quote:Op vrijdag 7 april 2006 17:00 schreef -skippybal- het volgende:
Weer een fotofinish
idd. Maar in eerste instantie leek het weer band werk.quote:Op vrijdag 7 april 2006 17:03 schreef Jeroen_M het volgende:
Fotofinish viel volgens mij ook wel mee.
Valt volgens mij wel mee. Hij smeet uit zichzelf ontzettend met zijn krachten, als hij het in de finale wat rustiger aan had gedaan had hij een goede kans gehad om te winnen.quote:Op vrijdag 7 april 2006 17:00 schreef Jeroen_M het volgende:
Voigt heeft zich laten flikken.
Precies, beetje op dezelfde manier verloren als in LBL een paar jaar geleden tegen Vinokourov.quote:Op vrijdag 7 april 2006 17:13 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Valt volgens mij wel mee. Hij smeet uit zichzelf ontzettend met zijn krachten, als hij het in de finale wat rustiger aan had gedaan had hij een goede kans gehad om te winnen.
Leuk dat die weer eens wintquote:Op vrijdag 7 april 2006 17:17 schreef Bartoli het volgende:
Voigt heeft idd met zijn krachten gesmeten snapte ook niet waarom ze Cobo persé kwijt wilden. In een sprint was die ook geklopt en hij zat er doorheen dus een aanval plaatste was dan ook zonder succes. Hoe dan ook verdiende overwinning voor de franse couchou Voeckler
Het staat nog best dicht bij elkaar in de top 10 zag ik. Dus er is nog veel mogelijk.quote:Op vrijdag 7 april 2006 21:31 schreef placebeau het volgende:
Mooie ritwinnaars allemaal.
morgen tijdrit?
zal wel contador worden dan ...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |