abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_36975561
ach ik heb de luxe dat ik alle afleveringen al heb, dus ik hoef niet voor de buis zitten wachten. Binnenkort ga ik ook maar eens kijken naar Germany's next top model en Australia's next top model. Ik denk dat ze het toch niet halen bij ANTM, maar het is wel aardig vermaak.
pi_36983897
wat een lelijke vrouwen, en erger nog, wat een lelijk werk van de fotografen in dat programma. Hebben ze in engeland dan werkelijk geen betere fotografen en potentiele modellen rondlopen dan DAT? Teiltje!
pi_36983917
En Marisa ook met haar "Ja, ik vind het wel gezellig om nu een keer tussen domme mensen te zijn."

Echt, brr.
pi_36986921
Ik vind die presentatrice echt helemaal niets.
pi_36987464
Mijn hemel, wat zijn die meisjes toch oerlelijk.
pi_36988823
Ik ben tot nu toe ook niet echt onder de indruk van de meisjes. Ook niet van de foto's. Veel van de foto's die bovenaan zijn gepost, zijn van onderaf genomen, waardoor Tashi en dat meisje dat eruit moest er heel raar opstaan: met kleine hoofdjes en een enorm onderlijf.

Dat meisje dat bovenaan staat (volgens mij is dat niet Marisa? De namen bij de foto's kloppen inderdaad niet ) heeft een a-la-Michelle apart gezicht (bijna lelijk), maar haar foto vind ik wel erg "edgy" (om maar even met Tyra te spreken)
Come hither, said the crocodile, for I am the crocodile, and he wept crocodile tears to show it was quite true
pi_36991718
ik keek vandaag voor het eerst.
maar het is toch anders dan de amerikaanse wat meer gewoontjes.
tot nu toe vind ik de amerikaanse nog leukr maar we kikjken het nog even aan
die edwina bleh
pi_36993168
Het was vandaag toch wel een stuk leuker dan vorige week. Ruzies, boeiende dingen, ik heb me nieteens kunnen ergeren aan de goedkoopheid. .

Edwina was wel een enorme bitch, dat is jammer, want ze heeft vind ik erg veel potentie.

Ben blij dat Claire eruit is, met dat onverstaanbare accent. Ze deed me trouwens denken aan Shannon van Lost.
pi_36993478
Dit is echt de cheapo versie van de Amerikaanse zeg. Er zitten maar weinig mooie meiden bij en die presentatie is echt alsof ze er geen zin in hebben. Tegenvallertje.
pi_36995696
Ann is nog lelijker dan ze was zo met dat korte haar
#geen
pi_36998741
die presentratrice praat tyra banks na
toen dat meisje eruit moest zij ze echt precies hetzelfde.
there are standing 11 beautiful girl in front of me blablabla.
okee het is dan wel hetzelfde programma maar om nou precies dezelfde tekst te gebruiken
  ESF Reporter zondag 16 april 2006 @ 10:43:31 #87
87554 Cee
Welluk?
pi_36999707
Een groot deel draait ook om de foto's en die krijg je welgeteld een halve seconde per kandidaat te zien op het eind. Geen leuke close-ups van het gezicht om te zien wat een gekke bek ze erop trekken.
  zondag 16 april 2006 @ 10:54:04 #88
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_37000069
quote:
Op zondag 16 april 2006 10:43 schreef Cee het volgende:
Een groot deel draait ook om de foto's en die krijg je welgeteld een halve seconde per kandidaat te zien op het eind. Geen leuke close-ups van het gezicht om te zien wat een gekke bek ze erop trekken.
Dat viel me ook op. Maar later, bij het juryberaad, zag je de foto's wel wat beter en wat meer van dichtbij.
Verder viel mij ook de afgrijselijke gordijnstof op waarmee de jurykamer behangen is .
Maar ondanks dat het minder flashy en over the top Amerikaans is, vind ik het wel leuk om te volgen.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_37013167
Best een leuke serie, hoor. Ik ga hem wekelijks volgen. De Amerikaanse is heel erg leuk om naar te kijken, maar meer een reality-show dan een serieuze modellen-wedstrijd. Dat is gewoon entertainment. Hele mooie meiden, absoluut, maar ze lijken niet echt op de modellen die je doorgaans op de catwalk en in goede modebladen ziet. Die zijn heel vaak 14/15 jaar oud, bleek en graatmager. En vaak alleen mooi op de foto.

Ik heb het gevoel dat er in de Engelse versie meer meiden zitten die echt serieus wat zouden kunnen bereiken als model. Ook geen 14/15 jaar meer, maar verder voldoen ze meer aan het ideale plaatje (als ik afga op de types die ik in Elle en dergelijke zie). Ze zijn meer 'edgy'. Het zijn van die meiden waar je wat langer naar moet kijken voor je hun schoonheid gaat zien (die er bij sommige zeker is!). Zoals bijvoorbeeld dat ene meisje met die grote ogen, die gisteren een rood kapsel kreeg.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 16-04-2006 19:16:45 ]
  zondag 16 april 2006 @ 23:10:12 #90
521 ruby
Hell yeah!
pi_37019732
Wordt het nog herhaald? Ik heb het gemist.
Voetjes van de vloer en schud die heupen los!
pi_37028675
Apestaartje, ik ben 't helemaal met je eens. Bij de Amerikaanse versie stoppen ze altijd wat meiden die echt lelijk zijn, denkelijk om de kijker te bewijzen dat ook lelijke meisjes mooi kunnen zijn (met veel make-up?). De eerste seizoenen stopten ze er ook telkens een plus-size-model tussen, alsof die kan concurreren met die slanke meiden.....
De Engelse meisjes vind ik stuk voor stuk iets hebben. Overigens geldt dat ook voor de Duitse en de Australische series.

Dat de presentatrice dezelfde woorden gebruikt als Tyra Banks bij de jurering, heeft volgens mij gewoon met de formule te maken.
pi_37037945
Ik vind het (net als al 10000x is gezegd in dit topic) ook een beetje goedkoop aftreksel van de amerikaanse versie...
Die Edwina, wat een bitch! Maar ze heeft wel de mooiste foto! Sommige foto's zijn niet echt mooi(soms ligt dit niet aan het model ) ik denk dat van Marissa ook nog wel eens wat mooie foto's gemaakt kunnen worden
B(i.t.c.h.). I(n). T(otal). C(ontrol of). H(erself).
~met dank aan Trancethrust
  donderdag 20 april 2006 @ 16:12:39 #93
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_37130480
toch maar even volgen, vond het nog niet spectaculair maargoed
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_37192839
Ik vind Lucy leuk.
pi_37197206
Ik irriteer me aan die Jenilee. Zo erg het kindvrouwtje spelen getver!
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!
  ESF Reporter zaterdag 22 april 2006 @ 22:36:55 #96
87554 Cee
Welluk?
pi_37198107
Het is allemaal zo chaotisch en rommelig en wannabe-ANTM.
Geen Tyra, die altijd zo aanwezig is met raad en daad en ghetto-praat, maar een lam Brits ex-model dat op robotische manier de autocue afleest.
Geen vette hiphop-video of geweldig foute Tyra-single promo maar een lam discokamertje waarin ze op de vierkante meter moeten dansen op een housebeat dat binnen 2 minuten met een Casio'tje in elkaar is gezet.
Geen mega-glamour foto's waarvan de beste uit 1983154 shots is gekozen, maar een grimmig lullig pasfotootje dat in één keer is geschoten omdat ze maar een rolletje van 12 in een wegwerpcameraatje hadden zitten.
Geen extravagante juryleden maar makke schaapjes die elkaar nablaten en eigenlijk dus niet onder doen aan het gemiddelde Idols-jury commentaar.
Geen over-the-top personalities maar één enigszins ambitieus meisje waar iedereen zich collectief aan ergert, omdat de rest zich het liefst achter hun pony's schuilt.
Geen prijs waar, lurkend aan champagne, even voor een paar tienduizend dollar door drie personen aan bling mag worden gekocht, maar een muf diamantairtje die graag twee meisjes wil behangen met hun spul, om het vervolgens allemaal van de frêle nekjes te rukken en het goedkoopste hangertje uit pièteit doneren aan het mooiste meisje.

Maar ik kijk volgende week toch weer hoor.
pi_37200544
Dat van die diamanten snapte ik dus ook al niet. Wat is het nou voor 'n prijs om even diamanten om te mogen hebben?
  Moderator zondag 23 april 2006 @ 16:11:57 #98
9859 crew  Karina
Woman
pi_37215996
quote:
Op zondag 23 april 2006 00:01 schreef p-etr-a het volgende:
Dat van die diamanten snapte ik dus ook al niet. Wat is het nou voor 'n prijs om even diamanten om te mogen hebben?
Een van de twee kreeg een gouden ketting met een paar kleine diamantjes eraan.

Wie is er nou uitgegaan? Ik had het opgenomen, maar het laatste stukje stond er niet op (ze waren weer eens veel te laat begonnen).
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  ESF Reporter zondag 23 april 2006 @ 18:30:34 #99
87554 Cee
Welluk?
pi_37220482
Shauna is eruit gegaan, je weet wel, die ene met die ENORME heupen.
pi_37221800
quote:
Op zondag 23 april 2006 16:11 schreef Karina het volgende:

[..]

Een van de twee kreeg een gouden ketting met een paar kleine diamantjes eraan.
Tja een van de twee en ook nog niet echt denderend. Ik vond het vooral ook raar dat zij wel kreeg en de ander (Anne?) niet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')