ik ookquote:Op woensdag 19 april 2006 07:13 schreef donnahvh het volgende:
ben steeds benieuwder naar t eindresultaat
op de e.o.a. manier is die er niet bijgeleverdquote:Op woensdag 19 april 2006 20:56 schreef vosss het volgende:
JA demmit; waar is die beertender nou gebleven!?!
quote:Op woensdag 19 april 2006 20:56 schreef vosss het volgende:
JA demmit; waar is die beertender nou gebleven!?!
ben je niet in de war met gipsplaten?quote:Op donderdag 20 april 2006 11:17 schreef Douwe63 het volgende:
Hmm, hadden die gasbetonblokken geen andere kleur moeten hebben? Groen is toch de meer waterbestendige variant?
Nee, er zijn 3 kleuren/typen gasbeton blokken:quote:Op donderdag 20 april 2006 11:43 schreef Ko_9 het volgende:
[..]
ben je niet in de war met gipsplaten?
Zover ik weet zijn gasbetonblokken altijd wit/grijs
Wat Marsepein zegt iddquote:Op donderdag 20 april 2006 12:58 schreef Marsepein het volgende:
Let wel, er is een verschil tussen gasbeton 'Ytong' blokken en gipsbeton 'GiBo' blokken.
De gipsbetonblokken heb je in een zware en een watervaste variant. De gasbetonblokken niet.
Waar kocht je die groene blokken? Bij de bekende bouwmarkten (gamma/praxis) liggen alleen die witte.quote:Op donderdag 20 april 2006 11:55 schreef Marsepein het volgende:
Yeps, gipsblokken heb je wel in een zware (rose) en watervaste (groen) variant:
[afbeelding]
Mooi zo! Tegels passen perfect bij de keukenquote:Op maandag 24 april 2006 10:25 schreef the_jestert het volgende:
even weer een snelle foto update, de tegels in de keuken zitten erin (de voeg nog niet). Badkamer zitten de eerste tegels er in (helaas nog geen foto)
[afbeelding]
[afbeelding]
klopt, de inbouw van de keuken is helemaal uitbesteed, de badkamer doe ik samen met 2 prof's, dus eigenlijk 3 man fulltime aan het werk. Moet ook wel, anders duurt het te lang, omdat we niet te lang in de troep willen zitten.quote:Op maandag 24 april 2006 16:58 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Ik denk ook wel dat ze dingen uitbesteden![]()
Mooie tegelsquote:Op maandag 24 april 2006 22:35 schreef the_jestert het volgende:
[..]
klopt, de inbouw van de keuken is helemaal uitbesteed, de badkamer doe ik samen met 2 prof's, dus eigenlijk 3 man fulltime aan het werk. Moet ook wel, anders duurt het te lang, omdat we niet te lang in de troep willen zitten.
ff een sfeerimpressie van de badkamer :
[afbeelding]
( zicht vanaf de overloop de badkamer in)
[afbeelding]
(zicht op vanaf achteruit de badkamer, de donkere kleur tegels komt ook op de vloer in in de douchecabine)
sorry, vergeten te vermelden, zijn speciale vloertegels in dezelfde kleur, maar wel van 30 x 30 cm (nee, ze zijn dus niet gladquote:Op dinsdag 25 april 2006 08:47 schreef sanger het volgende:
[..]
Die tegels die op de vloer gaan komen in de douce, worden niet spekglad als ze nat zijn? Of zijn dat niet van dat soort tegels.
quote:
Dat klopt BE. Maar het zijn wel 100% rechte lijntjes (met de functie in Paint, rechte lijnen).quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:02 schreef Brighteyes het volgende:
NOu wil ik niet zeuren maar dat lijntje wat jij net getrokken hebt Sanger is niet recht tov de voegen hoor. Toch?
De gaten van de kraan zitten in dezelfde muur als de voegen, dus dan natuurlijk in hetzelfde schuine perspectief Sanger...quote:Op vrijdag 28 april 2006 12:03 schreef sanger het volgende:
[..]
Dat klopt BE. Maar het zijn wel 100% rechte lijntjes (met de functie in Paint, rechte lijnen).
Waarschijnlijk vertekend het doordat de foto vanuit een schuin perspectief is genomen.
Hoewel goed bedoeld sanger, werkt het zo niet hequote:Op vrijdag 28 april 2006 08:37 schreef sanger het volgende:
Indd wat Marsepein zegt. Het lijkt wel alsof de kraangaten niet echt waterpas zitten. Of de tegels moeten niet recht zitten.
Edit 08:45: Ik denk dat het optisch bedrog is dat de kraangaten niet waterpas zitten. Als je er een rechte lijn langs legt is het wel recht.
Wat worden de volgende fases dan in jullie woning ?quote:Op zaterdag 29 april 2006 20:29 schreef the_jestert het volgende:
een boel kritische medekijkers merk ik wel, maar goed, de kraan hangt er wel recht in hoor!!
![]()
Even een foto loze update, ik zit nu nl in de meest irritante fase van dit project: wachten tot alles goed gedroogd is. Alles is afgekit, vloer gevoegd, raampje in het nisje in de badkamer geplaats. Helaas toch een kleine tegenslag, het bevestigingsprofiel van de deur naar de douche-cabine bleek niet goed, even een paar weekjes zonder douchedeur ben ik bang. Morgen ga ik de douche goed schoonmaken en oppietsen, en dan mogen jullie het eindresultaat aanschouwen, ik zal een uitgebreide fotoreportage maken van fase 1, de keuken en de badkamer. Nu ga ik eerst genieten van een welverdiend biertje dacht ik zo...................................
nieuwe vloer (laminaat of hout, zijn we nog niet helemaal uit, ga meer richting laminaat ivm het onderhoud). De muren worden voorzien van een mooi structuurlaagje (we zijn gestopt met roken, dus eindelijk kan het vergeelde behang erafquote:Op zaterdag 29 april 2006 23:08 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Wat worden de volgende fases dan in jullie woning ?![]()
keuken ¤ 11.000 (na lang onderhandelen)quote:Op maandag 1 mei 2006 08:20 schreef sanger het volgende:
Ziet er allemaal heel mooi uit
Wat was het budget voor de verbouwing?
Das al over 2 wekenquote:Op woensdag 3 mei 2006 12:21 schreef the_jestert het volgende:
planning fase 2 : week 20
klopt, de vloer word chateau oak (duur woord voor een mooie eiken kleur), komt een cremige kleur op de muur (exacte naam van de kleur ben ik vergeten). Tevens word de trap 12 mei gerenoveerd, dus eind week 20 zijn we beneden klaarquote:
Overigens vind ik de keuken nogal aan de prijs. Of heb je erg dure inbouwapparatuur gekozen?quote:Op maandag 1 mei 2006 09:45 schreef the_jestert het volgende:
[..]
keuken ¤ 11.000 (na lang onderhandelen)
Badkamer ¤13.000
AAA is inderdaad erg stil, zuinig weet ik nog nietquote:Op woensdag 3 mei 2006 13:16 schreef the_jestert het volgende:
hebben op de inbouw niet bezuinigt, vaatwasser is van AAA kwaliteit en dus erg stil en zuinig in gebruik, overige apparatuur zijn ook van een goeie kwaliteit. Een granieten werkblad hakt er ook altijd wel in qua prijs. Bovendien is de kwaliteit van de keuken ook niet te vergelijken met de kwaliteit van een zaak als een keukenconcurent (zullen prima keukens zijn hoor!)
als het is om een biertje te drinken; altijd!quote:Op woensdag 3 mei 2006 14:21 schreef Keiichi het volgende:
Kom je ook even langs als ik een huisje gekocht heb
wauw wat is hetquote:Op vrijdag 12 mei 2006 16:06 schreef the_jestert het volgende:
er zijn traptreden overheen geplaatst (HDF)
Loopt de trap dan niet moeiljikerquote:Op vrijdag 12 mei 2006 16:06 schreef the_jestert het volgende:
er zijn traptreden overheen geplaatst (HDF)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |