De tweede doet het niet bij mij, als ik het bestand open zegt ie dat het 8kb is. Het eerste nummer leek wel een beetje op technoquote:Op woensdag 12 april 2006 22:39 schreef imported_sphinx het volgende:
dat zet ik hier ook nog wat opneemsels neer, niet bepaald supergoed maarja..
http://members.home.nl/ffwf/heavy2.mp3
http://members.home.nl/ffwf/coolest%20song.wma (ongeveer 9 mb)
![]()
doet idd raar, ik upload ze ff opnieuwquote:Op woensdag 12 april 2006 22:42 schreef -Beer- het volgende:
[..]
De tweede doet het niet bij mij, als ik het bestand open zegt ie dat het 8kb is. Het eerste nummer leek wel een beetje op technoNiet helemaal mijn smaak.
Download de Groove-agent plugin... super!quote:Op woensdag 12 april 2006 22:31 schreef -Beer- het volgende:
Ik zal ook eens wat opnemen binnenkort. Zit in cubase een drumcomputer?
heb je die drums zelf ingeprogrammeerd of is dat een loopje ?quote:Op woensdag 12 april 2006 22:58 schreef imported_sphinx het volgende:
http://media.putfile.com/heavy2
(deze opnieuw omdat die andere na een minuut kapt)
die andere doet het niet.. stomme upload dingesen!![]()
![]()
ik gebruik auditionquote:Op woensdag 12 april 2006 22:44 schreef --H-I-M-- het volgende:
Iedereen heeft hier cubase...............................!!!
maar hebben we er wel allemaal braaf voor betaald?
ik ook, kan er alleen nog niet zo geweldig mee overweg. gewoon layers over elkaar gooien en wat effecten maar meer ook niet.quote:
ik ben nog steeds erg verliefd op mijn rocktron tsunami chorus, beetje onbekend maar zeker niet onbemind (staat er nu ergens een op marktplaats voor 75 dacht ik)quote:Op woensdag 12 april 2006 22:31 schreef Falcon4ever het volgende:
Zelf nog een vraag, wat zijn goede chorus pedaaltjes? (Hoeft niet de beste te zijn, ben geen pro ofzo. Maar wel betaalbaar)
Waarom dacht je dat ik SL had ipv SX?quote:Op woensdag 12 april 2006 22:44 schreef --H-I-M-- het volgende:
Iedereen heeft hier cubase...............................!!!
maar hebben we er wel allemaal braaf voor betaald?
Jij behoorde tot de belachelijk grote groep mensen die dat woord niet kende, vóór eerste kerstdag 2004?quote:
klopt, en ik kende milenium ook nog niet voor 2000quote:Op donderdag 13 april 2006 00:07 schreef Hammet het volgende:
[..]
Jij behoorde tot de belachelijk grote groep mensen die dat woord niet kende, vóór eerste kerstdag 2004?
quote:Op donderdag 13 april 2006 07:20 schreef no1uknow het volgende:
Guitarist, kom nou is achter die computer gitaar vandaan!!!
Trots op je! Zijn niet veel die er voor betalen dat weet ik zekerquote:Op donderdag 13 april 2006 00:00 schreef Litpho het volgende:
[..]
Waarom dacht je dat ik SL had ipv SX?.
Ik ben een arme scholierquote:Op woensdag 12 april 2006 22:44 schreef --H-I-M-- het volgende:
Iedereen heeft hier cubase...............................!!!
maar hebben we er wel allemaal braaf voor betaald?
Klinkt best geinigquote:Op donderdag 13 april 2006 14:39 schreef DuranK het volgende:
Weer iets opgenomen. Dat loopje had ik al eerder ooit verzonnen maar die akkoorden schoten me eergister opeens te binnen![]()
http://media.putfile.com/Jean-met-akkoorden
Ik wou er eigenlijk nog overheen zingen maar dat bespaar ik jullie![]()
Omdat?quote:Op donderdag 13 april 2006 18:44 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Ik koester enorm veel haat jegens non-gitaristen
ze geen gitaar spelen?quote:
[..]quote:Op donderdag 13 april 2006 16:59 schreef Neidropje het volgende:
mja dan moet ik natuurlijk ook ff mn chorus laten horen: Sampletje
wat hoort u:
Normale chorus, wat improvisatie
Helemaal Clean (geen effect)
Ambient Delay (goed luisteren)
Insane (:P)
En hier issie ook leuk voor!
let wel, gitaar hangt aan de line in van mn geluidskaart dus neit zeuren over de geluidskwaliteit;)
Het lag er voor de hand!quote:
metallica - welcome home / sanitarium en fade to black aan et eindquote:Op donderdag 13 april 2006 18:53 schreef imported_sphinx het volgende:
[..]
[..]
Klinkt best geinig. Maar ik zou m wel met metronoom opnemn
Met P90's!quote:
Ach, tegenwoordig is er zo weinig meer orgineelquote:Op vrijdag 14 april 2006 00:11 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Vind hem wel een beetje onorigineel, als ik eerlijk mag zijn. Maargoed, zoiets is dan weer wel ok met zang enzo erover.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |