quote:
Op maandag 10 april 2006 12:40 schreef Tha_Erik het volgende:Nog niet vergeten, maar wel een beetje weggezakt.
Nog een vraag van mij, voor Nanking:
[..]
BeSCHte Erik
![]()
,
Je vroeg of het grootste deel van de lesbische vrouwen feministisch is. Ik vind dit een moeilijke vraag om 2 redenen.
1) Ik ken natuurlijk niet alle lesbo's
2) Wat houdt feminisme tegenwordig nog in voor een banke vrouw in NL
De meeste vrouwen houden zich er niet zo mee bezig heb ik het idee. Er is wel een hele grote groep hannematers (anagram voor mannenhaters), dat zijn over het algemeen lesbo's waar ik het niet mee kan vinden. Ze haten alles wat man maar zelf zijn het net lompe boeren.
Maar dat zijn meer de oudere lesbo's die zo zijn heb ik het idee, dat zijn de echte feministen uit de jaren 60/70.
De lebo's die ik ken zijn zo ontzettend verschillend (goh net hetero's) dat ik geen eenduidend antwoord kan geven.
Ook op de vraag of de meeste Tommies kort haar en mannelijke kleding aan hebben kan ik geen passend antwoord op geven, want het is zo ontzettend verschillend.
Over het algemeen genomen denk ik dat 'wij' ons iets minder druk maken over ons uiterlijk dan de gemiddelde hetero vrouw en dat 'we' daarom vaak als mannelijk bestempelt worden.
Ik zelf heb zowel kort haar gehad (hanenkam
![]()
) als lang haar, en heb het nu er tussen in zitten. Ik draag baggy broeken maar ook een rok. Ik ben geen barbie-pop maar kan wel uren tutten met creme'tjes. Ik ben geen lipstick lesbo maar ook geen butch, en dat geldt voor mijn generatie voor velen met mij.
Het hokjes denken is niet meer zo nodig omdat er veel meer geaccepteert wordt als vroeger.