Nog 1 ronde, mag dat???? Jullie mogen ook nog rondes doen.
Ik ga spelen, ik ga het spel spelen.
Spelen jullie mee???
Het spel gaat vanaf nu echt gespeeld worden
![]()
In de toekomst wordt het spel nog leuker.
Als mensen niet in orde zijn op dit moment dan is dat ff klote, komt allemaal goed nog, neem dat van mij aan. Maar iedereen gaat op een speelse manier spelen vol plezier nog.
Iedereen gaat fun en plezier maken nog
![]()
Want door te spelen met plezier, kun je de vijand echt gek maken. En wie weet wordt de vijand wel aardig en speels, misschien wordt de vijand een vriend. Ik heb geleerd dat je beter vrienden kunt maken dan vijanden, dus wie weet is het verstandig om ook van die grote vijand een vriend te maken.
De enige manier om van je vijanden vrienden te maken is door vrede te sluiten.
Ik weet verder niet wat ik wil zeggen. Maar ik zal zeker doorgaan.
Ik moest net aan een stuk door lachen
![]()
Ik moest gewoon lachen
![]()
Ik bleef maar lachen
![]()
Een lach-kick
![]()
En dat maakt niet uit, want het leven is om te lachen
![]()
En geloof maar, in de toekomst wordt er alleen nog maar gelachen
Als mensen spontaan in lachen uitbreken op straat omdat ze iemand zien wegvliegen in de lucht zonder vliegtuig, dan moet je niet raar gaan opkijken
![]()
Als je straks Tom en Jerry ziet rennen op straat zoals ze op tv verschijnen, dan is dat zo. Dan is dat een nieuwe wereld.
Als er straks games komen waar alles mee mogelijk is, dan is dat zo. Alles is straks mogelijk.
Ik merk nu ff stress maar dat komt ergens door, wie weet is er iets mis nog. Ergens zit nog een storing maar dat gaat wel weg. Dan zet ik gewoon ff muziek op en dan hersteld zich dat wel.
Wie weet is de vijand bezig met veranderen nu, de vijand wilt los breken denk ik. De vijand wilt los en wilt iets anders gaan doen volgens mij. Ik schat de situatie zo in. Dat de vijand er genoeg van heeft op dit moment.
En dan is het ff een storing omdat de vijand bij mij wilt losgaan en weggaan. Hij mag gerust blijven maar dan op een hele andere manier. Wilt hij verdwijnen in het niets dan laat ik hem vrij daarin.
Dan zet ik nu Schlager muziek op, dan help ik de vijand een handje met loskoppelen
Hij gaat verdwijnen dus
Is het niet vandaag, dan is het morgen
![]()
Ik denk nu dus dat de vijand niet als vriend gemaakt moet worden, de vijand moet oplossen en verdwijnen volgens mij. Losgekoppeld helemaal. Zodat hij weg is. Helemaal weg van het venster.
Ik weet dat ik gelijk heb want het voelt goed. En als het bij mij goed voelt, dan is het waarheid. Omdat ik niet gek ben
[ Bericht 8% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 10-04-2006 21:39:04 ]