Samara is al dagen niet in slaap te krijgen, ze blijft maar roepen en rotzooien, de smoesjes vliegen me elke avond om de oren (wist niet dat dat al zo rijkelijk kon met 2,5
![]()
).
Overdag loopt ze met rooie wangen van de vermoeidheid en een humeur waar je u tegen zegt.
Voorbeelden van de meest voorkomende smoesen: ze moet plassen of ze is bang, wil je het licht aandoen dan is ze bang van het licht, bang met licht uit, zeggen dat ze gepoept heeft, of ze heeft pijn, etc etc, ik word er een beetje moedeloos van.
Overdag slaapt ze niet vaak meer, meestal als ze naar psz is geweest en de rest van de tijd bijna niet meer want overdag zijn er dezelfde perikelen.
Maar goed mijn zoontje van 8 moet de volgende dag ook naar school en word steeds wakker gehouden door haar geroep en gehuil, kortom het word er niet vrolijker van hier.
Iemand de gouden tip?
Van de week dacht ik toen ze weer riep dat ze moest plassen: ik zet haar op de po, dan is ze in ieder geval niet beneden(daar gaat ze voor), toen ik met de po op haar kamer kwam aanzetten baalde ze ook wel zichtbaar van mijn oplossing maar ging toch zitten.
En ze bleef zitten..., dus een minuut of 10 later zei ik: Samara moet je nog plassen of ben je klaar?
Samara: "bijna klaar!".
5 minuten later vroeg ik het haar nog eens en toen begon ze te roepen: "plaaaas kom nou, waa ben je nou?
Na een minuut keek ze me aan, trok haar schoudertjes op handpalmen in de lucht en zei: "slaapt??" al doelend op de plas die niet reageerde.
Zucht