toch geen trauma nu he?quote:Op vrijdag 7 april 2006 20:38 schreef Martineke het volgende:
[..]
c
tnx for sharing, heb ik dat toch een x gezien. weliswaar niet in het echt, maar ik mag ook over een week of 8
Kun je niet van tevoren zeggen dat je geen spuit wilt als het niet per se nodig is? Ik vind dat spuitgedoe een beetje overdreven, zeker als het kind bij wijze van spreken net een paar seconden oud is...quote:Op vrijdag 7 april 2006 21:45 schreef moussy het volgende:
[..]
Ik kreeg bij Mink al een spuit in mn poot toen het kind net op me lag, en dat op me liggen heeft hooguit 3 minuten geduurd
Tja, maar als je hevig ligt te vloeien en daardoor een rotte start krijgt met je kleine is het ook weer niet goedquote:Op zaterdag 8 april 2006 14:41 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
[..]
Kun je niet van tevoren zeggen dat je geen spuit wilt als het niet per se nodig is? Ik vind dat spuitgedoe een beetje overdreven, zeker als het kind bij wijze van spreken net een paar seconden oud is...![]()
Zo`n spuit kun je ook krijgen als je thuis bevalt. Oh en dat plassen is ook zoiets, ze willen over het algemeen dat je binnen zes uur na de bevalling plast, gewoon om er zeker van te zijn dat het allemaal weer werkt van onderen. Ook is het zo dat als je dus niet kunt plassen je een hoop narigheid kunt krijgen, ten eerste van het niet plassen op zich kun je het natuurlijk al heel benauwd worden, nodig moeten en niet kunnenquote:Op zaterdag 8 april 2006 17:22 schreef m@x het volgende:
Ja maar krijg je zo'n spuit alleen als je in het ziekenhuis bevalt of kan dat ook als je thuis bevalt? Wat me wel nog heel goed is bijgebleven is de kraamhulp die pas weg wilde gaan als ik had geplast. Op dat moment kon ik mijn blaas gewoon niet meer vinden en wist ik echt niet meer hoe ik moest plassen of waar ik druk moest zetten. Kai is om half 12 's avonds geboren en het arme mens kon volgens mij pas om vier uur 's nachts naar huis.
nee zeker geen trauma, nu wil ik dat ding helemaal zien in het echtquote:Op zaterdag 8 april 2006 12:45 schreef pinquit het volgende:
[..]
toch geen trauma nu he?![]()
[edit] nog maar 8 weekjes![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Tom Cruise zal nageboorte opeten
LOS ANGELES - Acteur Tom Cruise heeft gezworen dat hij na de geboorte van zijn kind de placenta zal opeten. Dat schrijft de Britse boulevardkrant The Daily Mirror dinsdag.
Volgens de tabloid zal de 43-jarige Amerikaanse acteur al vrij snel na de bevalling toehappen, omdat het eten van de moederkoek volgens hem zeer voedzaam is. Cruise verwacht een kindje van de 27-jarige actrice Katie Holmes. In de aanloop naar de geboorte kwam de aanhanger van de Scientology-beweging al vaker met opmerkelijk nieuws.
Zo meldde hij eerder dat hij het liefst ziet dat zijn baby in totale stilte wordt geboren. Lawaai zou een negatief spiritueel effect hebben op een vrouw die aan het bevallen is. Holmes zelf is het volgens de Scientology-regels wel toegestaan om tijdens de bevalling te schreeuwen.
dit stond eerst heel anders in het nieuws... alsof katy geen herrie mocht maken... dus wat zou het nou zijn?quote:Lawaai zou een negatief spiritueel effect hebben op een vrouw die aan het bevallen is. Holmes zelf is het volgens de Scientology-regels wel toegestaan om tijdens de bevalling te schreeuwen.
Geen wonder dat die PCLE zo duur isquote:Op woensdag 19 april 2006 15:47 schreef bixister het volgende:
ik heb wel eens gehoord dat ziekenhuizen al die placenta's voor grof geld verkopen aan de cosmetica-industrie.
De verloskundige vroeg inderdaad of ik had gerookt, maar ik heb alleen gerookt tijdens de eerste vier weken, toen ik niet wist dat ik zwanger was. Ze zei dat het daar dus eigenlijk niet door kon komen.quote:Op vrijdag 21 april 2006 12:37 schreef Martineke het volgende:
had witte puntjes niet te maken met roken of zo?? heb ik geloof eens gehoord, maar of het zo is?
infarcten zijn dus de witte stippenquote:“Je kunt het meestal goed zien aan de placenta. Die is kleiner dan normaal en er zitten infarcten in. Daardoor functioneert de placenta als geheel niet goed.”
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |