FPS is inverted echt niet fijn. Als een kameraad van me achter mijn 360 is geweest is het eerste wat ik weer moet doen de inverted uit zettenquote:Op maandag 10 april 2006 17:47 schreef peristilius het volgende:
[..]
Kijk, nu zou ik jou ook al voor gek kunnen verklaren.
Met die gare PS2 controller?quote:Op maandag 10 april 2006 18:42 schreef Noax het volgende:
[..]
Ik kan me zo voorstellen dat het met de controller van de PS2 lekkerder speelt!
Ja, met toetsenbord en muis speelt zoiets ook beter. En ik denk dat ik de KNVB maar ga voorstellen met een kubus te gaan voetballen, in plaats van met een balquote:Op maandag 10 april 2006 18:42 schreef Noax het volgende:
[..]
Ik kan me zo voorstellen dat het met de controller van de PS2 lekkerder speelt!
Als je nu niet onder de indruk bent zal dat met zo'n kabeltje echt niet anders zijn.quote:Op maandag 10 april 2006 19:12 schreef PBateman1978 het volgende:
XBox 360 premium pack ? Check
Extra Wireless Controller ? Check
Play and Charge kit ? Check
PGR 3 ? Check
Jammer genoeg waren de RGB kabel en GR:AW niet op voorraad, die volgen ZSM.
Moet zeggen, ik mis die RGB kabel nu al, want ben nog niet ERG onder de indruk nu.
Maar komt vast goed.![]()
3e seizoen maar 40 sterrenquote:Op maandag 10 april 2006 19:26 schreef twi het volgende:
Hoe ver is iedereen eigenlijk in Top Spin? Heb alle zilveren sterren en de meeste gouden ook al. Nu halverwege de Australian Open (3e seizoen) op weg naar hopelijk mijn eerste grand slam titel, 25e van de wereld.
Tis meer PGR3 denk ik, het zijn vooral de omgevingen die daar geweldig mooi zijn, en die zie je niet als je met hoge vaart door de straten van bijv. NY scheurt.quote:Op maandag 10 april 2006 19:32 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Als je nu niet onder de indruk bent zal dat met zo'n kabeltje echt niet anders zijn.
quote:Op maandag 10 april 2006 18:42 schreef Noax het volgende:
[..]
Ik kan me zo voorstellen dat het met de controller van de PS2 lekkerder speelt!
Ja, door zulk soort mensen als jij staan FPS games nu vaak standaard non-inverted!quote:Op maandag 10 april 2006 18:52 schreef oldenzaaltjuh het volgende:
[..]
FPS is inverted echt niet fijn. Als een kameraad van me achter mijn 360 is geweest is het eerste wat ik weer moet doen de inverted uit zetten
Precies, ik ken een iemand die met inverted speelt en dat is iemand die tennist met links en voetbalt met rechts.quote:Op maandag 10 april 2006 19:53 schreef Tain het volgende:
Met FPS'en kan ik absoluut niet met inverted spelen en als ik een vliegspel speel wat je vanuit de cockpit ziet dan speelt inverted weer een stuk fijner...
Ik schrijf/teken links en ben voor de rest rechts.quote:Op maandag 10 april 2006 19:56 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Precies, ik ken een iemand die met inverted speelt en dat is iemand die tennist met links en voetbalt met rechts.
ik schrijf met rechts, gooi met rechts, voetbal met rechts en spring met linksquote:Op maandag 10 april 2006 19:58 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ik schrijf/teken links en ben voor de rest rechts.
quote:Op maandag 10 april 2006 20:12 schreef Wessiej het volgende:
Ik begin best wel geinteresseerd te worden in Fifa world cup.
You may hit me.
Denk het om het Live en Hitman Bloodmoney heeft niet ook geen live dus miss dan op de pc.
Houdt me hier tegen of juich me aan (marcel).
Dan zou toch moeten kunnen? Althans, dat heb ik altijd gelezen in de aankondingen van de Xbox360.quote:Op maandag 10 april 2006 20:11 schreef pkwarts het volgende:
Wat natuurlijk jammer is, is dat je dit soort opties gewoon moet kunnen instellen in je dashboard van je 360 en dat spellen dat automatisch overnemen. Dat instellen elke keer is zo irritant
Ik hou je zeker niet tegen. Leedvermaak is het beste vermaak.quote:Op maandag 10 april 2006 20:12 schreef Wessiej het volgende:
Ik begin best wel geinteresseerd te worden in Fifa world cup.
You may hit me.
Denk het om het Live en Hitman Bloodmoney heeft niet ook geen live dus miss dan op de pc.
Houdt me hier tegen of juich me aan (marcel).
Ik had het ook gelezen maar zie het nergens terug bij je instellingen.quote:Op maandag 10 april 2006 20:12 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Dan zou toch moeten kunnen? Althans, dat heb ik altijd gelezen in de aankondingen van de Xbox360.
Het is er zeker weten. Pas geleden gezien. Ben nu nog met black bezig en kan niet opslaan tussendoor (quote:Op maandag 10 april 2006 20:13 schreef pkwarts het volgende:
[..]
Ik had het ook gelezen maar zie het nergens terug bij je instellingen.
Ik weet iig dat je op je gamercard moet drukken en daar ergens, dus niet bij de instellingen zelf.quote:Op maandag 10 april 2006 20:13 schreef pkwarts het volgende:
[..]
Ik had het ook gelezen maar zie het nergens terug bij je instellingen.
quote:Op maandag 10 april 2006 21:18 schreef Heintje het volgende:
Wat een gezeur over dat inverten.
Je mag er pas over gaan kankeren als ze een spel uitbrengen waarbij je het niet in kan stellen.
quote:Op maandag 10 april 2006 19:48 schreef peristilius het volgende:
[..]
Of eigenlijk komt dit door EA, MoH: Frontline was volgens mij de eerste game die ik speelde die dit had, en die kon je dan ook gewoon niet eens op inverted zetten.
Vrij kort (ca. 8 uur), maar HEEL gaaf!! Ben ook gelijk opnieuw begonnenquote:
De grote vraag is nu, is ie mijn zuurverdiende studiefinancieringquote:Op maandag 10 april 2006 21:56 schreef twi het volgende:
Heb de Australian Open gewonnen, alle 60 sterren goud, 6e dus nog wat charity eventjes spelen en dan Roland Garros winnen, dan zal ik ook wel 1e staan (sta al 1e op de ranking).
Leuke game, maar wederom zo weinig diepgang. Online net een potje gewonnen, maar vind het jammer dat de "A" altijd in gaat. Had graag een wat makkelijker te richten vlak schot gehad.
Naja, ik ben nog steeds SP persoon, en met bijvoorbeeld Virtua Tennis voor de PSP heb ik me zeker 30-40 uur vermaakt, dat kan ik dus niet verwachten met TS2?quote:Op maandag 10 april 2006 22:04 schreef twi het volgende:
Ik vind van wel, geen spijt dat ik 'm heb gekocht. Bovendien is het wel leuk dat je nu over meer verschillende abilities minder sterren kunt verdelen. Dus kom je online veel verschillende verdelingen tegen en speelt niet iedereen hetzelfde.
De SP is net wat leuker dan Top Spin 1, net als de trainingen, maar heel erg lang ga je je daar niet mee vermaken.
Pro Evolution Soccer/Winning Eleven spelen imo nog altijd beter op de PS2 dan op de Xbox(360).quote:Op maandag 10 april 2006 18:57 schreef devv05 het volgende:
[..]
Met die gare PS2 controller?Sinds ik mn 360 heb houdt dat ding echt voor geen meter meer vast. Als je 'm toch voor de PS2 haalt heb je een paar chromosomen te weinig denk ik
Dat weet ik niet, heb de Xbox versie niet en op 360 is ie nog niet uit. Maar ik vind de 360 controller echt stukken beter dan die van de PS2.quote:Op maandag 10 april 2006 23:05 schreef Noax het volgende:
Pro Evolution Soccer/Winning Eleven spelen imo nog altijd beter op de PS2 dan op de Xbox(360).
Al is het met de controller van de Xbox360 het er wel veel beter op geworden.
quote:Op maandag 10 april 2006 23:37 schreef PBateman1978 het volgende:
PGR3 ga ik morgen maar weereens ruilen, vind er heel weinig aan...
Nee, ik heb wel nog een gesealde Blazing Angels te koop.quote:Op dinsdag 11 april 2006 00:25 schreef kepler het volgende:
wil iemand toevallig Oblivion verkopen? zo ja dan ben ik wel geinteresseerd![]()
Mijn tentamens zijn namelijk bijna afgelopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |