ook geslagen?quote:Op zondag 9 april 2006 02:42 schreef Slappy het volgende:
Jezus ik de laaste amper me oog dicht doen ook al ben ik moe![]()
Wil je om 12 uur gaan slapen lig ik pas om 3 uur te slapen![]()
![]()
Omdat ik dan op de wekker kijk voor dat ik ga slapen.quote:Op zondag 9 april 2006 02:43 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
hoe weet je dat je om 3 uur slaapt?
dus je slaapt nuquote:Op zondag 9 april 2006 02:47 schreef Slappy het volgende:
[..]
Omdat ik dan op de wekker kijk voor dat ik ga slapen.
Dat is Alanis Morissette ironie...quote:Op zondag 9 april 2006 03:10 schreef Feldhofer het volgende:
Tyler Durden geeft slaap-advies!![]()
De ironie!
Bacchus was toch de romeinse?quote:Op zondag 9 april 2006 03:12 schreef Tyler..Durden het volgende:
[..]
Dat is Alanis Morissette ironie...
03.30u!quote:Op zondag 9 april 2006 03:19 schreef Soho het volgende:
Dat heb ik standaard, zwaar klote. Het maakt niet uit hoe verrot ik ben, ik val pas in slaap rond een uurtje of half 4. Vandaar dat ik sinds 2,5 jaar elke avond een blowtje rook voordat ik ga slapen. Dat werkt best en nu heb ik genoeg nachtrust. Alle andere middelen, zoals homeopathische slaappillen en dergelijken hebben nooit geholpen.
Ik ben nu in een fase dat ik het blowen op wil geven. Ik wil ook niet de rest van mijn leven een joint opsteken voordat ik naar mijn bed ga. En na zo'n tijd is elke dag blowen ook niet echt leuk meer. Je gaat je er alleen maar kutter door voelen. Maarja... weltrusten
Ja je weet, maar die was afgeleid van de griekse, en ik denk dat dat Dionysus was, weet het aleen even niet meer zeker.quote:Op zondag 9 april 2006 03:20 schreef Tyler..Durden het volgende:
[..]
God van de wijn en seks, jeweet.
Ja oke, stoppen met blowen is geen probleem. Ik heb laatst 7 weken geen blowtje gerookt en ik moet zeggen dat ik er ook totaal geen behoefte aan had. De bewering dat blowen dus niet lichamelijk verslavend is lijkt wel te kloppen. Maar ik lag wel wakker in m'n bed tot diep in de nacht. Toen heb ik weer een zak gekocht en heb daar bijna 3 weken mee gedaan. Ik voelde me die weken weer helemaal mezelf. Niet door de wiet, maar omdat ik genoeg slaap had gehad. Niet chagerijnig, genoeg energie... gewoon mezelf.quote:Op zondag 9 april 2006 03:24 schreef APK het volgende:
Overigens: Ik ben gestopt met blowen in 1992.
Ik was één dag van de kaart en daarna heb ik er nooit meer last van gehad.
Het is easy.
het gefokte van wiet is dat je je eigen letterlijk verkankerd...10x zoveel als je dat je zou doen met alleen het roken van sigarettenquote:Op zondag 9 april 2006 03:34 schreef Soho het volgende:
[..]
Ja oke, stoppen met blowen is geen probleem. Ik heb laatst 7 weken geen blowtje gerookt en ik moet zeggen dat ik er ook totaal geen behoefte aan had. De bewering dat blowen dus niet lichamelijk verslavend is lijkt wel te kloppen. Maar ik lag wel wakker in m'n bed tot diep in de nacht. Toen heb ik weer een zak gekocht en heb daar bijna 3 weken mee gedaan. Ik voelde me die weken weer helemaal mezelf. Niet door de wiet, maar omdat ik genoeg slaap had gehad. Niet chagerijnig, genoeg energie... gewoon mezelf.
Heb nu al een week geen wiet en het gaat toch wel beter. Op de een of andere manier kan ik steeds een beetje beter slapen zonder iets te nemen.
Maar voor de duidelijkheid is het dus niet zo dat ik niet kan slapen omdat ik niet heb geblowt, ik ben juist elke avond gaan blowen omdat ik al jaren niet kon slapen.
En omdat het nu weekend is, steek ik er sinds een week weer een op, voor de fun!
Hmm, ik dacht altijd dat het een andere naam voor hetzelfde beestje was.quote:Op zondag 9 april 2006 03:31 schreef Marruk het volgende:
[..]
Ja je weet, maar die was afgeleid van de griekse, en ik denk dat dat Dionysus was, weet het aleen even niet meer zeker.
Ja oke, de onderzoeken daarover spreken elkaar nogal tegen. Maar als je dag in dag uit hooguit 4 uur per dag slaapt voel je je ook niet best. Dan voel ik me liever elke dag goed en ben ik 10 jaar eerder dood, dan dat ik langer leef maar ik ben elke dag naar de tyfus.quote:Op zondag 9 april 2006 03:36 schreef Entonie het volgende:
[..]
het gefokte van wiet is dat je je eigen letterlijk verkankerd...10x zoveel als je dat je zou doen met alleen het roken van sigaretten
been there, done that. Bijna alle eigenschappen slaan op mij, maar de oplossingen hebben stuk voor stuk niet geholpen.quote:
quote:Op zondag 9 april 2006 04:02 schreef Soho het volgende:
Maar nu ga ik slapen, trustuh!
* kijkt naar posttijd van TS...quote:Op zondag 9 april 2006 10:28 schreef flugeltje het volgende:
Je moet gewoon proberen je ritme ietwat aan te passen. Gewoon per week een kwartiertje vroeger in je bed gaan liggen. Dus volgende week i.p.v. 03.30 om 03.15 en de week erop om 03.00 uur. Over een maandje of 2 a 3 lig je dan op een redelijk 'normale' tijd op bed en zul je merken dat het slapen beter lukt.... Je hebt gewoon je ritme vernaggeld. Ik merk dat al tijdens vakanties, dan ga ik ook later naar bed en sta ik later op. Je ritme kan dan binnen 2 weken helemaal veranderd zijn...
verzin eens watquote:
Zo grappig is dat nou ook weer niet toch?quote:
quote:Op dinsdag 2 mei 2006 02:16 schreef Xennia het volgende:
[..]
Super makkelijk geld verdien??? GEGARANDEERD!!!!!!!!
![]()
Ligt eraan hoe laat je op moet staanquote:Op woensdag 3 mei 2006 22:27 schreef Maikuuul het volgende:
Slapen ? ik zie het eigenlijk als zinloos als je voor 3 uur snachts gaat slapen ik bedoel, wtf hebje traan om zo vroeg te gaan slapen ? juist geen rofl.
Daar geef ik je gelijk in, maar iedereen heeft toch mei vakantie ?quote:
Nop, Ik niet.quote:Op woensdag 3 mei 2006 22:32 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Daar geef ik je gelijk in, maar iedereen heeft toch mei vakantie ?
Met deze #$%#ing hitte(+c25).... Vrees dat ik vannacht weer geen oog dicht doe.quote:Op donderdag 4 mei 2006 14:14 schreef laika het volgende:
zou nu best kunnen slapen hoor...
Boeiequote:Op vrijdag 5 mei 2006 02:49 schreef MDKme2 het volgende:
Gelukkig is er fok...................als of je daar beter van kan slapen...
Dat taal gebruik van jou zeker niet.quote:
Niet kunnen slapen en dan zich aan iets ergerenquote:
Ben benieuwd hoe jij reageert na een nacht niet geslapen te hebben... Met het uitzicht op een tweede....quote:Op vrijdag 5 mei 2006 02:52 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Niet kunnen slapen en dan zich aan iets ergeren
Totally rofls
Daar kan ik toch niks aan doen ?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 02:54 schreef MDKme2 het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe jij reageert na een nacht niet geslapen te hebben... Met het uitzicht op een tweede....
Na denken voor je wat zegt/typed...........quote:
Join the club.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 03:42 schreef Keiichi het volgende:
* Keiichi meldt ook als een niet-kunnen-slaper
En als al vaker gezegt, de dag erop,week,maand,jaar, kan niet meer zonder pillen.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 03:45 schreef Minotarumon het volgende:
slaappillen
Dat is een bekend probleem met een oplossing: PC aflsuiten en naar bed.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 03:52 schreef Tha_TE het volgende:
Die lemmingen lezen in de Klaagbaak weerhoudt mij van slapen.
Wat voor werk doe je dan in hemelsnaam.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 03:52 schreef DeeCruise het volgende:
Ik zou perfect kunnen pitten nu, maar mag niet van de baas
Receptionist in hotel....quote:Op zaterdag 6 mei 2006 04:03 schreef MDKme2 het volgende:
[..]
Wat voor werk doe je dan in hemelsnaam.
Open een nieuw topic.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 04:04 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Receptionist in hotel....
Geen ruk te doen vanavond...Kak enorm in hier
M'n zusje was dat een paar maanden. En toen raakte ze het strontbeu (geen vooruitzicht op doorgroeimogelijkheden) en heeft een opleidingsplaats bij D-reizen op een reisbureau even gescoordquote:Op zaterdag 6 mei 2006 04:04 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Receptionist in hotel....
Geen ruk te doen vanavond...Kak enorm in hier
succes, dat ga ik ook zo doen maar het zal wel een nacht worden zonder slaap denk ik zo..quote:
NIET eens...Ik heb vannacht ergens gepost dat ik in slaap aan t donderen was op t werk..en nu ben ik thuis en klaarwakker...quote:Op zaterdag 6 mei 2006 04:56 schreef denka het volgende:
[..]
succes, dat ga ik ook zo doen maar het zal wel een nacht worden zonder slaap denk ik zo..
K*TDRUGS!
welkomquote:Op zondag 30 juli 2006 07:20 schreef MarkNMGN het volgende:
Ik meld me dan ook maar.
Ik moet eigenlijk eens gaan beginnen met slapen.. nachtje overslaan heb ik niet echt zin inquote:
Ga ik nu ook doenquote:Op zondag 30 juli 2006 08:34 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Ik moet eigenlijk eens gaan beginnen met slapen.. nachtje overslaan heb ik niet echt zin in![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |