quote:7/4/2006 - "George Ogararu dicht bij transfer naar Ajax"
(Gepost door GD)
BRON: Libertatea Online
Roemeense media melden dat rechtsback George Ogararu zeer dicht bij een transfer naar Ajax is. Ajax zou een transfersom van 1,5 miljoen over moeten maken voor de 26-jarige speler van Steaua Boekarest.
Eerder berichtte het AD al dat Blind en Van Geel gisteravond gezamenlijk een speler zouden hebben bekeken. Onduidelijk was bij welke wedstrijd de twee aanwezig waren. In de Uefa Cup kwam Steaua gisteren uit tegen stadsgenoot Rapid Boekarest. Wanneer de trainer en technisch directeur van Ajax gezamenlijk een speler bekijken, wil dat meestal zeggen dat het scoutingsproces in het laatste stadium is aanbeland.
Wanneer de berichten kloppen, dan is Ogararu dus de beoogde opvolger van de vertrekkende Hatem Trabelsi.
quote:'Defour tekent voor drie jaar bij Ajax'
Vrijdag 7 april, door SV, Amsterdam, 19.27u GMT+01.00, Voetbalprimeur
De website Voetbalprimeur weet te melden dat Steven Defour vrijwel zeker naar Ajax gaat. De 17-jarige aanvallende middenvelder heeft een overeenkomst met Ajax voor drie jaar.
Dit meldt men op basis van enkele bronnen rondom de voetballer. naar verluidt wil Genk minstens een miljoen euro ontvangen voor Defour. Die transfersom is nog een doorn in het oog van de Amsterdammers.
Die raakt dinsdag weer geblesseerd, gok ikquote:Op zaterdag 8 april 2006 01:15 schreef Jasza het volgende:
Woensdag kan Sneijder weer spelen waarschijnlijk, dat van donderdag was uit voorzorg maar er is niks ernstigs.
Inderdaad .. ik eigenlijk ook niet als je heel nuchter bent.. maar ja het voetbal is soms een raadsel en kan raar lopen.quote:Op zaterdag 8 april 2006 09:39 schreef Suijk het volgende:
Op basis van wat gaan wij in die evt. playoffs dan Feyenoord uitschakelen. Of AZ. Of Utrecht? Ik zie het niet gebeuren hoor.
quote:Nadat assistent Ruud Krol de heenwedstrijd in het UEFA-Cuptoernooi tussen Rapid Boekarest en stadgenoot Steaua al had bezocht, zaten trainer Danny Blind en technisch directeur Martin van Geel donderdag in Roemenië op de tribune tijdens de return.
Met speciale aandacht bekeek het duo Banel Nicolita (21), een offensief ingestelde linksback annex middenvelder van Steaua, die tevens tweebenig is. Indien het huurcontract van Juanfrán niet wordt verlengd, is versterking op die positie pure noodzaak. Nicolita mag voor drie miljoen euro vertrekken.
Is toch bij elk topic zo, de eerste 3 pagina's worden altijd vol gespammed met tvp'squote:Op zaterdag 8 april 2006 10:51 schreef Suijk het volgende:
Hebben jullie niks nuttigs te melden over Ajax dan?
en jij doet er ook wéér vrolijk aan meequote:Op zaterdag 8 april 2006 10:52 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Is toch bij elk topic zo, de eerste 3 pagina's worden altijd vol gespammed met tvp's
Ik tvp nooit in een ajax topicquote:Op zaterdag 8 april 2006 11:00 schreef Gelderland het volgende:
[..]
en jij doet er ook wéér vrolijk aan mee![]()
![]()
![]()
Hij zeikt nog al graag, dat is wat anders.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:00 schreef Gelderland het volgende:
[..]
en jij doet er ook wéér vrolijk aan mee![]()
![]()
![]()
daar heb je hélemaaaaal gelijk in. Als je telkens die mooie (voorheen kippenvel) foto's ziet verliest dat de waarde van de foto's op een gegeven moment ook.... die foto's moet je niet dagelijks zien... dan blijft 't niet meer speciaalquote:Op zaterdag 8 april 2006 11:04 schreef Suijk het volgende:
[..]
Hij zeikt nog al graag, dat is wat anders.
Maar het is inderdaad wel eens irritant dat je je eerst door tvp's (en oude foto's die hun waarde zo ook verliezen) heen moet worstelen, voordat je iets relevants kunt lezen. Ieder moet het voor zichzelf weten, maar dat is ook een reden waarom deze topics zo ontzettend snel gaan natuurlijk.
We hebben het gewoon in eigen hand, dus je had gewoon voor Hveen kunnen zijn hoorquote:Op zaterdag 8 april 2006 01:04 schreef patrickt37 het volgende:
Dit is dan ook echt de enigste keer dat ik blij ben met Feyenoord.
quote:Competitie vervalsing II: Az kan tegenstander Play-offs uitkiezen
Az kan de tegenstander in de Play-offs uitkiezen. De Alkmaarders zijn met nog drie punten in drie wedstrijden bijna zeker van de 2e plaats. Dat zal inhouden dat Az in de eerste ronde speelt tegen de nummer 5 op de ranglijst. Gemakshalve gaan we er vanuit dat Fc Utrecht de vier punten voorsprong behoudt op de concurrenten.
Blijven ajax, Fc Groningen en Sc Heerenveen over als kandidaten om Az als eerst te ontmoeten. Az speelt daarvan nog tegen twee van de drie clubs, genoeg dus om je tegenstander uit te kiezen. Kiest Az voor ajax, dan heeft ajax een makkelijke middag morgen. Al lijkt het niet de meest logische keuze en is Az bovendien nog afhankelijk van de andere resultaten van ajax in de volgende twee wedstrijden.
Az kan ook kiezen om voor Fc Groningen of Sc Heerenveen te voetballen, dan moet het nog één keer vlammen vanmiddag. Op de laatste speeldag kan Az dan kiezen uit de tegenstanders. Als het ajax wil ontlopen kan Az de Friezen laten winnen, al zal zoiets nooit worden toegegeven in de pers. Als ajax op dat moment al ver achter staat kan Az zelfs nog kiezen tussen Sc Heerenveen of Fc Groningen. Dan zal Az ook tegen Sc Heerenveen vlammen en Fc Groningen als eerst te ontmoeten.
Och, laat AZ maar verliezen, geen probleem.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:30 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Hoort hier wel niet thuis maar toch![]()
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |