Ik vind Veganese helemaal niet lekker ruikenquote:Op zaterdag 8 april 2006 16:12 schreef PeRi het volgende:
Klopt! Hij heeft alleen een iets donkerdere tint. En hij ruikt subliem, Veganese ook, maar Okra toch beter.
Haha dat zou dan misschien wel handiger zijn geweestquote:Op zaterdag 8 april 2006 17:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
Had dat dan gezegd, ik heb Snowcake voor tot in 2010, dus ik had je zo nog wat proefjes kunnen sturen!
Mutsch!
Das ook wel weer zoquote:Op zaterdag 8 april 2006 19:22 schreef Bob. het volgende:
[..]
Haha dat zou dan misschien wel handiger zijn geweestMaar nu was het natuurlijk extra leuk toen ik hem kocht
![]()
Heldquote:Op zaterdag 8 april 2006 17:21 schreef Bob. het volgende:
Ik vind het trouwens heel wat dat ik de winkel heb gevonden, ben pas 1x met een tram geweest en dat was 5 jaar geleden ofzo dus het was een heel avontuur, gelukkig was er iemand zo vriendelijk om me te helpen de tram te vinden toen ik helemaal vertwijfeld voor het station in Amsterdam stondIk ben niet gewend aan grote steden joh
![]()
Koop het moederdagcadeau, daar zit ie inquote:
Geen idee eigenlijk wat daar verder nog in zit! Even kijken straks. Maar tegen de tijd dat ik weer naar Lush ga mag ik toch hopen dat die Happy Pill er isquote:Op zaterdag 8 april 2006 20:17 schreef Elefes het volgende:
[..]
Koop het moederdagcadeau, daar zit ie in
Kost wel wat (44,95), maar dan heb je ook wat
quote:Op zaterdag 8 april 2006 19:42 schreef Dizer het volgende:
Zo, heb even een groot stuk Red Rooster gehaald
Ik wou nog meer halen maar ik dacht, ik wacht wel op XcUZ_Me
Ik dacht dat je die al had opgemaakt met MissBliss?quote:Op zaterdag 8 april 2006 20:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]![]()
Ook alleen maar omdat ik een kortingsbon nog heb.
Ik heb er nog éénquote:Op zaterdag 8 april 2006 20:54 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik dacht dat je die al had opgemaakt met MissBliss?
Als ze nou ook nog kaneel erdoorheen doen, dan heb ik de juiste vervanger voor Red Roosterquote:Op zaterdag 8 april 2006 20:46 schreef noekje het volgende:
Er is ook een nieuwe zeep. Happy. Die is nu al te verkrijgen in Engeland en ruikt naar sinaasappel of wisten jullie dat al?
quote:Op zaterdag 8 april 2006 20:57 schreef Dizer het volgende:
[..]
Als ze nou ook nog kaneel erdoorheen doen, dan heb ik de juiste vervanger voor Red Rooster
Ja!quote:Op zaterdag 8 april 2006 20:57 schreef Dizer het volgende:
[..]
Als ze nou ook nog kaneel erdoorheen doen, dan heb ik de juiste vervanger voor Red Rooster
Hmm... nu snap ik waarom je Red Rooster zo snel op was!quote:Op zaterdag 8 april 2006 21:02 schreef Dizer het volgende:
Red Rooster![]()
Ik verheug me nu al op vanavond voor het slapen gaan en morgen.
Morgen heb ik een tennis toernooi, dat betekent, voor Tennis eerst douchen thuis en na tennis als ik terug kom ook douchen thuis
quote:Op zaterdag 8 april 2006 21:04 schreef Vava het volgende:
[..]
Hmm... nu snap ik waarom je Red Rooster zo snel op was!
En dat vind ik dus gek, aangezien je Semivuoi wel lekker vindt! En die lijkt daar qua geur toch behoorlijk op!quote:Op zaterdag 8 april 2006 21:11 schreef Vava het volgende:
Figs & Leaves vind ik nu weer helemaal niet lekker
Ik vind Semivuoi veel frisser dan Figs & Leaves, denk dat het daardoor komt.quote:Op zaterdag 8 april 2006 21:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
En dat vind ik dus gek, aangezien je Semivuoi wel lekker vindt! En die lijkt daar qua geur toch behoorlijk op!
Dan moet je maar snel gaanquote:Op zaterdag 8 april 2006 21:17 schreef Elefes het volgende:
Figs & Leaves lijkt me ook wel lekkerOoohw ik krijg al weer een veel te lange verlanglijst voor de volgende keer dat ik naar de Lush ga..
quote:
Met een bon kan je beter veel in een keer kopen iddquote:Op zaterdag 8 april 2006 21:53 schreef Elefes het volgende:
[..]En over een tijdje is het ook nog moederdag.. En bij de Lush zijn het natuurlijk hele leuke cadeautjes
Maar ik heb nu dus een kortingsbon, dus het is dan beter om heel veel in één keer te kopen
Mooi dat het is aankomen? Ik vond alleen de MoM zo zielig, vandaar dat ik nog 2 kleine proefjes erbij hebt gedaan. Weet geeneens of je het lekker zou vinden.quote:Op vrijdag 7 april 2006 23:39 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb vandaag van Shirley een proefje van MoM gekregenGa er morgen eens mee aan de klieder! Iemand advies hoe ik dat spul moet gebruiken? Hoe lang moet ik 't laten zitten enzo
.
Heerlijk! Daarom heb ik ook 3,5 Xmas Massagebars liggenquote:Op zaterdag 8 april 2006 22:25 schreef Shirley het volgende:
[..]
Mooi dat het is aankomen? Ik vond alleen de MoM zo zielig, vandaar dat ik nog 2 kleine proefjes erbij hebt gedaan. Weet geeneens of je het lekker zou vinden.
Whehe...ik vind hem stinken. Die andere is zo'n bodybutter. Kun je lekker scrubben.quote:Op zaterdag 8 april 2006 22:27 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Heerlijk! Daarom heb ik ook 3,5 Xmas Massagebars liggen![]()
![]()
Andere proefje ken ik niet.
Ik F5 ook precies op tijd zegquote:Op zaterdag 8 april 2006 22:49 schreef XcUZ_Me het volgende:
OhDie ken ik geen van drie.. Sorry!
Misschien kan Vava raad geven?
Nee die is groen met lettersquote:Op zaterdag 8 april 2006 22:59 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb nog een grote, paarse bruisbal... Ook van de Kerst-editie... Geen idee wat het is alleen. Hopelijk niet die Letters
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |