quote:Op dinsdag 4 april 2006 22:34 schreef LovelyLady het volgende:
succes iig met je stijve!
Wat een flauwekul, slaat echt nergens opquote:Op dinsdag 4 april 2006 22:35 schreef AlohaXa het volgende:
Maar let wel op! Als je een hele harde pik heb, kan het ook zijn dat je piemeltje gewoon best klein is, dan kan er ook wat meer bloed in de zwellichamen. Tus --> Hardere erectie
wtf??quote:Op dinsdag 4 april 2006 23:11 schreef TrapBever het volgende:
Hey, ik ben blij voor je!.. God ik zou toch willen dat ik ook zo een sjieke stijve kon krijgen ! Je begint zo haast ietwat mijn idool te worden! Veel plezier ermee, en als je zin hebt, wil ik hem best een keertje komen bewonderen en je vertellen dat ie echt erg stijf is hoor! (dan moet ik em natuurlijk wel ff in het handje houden hé!)
![]()
dat zegt elke vrouw tegen haar kerel.quote:Op dinsdag 4 april 2006 22:32 schreef PietjePrecies het volgende:
Overigens zegt mijn meissie dat het de lekkerste pik is die ze ooit gehad heeft dus......![]()
Dat zegt ze omdat ze bang is dat als ze eerlijk is hij helemaal wegkrimpt.quote:Op dinsdag 4 april 2006 22:32 schreef PietjePrecies het volgende:
Overigens zegt mijn meissie dat het de lekkerste pik is die ze ooit gehad heeft dus......![]()
quote:Op woensdag 5 april 2006 00:16 schreef Luukzor het volgende:
Bij een grote penis is logischerwijs de bloeddruk in de eikel lager door de te overbruggen afstand vanaf het prostaat in combinatie met de hoeveelheid binnen te houden bloed.
quote:Op woensdag 5 april 2006 00:40 schreef Blazkowich het volgende:
[afbeelding]
Ik zie dat je hem ook even hebt opgemeten![]()
Bullshitquote:Op woensdag 5 april 2006 00:16 schreef Luukzor het volgende:
Alleen karig geschapen mannen hebben dat volgens mij.
Bij een grote penis is logischerwijs de bloeddruk in de eikel lager door de te overbruggen afstand vanaf het prostaat in combinatie met de hoeveelheid binnen te houden bloed.
Zijn dat de wetenschappelijke benamingen?quote:Op woensdag 5 april 2006 01:50 schreef patrickt37 het volgende:
Om het heel simpel uit te leggen, penissen worden onderverdeeld in 2 catogerieen.
1) Bloedlul, deze is in slappe toestand klein van formaat, maar neemt bij een erectie aardig toe in lengte. Ook is deze hard tijdens de erectie
2)Vleeslul. Deze is in slappe toestand groot van formaat, maar neemt tijdens het krijgen van een erectie bijna niet toe in lengte. Deze is dus veel flexibeler wanneer hij stijf is.
Wat een vrouw prettiger vindt weet ik niet(ben immers geen vrouw). Wel is natuurlijk duidelijk dat een vleeslul leuker staat tijdens het douchen na het sporten.
En idd, met een vleeslul zijn bepaalde standjes mogelijk die met een bloedlul niet mogelijk zijn.
Goeie onderbouwingquote:Op woensdag 5 april 2006 01:52 schreef patrickt37 het volgende:
Bullshit
quote:Op dinsdag 4 april 2006 23:16 schreef Tobbes het volgende:
Verkapt Ik-vind-mezelf-een-loser-maar-heb-gelukkig-een-stijve-piemel-waar-ik-nog-mee-kan-pimpen-topic.
Ja, daar kon ik op w88, dat noemen ze een inkoppertje!! Helaas, ik moet je teleurstellen, deze schuifmaat gaat maar tot 150mm.........quote:Op woensdag 5 april 2006 00:40 schreef Blazkowich het volgende:
[afbeelding]
Ik zie dat je hem ook even hebt opgemeten![]()
155 mm zijn zequote:Ja, daar kon ik op w88, dat noemen ze een inkoppertje!! Helaas, ik moet je teleurstellen, deze schuifmaat gaat maar tot 150mm
doe maar niet want dan moet ik daar ook weer in reagerenquote:Op woensdag 5 april 2006 08:01 schreef LovelyLady het volgende:
*KUCH*
heel vervelend
misschien kan iemand een " hoe groot is jouw pik" topic openen?
quote:Op dinsdag 4 april 2006 23:16 schreef Tobbes het volgende:
Verkapt Ik-vind-mezelf-een-loser-maar-heb-gelukkig-een-stijve-piemel-waar-ik-nog-mee-kan-pimpen-topic.
Het naarste is natuurlijk nog dat je met zo'n stijve knoepert niet lekker kunt zwaffelen, daarvoor heb je een buigzame en zware vleeslul nodig.quote:Op woensdag 5 april 2006 08:08 schreef PietjePrecies het volgende:
Ik was alleen op zoek naar lotgenoten
Ga jij nou 's proberen om, net als die pornoacteurs, je lul een uurtje of 4 stijf te houden en in die tijd alle standjes uitproberen die zij ook doen, kijken of die dan nog zo stijf is.quote:Op dinsdag 4 april 2006 22:32 schreef PietjePrecies het volgende:
[quote]
"lulverhaal"
Wat je vaak ziet in pornofilms dat ze die leuter erin staan te prakken en hij bijna dubbelklapt, dat zal mij dus never nooit gebeuren.
"lulverhaal"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |