woensdag 19 april 2006 19:27 schreef BobRooney het volgende:
[..]
Das wat je wil. Gefeliciteerd dan maar![]()
Doe je iedereen de groeten ...behalve Bob Sapp dan
Ja same here, ik dacht ik tvp hem ff.quote:Op donderdag 11 mei 2006 23:48 schreef Dacide het volgende:
owja.. k1 topic.
helemaal vergeten dat ie er is
achja.. tis nog vroeg in het k1 seizoen. de beste evenementen moeten nog allemaal komen.
Misschien verdient ie dat wel? Als je opkomt als een halfgod en je verliest bijna elke partij, dan vraag je er zelf om he.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 08:18 schreef SimtekF1 het volgende:
Lloyd van Dams kan echt wel knokken, ik durf te wedden dat Schilt hem niet KO krijgt.
En over Sapp, tja ik ben ook geen fan van hem maar een beetje respect is wel op zn plaats.
Ik weet nu al dat hij constant uitgefloten gaat worden morgen, dat is gewoon te triest voor woorden.
Ik zie het nu inderdaad op mixfight staan..dan had Dekkers ook niet gevochten. Maar gelukkig is het niet zover gekomen.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 08:29 schreef SimtekF1 het volgende:
Dan nog, hij komt wel vanuit het niets en probeert het wel.
Er zijn weinig mensen die dat kunnen.
Het maakt niet uit hoe iemand zich gedraagt of hoe hij opkomt, een vechter verdiend gewoon respect en die hoor je niet uit te fluiten!
Dat is het jammere van het publiek hier, er zijn zoveel mensen die totaal geen respect tonen.![]()
Btw: over die partij van Schilt.
Het klopt dat Schilt niet wou vechten, maar toen heeft Simon Rutz gezegd dat als hij niet vecht, het hele Golden Glory team niet welkom was.
Die hebben er vervolgens voor gezorgd dat Schilt dus wel vecht.
http://www.mixfight.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=21650quote:Op vrijdag 12 mei 2006 15:32 schreef versteegrob het volgende:
Tering die wedstrijden zien er op 13mei echt vet uit zeg! Jammer dat ik er niet bij kan zijn. Is er ook nog iets te bezoeken tussen juni en september? Had gisteren mijn eerste gevecht wedstrijd gezien namelijk 10 wedstrijden Thaiboksen in Bangkok. Echt vet, goede sfeer ook.
Ignashov zag er zwaar afgetrained uit...ben benieuwd wat hij er van bakt. Stond op mixfight.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 16:11 schreef SimtekF1 het volgende:
Voor info over de persconferentie moeten we ook op mixfight zijn.
Staan 2 leuke topics over.
damm...die hebben er zin inquote:Op vrijdag 12 mei 2006 23:01 schreef cultheld het volgende:
[afbeelding]
Als dit geen leuke partij wordt
Wat een kennerquote:K1 de ultieme vechtsport
Door KRIS SPIERINGS
De Amsterdam Arena vormt vandaag het decor van It's Showtime. Voor het eerst zijn de sterkste vechters...
It's Showtime... uit het K1-circus in Nederland te aanschouwen. De grootste helden in deze Oosters georiënteerde krachtpatserij? Hollandse jongens.
De Hollandse helden heten Peter Aerts, Remy Bonjasky, Ernesto Hoost en Sem Schilt. Ze zijn in eigen land niet beroemd, maar wonnen de afgelopen jaren alle vier een wereldtitel. Dat gebeurde in een kolkend Tokyo Dome met 18.000 toeschouwers.
Thuis in Zuidlaren maakt Schilt moeiteloos een ommetje naar de dichtstbijzijnde supermarkt, Bonjaski strijkt even onopvallend neer op een terras in Amsterdam. Die gewone dagelijkse dingen zijn in Japan, het Mekka van de K1, onmogelijk voor de sterren.
K1 is glamour. K1, dat betekent in Japan glimmende badjassen, daverende aankondigingen, brullende spreekstalmeesters en krijsende, altijd op bloed beluste menigten.
In Japan reizen de Hollandse toppers per limousine, slapen ze in exclusieve hotels en dineren ze in de hipste restaurants. En als een Japanse bewonderaar het dan aandurft een Hollandse held aan te schieten voor een foto en een handtekening, dan kan die gerust een half uur uittrekken voor het leger volgelingen.
Lukt het de fans niet een krabbel te bemachtigen van hun favoriete Nederlandse K1-topper: geen nood. In speelgoedzaken zijn altijd de mokken-met-afbeelding en de zeer behoorlijk gelijkende action-figures van plastic royaal voorhanden.
Sinds in 1993 de eerste K1 World Grand Prix Final werd uitgevochten, greep tien keer een Nederlander de wereldtitel.
Amsterdammer Ernesto Hoost, die aan alle dertien toernooien deelnam, is met vier titels recordhouder. In de finale strijden de matadoren om 400.000 dollar aan prijzengeld.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door cultheld op 13-05-2006 18:22:15 ]God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
Inderdaad.quote:
bregt walles? die heb ik 1 keer zien vechten tegen mo, en hij verloor jammer genoeg.quote:Op zondag 14 mei 2006 12:15 schreef R81 het volgende:
[..]
Inderdaad.
Jammer al dat gefluit.
Ook vechtpartijen op de tribune... Tijdens die partij van Bregy.
Verder was het wel een mooi gala.
vechtpartijen op de tribune? welk gevecht van Breggy? en waar was dat dan?quote:Op zondag 14 mei 2006 12:15 schreef R81 het volgende:
[..]
Ook vechtpartijen op de tribune... Tijdens die partij van Bregy.
Of toen Bonjasky nog vroeg aan het publiek om aub niet te fluiten of boe te roepen, dat er gelijk een aantal van die kneusjes gelijk begonnen te fluiten enzo.quote:Op zondag 14 mei 2006 12:25 schreef Ronno het volgende:
[..]
vechtpartijen op de tribune? welk gevecht van Breggy? en waar was dat dan?
hoewel wij behoorlijk klote plaatsen hadden, was het toch een superavond
zeer jammer van Bob Sapp en inderdaad dat supertrieste gefluit en boe-geroep de hele tijd... vooral tegenover Jerome LeBanner vond ik dat totaal respectloos![]()
was dat wel bekend bij het publiek?quote:Op zondag 14 mei 2006 15:51 schreef SimtekF1 het volgende:
[..]
Of toen Bonjasky nog vroeg aan het publiek om aub niet te fluiten of boe te roepen, dat er gelijk een aantal van die kneusjes gelijk begonnen te fluiten enzo.
Hetzelfde met de partij van Hoost tegen Aerts.
Omdat het op een gegeven moment niet echt meer hard ging begonnen er ook weer van die zielepoten te fluiten.
Dan denk ik echt bij mezelf.. damn man wees blij dat Aerts (1 hour notice) de wedstrijd wel wou vechten.
Hij zat daar gewoon eigenlijk in het publiek net zoals ons de genieten van het tournooi.
Respect hoor je voor zo'n iemand te hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |