abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 23 april 2006 @ 14:34:25 #101
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37212897
Diezelfde Vogels die het team van Huizen toen der tijd volledig hebben leeggekocht...
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_37212995
quote:
Op zondag 23 april 2006 14:34 schreef deejaylethal het volgende:
Diezelfde Vogels die het team van Huizen toen der tijd volledig hebben leeggekocht...
Ja die
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_37216276
Huizen, waardeloze club vind ik dat altijd. SSV '65 uit Goes ook gepromoveerd trouwens.



Klaverweide van Heerjansdam, die knul is piepjong, maar liep de hele wedstrijd achter good old Jopie aan. De 2-2 blijft zuur hoor. Jack baalde ook als een stekker, we hebben hem na afloop nog even gesproken.

Als DOVO degradeert, zou ik dat dé verrassing van het seizoen vinden. Meer nog dan het waarschijnlijke handhaven van Geinoord en de goede prestaties van GVVV en Sparta Nijkerk. Opmerkelijk ook dat Spakenburg uit diepe zorgen zo is opgeklommen, hoe SHO en Kozakken Boys wegzakken en DOVO dat nog tweede heeft gestaan nu dus onderin...

TOPSCORERS:

1. Kwong-Wah Steinraht (IJsselmeervogels) 18
2. Dennis van Meegdenburg (Bennekom) 16
Edwin van Rooijen (GVVV) 16
4. Arjan Human (ASWH) 15
5. Ramon Barendregt (SHO) 13
6. Rodney van Engel (Deltasport) 11
Dennis Groenendijk (Geinoord) 11
Yves Heskamp (Spakenburg) 11
9. Edwin van Egteren (VVOG) 10
Albert van Nijhuis (Sparta Nijkerk) 10
Derk Schut (DOVO) 10

Jammer dat Human door zijn blessure geen topscorer meer zal worden. Van Rooijen een tweede hattrick op rij.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37230740
Kent iemand Van de Berkt van DOVO, 16 jaar en zou ook in Ajax A1 komen te spelen.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  maandag 24 april 2006 @ 09:30:59 #105
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37236409
Ook in Ajax A1?

Ja, van der Berkt (lees een verslagje van een week terug) is een goede speler, echter nog te licht voor het eerste van DOVO vanwege zijn postuur (anders dan Wormgoor die wel sterk genoeg is, maar ook een jaartje ouder).
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_37252683
Herkenbare post deejaylethal. Jij hebt met hem gespeeld toch? Hoe oud ben je dan, als ik vragen mag?

Overigens is Ton Du Chatinier opgestapt bij Kozakken Boys. Hij zou al weggaan, maar kan de ploeg niet meer motiveren. Hij probeerde het al met jonge jongens ipv gevestigde en vertrekkende namen, maar ook dat bleef zonder succes. Ze kunnen de beker nog winnen, dus wellicht hoopt hij dat een nieuwe trainer een schokeffect kan veroorzaken.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  dinsdag 25 april 2006 @ 09:41:28 #107
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37270935
Nee, ik heb met Vito gespeeld, niet met vd Berkt. Hij is nog een 2e jaars B junior, ik ben nu sinds dit jaar senior.

Dat Kozakken Boys niet meer te motiveren is klinkt niet zo raar. Ze hebben daar ook geen team, maar enkel individuen. Zo kan je nooit echt vlammen en zeker het eind van het seizoen is de chemie weg. Misschien is het een goede trainer voor DOVO?
Maar wat wij in Veenendaal nodig hebben in een nieuwe grote sponsor die veel geld meebrengt. We zitten nu nog steeds met de hand op de knip. Ik ken Peter Röttger (vroeger speler van DOVO 1) en hij wilde wel terugkomen, en de trainer had hier ook oren naar. Hij kan echter niet betaald worden, terwijl hij gewoon bijna niks vraagt. DOVO is gewoon teveel geld kwijtgeraakt twee jaar geleden en sponsoren die naar Lienden zijn gegaan. Het duurt zeker nog twee jaar voordat we weer voor een kampioenschap zouden kunnen gaan spelen.
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_37288285
Okee. Je speelt zelf dus ook nog bij DOVO?

Extra slecht nieuws voor je club: Wierenga vertrekt dus echt en nog wel naar GVVV ook!!! Hij kan zich niet vinden in de samenstelling van de selectie, las ik. Weet jij er meer van?

Ton du Chatinier gaat al naar AFC volgend seizoen, dus kan niet naar DOVO komen. Overigens neemt Johan van der Werff de boel op interimbasis over. De kale ex-keeper van FC Dordrecht staat langs de lijn in de laatste twee competitieduels en in de beker. Trainde al KB 2.

ASWH speelt vanavond met het tweede om de AD / RD Cup bij SHO. Logisch, de match van vrijdag is belangrijker en er zijn wel wat geblesseerden. Ook nieuwelingen trouwens. Michael Mikkers, reserve-keeper(!) van SC Feyenoord, komt naar ASWH. Ik denk vooral om weer drie keepers te hebben, eigenlijk, al ken ik de man verder nog niet.

Van DOTO komt Nixon Dias, die vermoedelijk centraal achterin gaat spelen hier. Voormalig toptalent van Sparta, dus een spectaculaire aanwinst!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  dinsdag 25 april 2006 @ 20:26:12 #109
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37291076
Sinds 3 maanden ben ik gestopt als actief voetballer.
Zoals ik al zei zijn de geruchten erg sterk en zal Karsten waarschijnlijk naar GVVV gaan. Erg raar allemaal.
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_37291371
Nou, volgens VoZ is het al helemaal rond:

http://www.voetbalopzaterdag.com/?nid=2303
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  dinsdag 25 april 2006 @ 22:20:58 #111
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37295604
Zoals ik het daar lees is het ook echt waar. Het was echter nog niet helemaal officieel...
DOVO zal moeten bouwen net als GVVV dat heeft gedaan. De blauwen hebben nu meer geld en dat is de enige reden waarom Karsten is gegaan. Toch jammer...
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_37311841
Lijkt me zeer jammer, is toch een echte clubman had ik het idee. Ik vind het altijd een goede speler, zowel op het middenveld als achterin. GVVV wordt nog een team om volgend seizoen serieus rekening mee te gaan houden.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 26 april 2006 @ 14:50:41 #113
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37312036
Ja, GVVV is erg sterk... Het team blijft nagenoeg intact en daardoor zullen ze nog wel eens kampioen kunnen worden... Ik acht IJsselmeervogels echter ook erg sterk, net zoals Spakenburg.
Geinoord zal na het verlies van de verdediger waar ik telkens de naam van vergeet volgend jaar de voornaamste degradatiekandidaat zijn.

DOVO zal moeten hopen op een mazzeltje volgend jaar qua spelers en geluk moeten hebben dat er een talent tussenzit.

BTW, hoe heb jij je animated avatar gemaakt? Ik via online image editor.com, maar dan is ie telkens te groot voor Fok... jij tips?
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_37313135
Gregory Thijm is dat, gaat naar KB.

Wij doen denk ik ook wel mee, afhankelijk van de kwaliteiten van de nieuwe trainer. In A of B, maakt niet uit.

Mijn avatar heb ik via Yeahinho, die heeft hem op verzoek gemaakt. Zou je eens in het Den Bosch topic kunnen vragen, daar zit ie vaak.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37380901
quote:
Ajax oefent tegen Spakenburg
Naar aanleiding van het het 75-jarig bestaan van SV Spakenburg zal er een oefenwedstrijd plaatsvinden tussen deze club en Ajax. Ajax is dan net terug van een week trainingskamp en zal met de volledige selectie, op de WK-gangers na, en de directie aanwezig zijn. De wedstrijd zal om 19.30 beginnen.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  vrijdag 28 april 2006 @ 17:09:22 #116
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37381813
De datum??? Oke, ik ben niet te lui om op de website van Spakenburg te kijken, maar dat lijkt me een handige toevoeging

Een fijne Koninginnedag toruwens allemaal
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
  vrijdag 28 april 2006 @ 18:57:14 #117
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37385047
DOVO heeft de trainer Henne Oostermeijer aan de kant gezet. In overleg heeft de trainer besloten iemand anders de klus over te laten nemen. Over een vervanger is nog niets bekend.

Ik vind het wel een goede keuze, al had de beslissing eerder moeten vallen. Ook moeten er in het bestuur koppen rollen want zo kan het niet verder. Deze geluiden hoor je veelvuldig vanuit de supportersschare van DOVO. Het zal mij benieuwen wat er de komende twee maanden nog allemaal zal gebeuren.
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_37404377
Toch een verrassende wending, als je het mij vraagt. Als het een schokeffect oplevert, dan is Oostermeijer een ware clubman gebleken. Maar of Kapenga de juiste man is om die schok teweeg te brengen??

Ik zie dat je een knippericoon hebt geregeld!

ASWH gisteren door in de districtsbeker, verslag in amateurclubje topic. Wat doet je amateurclubje seizoen 2005/2006 #3 Nu de halve finale, tegen Kozakken Boys.

Verder vertrekt Bram Plomp naar promovendus SSV '65. Veruit de minste selectiespeler, dus die zal niemand missen.

Gisteravond even met Kuipers staan praten, de reservekeeper. Volgend jaar moet hij gaan strijden om een plek onder de lat met Van Belzen, de nieuw aangetrokken goalie Mikkers wordt vermoedelijk derde man.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37428257
Slecht nieuws!

IJsselmeervogels heeft op slinkse wijze Alex de Jong en Sjoerd van der Waal benaderd en deze twee spelers zouden deze week nog op gesprek gaan in Spakenburg. De Rooien hebben nagelaten om ASWH hiervan op de hoogte te stellen, niet heel netjes. Helaas werken meer verenigingen tegenwoordig zo. Ook niet netjes van Alex en Sjoerd dat ze ASWH dit niet direct hebben meegedeeld, maar misschien wilden ze nog niet op de zaken vooruitlopen.

Er is dus een kans dat beide spelers vertrekken. Zou erg jammer zijn. Sjoerd was juist goed bezig en zal bij de Vogels heus niet in de basis komen. Alex heeft daar ook veel concurrentie en dat is zo ongeveer mijn favoriete speler, dus die mag eigenlijk niet weg. Hopelijk laten ze hun verstand prevaleren boven de portemonnee. Het is een pokkenend rijden vanuit Sliedrecht en Alblasserdam naar Spakenburg en dat vier keer per week heen en terug.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  dinsdag 2 mei 2006 @ 11:27:29 #120
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37481791
DOVO heeft de nieuwe trainer voor het komende seizoen bekend gemaakt: Raymond Verheijen. Verheijen is bekend als assistent-trainer van het Nederlands Elftal en zal deze zomer met Dick Advocaat mee naar het WK gaan. Misschien kan hij een paar deuren openen binnen DOVO zodat het beleid zal veranderen. Meer over Verheijen valt hier te lezen: http://www.vvdovo.nl/Laatste-Nieuws/Raymond%20Verheijen.htm
Mij lijkt het een goede keus en ik hoop dat DOVO binnen twee jaar weer terug is op het oude niveau dat zij al jaren speelden.
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
  dinsdag 2 mei 2006 @ 16:03:08 #121
17328 methodmich
Nummer 10
pi_37487806
Dat is die inspanningsfysioloog toch?

Ik hoop voor je dat DOVO het redt. Op ons forum las ik van een GVVV-man dat die zaterdag tegen ons iedereen sparen om volledig fit te zijn op de laatste dag.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  dinsdag 2 mei 2006 @ 16:05:29 #122
72470 Doekes
Medisch wonder
pi_37487857
quote:
Op dinsdag 2 mei 2006 16:03 schreef methodmich het volgende:
Ik hoop voor je dat DOVO het redt. Op ons forum las ik van een GVVV-man dat die zaterdag tegen ons iedereen sparen om volledig fit te zijn op de laatste dag.
Tja, bij DOVO was het ook feest toen GVVV degradeerde...
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  dinsdag 2 mei 2006 @ 16:07:45 #123
17328 methodmich
Nummer 10
pi_37487923
Daarom inderdaad. En Heerjansdam is ook nog niet geheel veilig, dus die zullen zaterdag ook hun best wel doen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37488216
quote:
De wedstrijd Bennekom 1 - AJAX is definitief vastgesteld op zaterdag 15 juli 2006. Aanvang van de wedstrijd is 15.00 uur. Noteer deze datum alvast in je agenda !! Nadere informatie volgt in de komende maanden.

Bijna een week ná de WK-finale wordt op ons sportpark eindelijk de wedstrijd tegen AJAX gespeeld. De afspraak mbt deze wedstrijd is al bij het vertrek van John van den Brom van Bennekom naar Amsterdam in 2004 gemaakt. In de voorbereiding naar het seizoen van 2006/2007 gaat het dan toch gebeuren. De clubleiding van AJAX heeft toegezegd met de sterkst mogelijke opstelling naar Bennekom te komen! De organisatie, samen met businessclub MID4, wordt een dezer dagen daadwerkelijk gestart.
  dinsdag 2 mei 2006 @ 16:21:33 #125
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37488234
Ik weet van veel mensen dat die helemaal geen feest vierden toen GVVV gedegradeerd was. Ja, van die kinderen misschien. Iedereen om mij heen vond het jammer.

Maar laten we ons nu maar concentreren op het nieuwe jaar. Dit is een verloren jaar en bij verlies zaterdag (dat is waarschijnlijk) is het afgelopen met DOVO. Van GVVV zal niet zo simpel gewonnen worden.
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
  dinsdag 2 mei 2006 @ 16:30:14 #126
17328 methodmich
Nummer 10
pi_37488429
Nee, zou sneu zijn voor zo'n roemruchte club. Anderzijds hoeft een degradatie geen ramp te zijn. Zie hoe GVVV nu terugkomt bijvoorbeeld.

En ASWH speelde 7 seizoenen geleden nog in de eerste klasse.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  dinsdag 2 mei 2006 @ 16:32:34 #127
72470 Doekes
Medisch wonder
pi_37488486
quote:
Op dinsdag 2 mei 2006 16:21 schreef deejaylethal het volgende:
Ik weet van veel mensen dat die helemaal geen feest vierden toen GVVV gedegradeerd was. Ja, van die kinderen misschien. Iedereen om mij heen vond het jammer.
Ik hoorde tijdens het kampioensfeest in 2004 toch regelmatig het nummer "Het is stil aan de overkant" langskomen. En het werd uit volle borst meegezongen...
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  dinsdag 2 mei 2006 @ 16:34:17 #128
72470 Doekes
Medisch wonder
pi_37488527
quote:
Op dinsdag 2 mei 2006 16:30 schreef methodmich het volgende:
Nee, zou sneu zijn voor zo'n roemruchte club. Anderzijds hoeft een degradatie geen ramp te zijn.
Het is jammer om de status van "Nooit gedegradeerd uit de hoogste klasse" te verliezen. Er zijn niet veel clubs die dat kunnen zeggen.
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  dinsdag 2 mei 2006 @ 16:34:43 #129
17328 methodmich
Nummer 10
pi_37488536
Dat kan ik me ook nog wel voorstellen, zeker als men wat biertjes heeft gepakt.

Overigens bij ons wel de nodige onrust omtrent het eventuele vertrek van Alex en Sjoerd naar IJsselmeervogels.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  dinsdag 2 mei 2006 @ 20:28:04 #130
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37493909
quote:
Op dinsdag 2 mei 2006 16:32 schreef Doekes het volgende:

[..]

Ik hoorde tijdens het kampioensfeest in 2004 toch regelmatig het nummer "Het is stil aan de overkant" langskomen. En het werd uit volle borst meegezongen...
Dat zou nog wel kunnen... Maar heeft dat iets te maken met de degradatie van GVVV? En bovendien kan dat natuurlijk ook naar de tegenstander geweest zijn... Of wou je zeggen dat je als profiteur hebt rondgelopen in de DOVO kantine terwijl er gefeest werd?
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_37494389
Dinsdag 9 mei speelt Ijselmeervogels uit tegen Spakenburg voor de beker. De derde derby dit seizoen.

Althans als de Vogels winnen maar ze staan 3-0 voor tegen een 4de klasser.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_37497384
4-0 geworden dus. Dinsdag dus weer naar de derby toe!
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  woensdag 3 mei 2006 @ 09:45:59 #133
72470 Doekes
Medisch wonder
pi_37503289
quote:
Op dinsdag 2 mei 2006 20:28 schreef deejaylethal het volgende:

[..]

Dat zou nog wel kunnen... Maar heeft dat iets te maken met de degradatie van GVVV? En bovendien kan dat natuurlijk ook naar de tegenstander geweest zijn... Of wou je zeggen dat je als profiteur hebt rondgelopen in de DOVO kantine terwijl er gefeest werd?
Ik stond na de wedstrijd tegen Deltasport uit in de kantine te wachten op Michel en wilde een biertje bestellen, wat ik niet mocht betalen. Toen hebben we maar even feest gevierd.
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:31:39 #134
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37504253
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:36:59 #135
72470 Doekes
Medisch wonder
pi_37504361
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 10:31 schreef deejaylethal het volgende:
Heb jij geen feest gevierd?
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:45:27 #136
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37504576
Jawel... Ik dacht iets waar "profiteur" in voorkwam... Nee hoor, maakt mij niet uit. Was echt wel geinig toen. Vooral de wedstrijd bij Deltasport was meesterlijk met het omvallende reclamebord. Wat een paupersportpark is dat zeg! Als er een club zou moeten degraderen zou het wel Deltasport zijn.
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
  woensdag 3 mei 2006 @ 10:54:23 #137
72470 Doekes
Medisch wonder
pi_37504838
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 10:45 schreef deejaylethal het volgende:
Jawel... Ik dacht iets waar "profiteur" in voorkwam... Nee hoor, maakt mij niet uit. Was echt wel geinig toen. Vooral de wedstrijd bij Deltasport was meesterlijk met het omvallende reclamebord. Wat een paupersportpark is dat zeg! Als er een club zou moeten degraderen zou het wel Deltasport zijn.
Gratis bier zuipen was verplicht. Ik kwam er niet onderuit

Ik ben het helemaal met je eens dat Deltasport er wel uit mag dit jaar.
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
pi_37515612
Hmm, Alex de Jong en Sjoerd van der Waal dus definitief naar IJsselmeervogels. Heb wat details gehoord over de manier waarop, die ik verder niet prijs ga geven, maar laat duidelijk zijn dat met name één van de twee op menselijk vlak voor mij een stukje in achting is gedaald. Ik wens ze veel succes in Spakenburg en zal niet vergeten wat ze met name vorig seizoen voor ASWH hebben gedaan, maar heel rouwig ben ik er op deze manier niet meer om.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37516100
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 17:01 schreef methodmich het volgende:
Hmm, Alex de Jong en Sjoerd van der Waal dus definitief naar IJsselmeervogels. Heb wat details gehoord over de manier waarop, die ik verder niet prijs ga geven, maar laat duidelijk zijn dat met name één van de twee op menselijk vlak voor mij een stukje in achting is gedaald. Ik wens ze veel succes in Spakenburg en zal niet vergeten wat ze met name vorig seizoen voor ASWH hebben gedaan, maar heel rouwig ben ik er op deze manier niet meer om.
Is altijd vervelend als het op deze manier moet gaan. Wat zijn het voor speler MM, welke positie en zijn ze goed genoeg voor de basis?

Hoe denk je trouwens dat de kansen zijn voor de Vogels in de landscompetitie?
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_37516382
Nou ja, dat ze vertrekken is tot daar aan toe, maar één speler heeft gewoon wel erg weinig gevoel voor normen en waarden getoond. Ik ga er verder niets over zeggen, want het lijkt me voor de speler, die nog enkele duels moet spelen hier, het beste dat zo min mogelijk mensen dit weten.

Overigens zijn we al bezig met vervangers, de technische commissie heeft vermoedelijk al één spits binnen en zoekt nu dus nog een middenvelder en een spits.

Om op jouw vraag te reageren: Sjoerd is een spits, die vooral rendeert in een grote ruimte. Vorig seizoen was hij vaste invaller bij ons, als we een voorsprong hadden en de tegenpartij ging aanvallen, dan lekker op zijn snelheid speculeren. Dit seizoen is hij basisspeler geworden. Fysiek is hij nog wat licht en ik denk dat hij bij de Vogels gewoon achter Winter en Kemper moet plaatsnemen op de bank.

Alex de Jong kan zo de basis in bij elke club. Technisch bijzonder vaardige speler, die het best rendeert achter de spitsen als spelmaker. Dan moet hij Knüppe eruit spelen of Knüppe moet op links gaan ballen. Zet de spitsen zo een paar keer per duel vrij voor de keeper, kan zelf ook scoren. Hij is wel bijzonder traag, wat dan ook de reden is dat hij niet bij de profs speelt.

De Vogels zullen samen met de kampioen van A gaan uitmaken wie de landstitel pakt, lijkt me. Geen al te gewaagde voorspelling, aangezien de kampioenen van C doorgaans gewoon wat minder kwaliteit hebben.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37516558
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 17:34 schreef methodmich het volgende:
Nou ja, dat ze vertrekken is tot daar aan toe, maar één speler heeft gewoon wel erg weinig gevoel voor normen en waarden getoond. Ik ga er verder niets over zeggen, want het lijkt me voor de speler, die nog enkele duels moet spelen hier, het beste dat zo min mogelijk mensen dit weten.

Overigens zijn we al bezig met vervangers, de technische commissie heeft vermoedelijk al één spits binnen en zoekt nu dus nog een middenvelder en een spits.

Om op jouw vraag te reageren: Sjoerd is een spits, die vooral rendeert in een grote ruimte. Vorig seizoen was hij vaste invaller bij ons, als we een voorsprong hadden en de tegenpartij ging aanvallen, dan lekker op zijn snelheid speculeren. Dit seizoen is hij basisspeler geworden. Fysiek is hij nog wat licht en ik denk dat hij bij de Vogels gewoon achter Winter en Kemper moet plaatsnemen op de bank.

Alex de Jong kan zo de basis in bij elke club. Technisch bijzonder vaardige speler, die het best rendeert achter de spitsen als spelmaker. Dan moet hij Knüppe eruit spelen of Knüppe moet op links gaan ballen. Zet de spitsen zo een paar keer per duel vrij voor de keeper, kan zelf ook scoren. Hij is wel bijzonder traag, wat dan ook de reden is dat hij niet bij de profs speelt.

De Vogels zullen samen met de kampioen van A gaan uitmaken wie de landstitel pakt, lijkt me. Geen al te gewaagde voorspelling, aangezien de kampioenen van C doorgaans gewoon wat minder kwaliteit hebben.
Bedankt voor je heldere uitleg
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_37516584
Geen dank. Laat volgend jaar maar af en toe weten hoe ze het doen, als je Vogels gaat kijken!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37519790
Lijkt toch dat ASWH veel aan kwaliteit aan het inleveren is. Wellicht verwachtingen bijstellen voor volgend seizoen? Daarbij zie ik ASWH altijd als een degelijke hoofdklasser met een goede organisatie, maar dat is geen garantie, zeker niet in A (zie ARC). Welke indeling gaat ASWH aanvragen?
  donderdag 4 mei 2006 @ 00:29:22 #144
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37531202
Nee, ik denk dat ASWH alsnog wel mee moet kunnen draaien. Zeker wanneer dit in de hoofdklasse A zou zijn.
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
  donderdag 4 mei 2006 @ 13:20:37 #145
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37542751
Remco Pieterse van IJsselmeervogels naar DOVO:


Een goede aanwinst lijkt mij zo. Hij kon in Spakenburg nooit rekenen op een basisplaats, vandaar dat hij hierheen komt. Hij wordt de vervanger van Holwijn. Een goede keus lijkt mij.

[ Bericht 5% gewijzigd door deejaylethal op 04-05-2006 19:30:44 ]
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
pi_37548628
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 19:46 schreef dotofan het volgende:
Lijkt toch dat ASWH veel aan kwaliteit aan het inleveren is. Wellicht verwachtingen bijstellen voor volgend seizoen? Daarbij zie ik ASWH altijd als een degelijke hoofdklasser met een goede organisatie, maar dat is geen garantie, zeker niet in A (zie ARC). Welke indeling gaat ASWH aanvragen?
Nou, zoveel kwaliteit leveren we ook weer niet in hoor. Deze vertrekken worden gewoon ingevuld.

Willem-Jan gaan we missen om zijn ervaring, maar de jonge keepers ogen zeer veelbelovend. Richard gaan we absoluut missen, dat is één van de beste verdedigers in de hoofdklasse, maar hij gaat ook minder trainen volgend seizoen en je weet niet wat voor invloed dat zou hebben op zijn prestaties. Nixon Dias lijkt me een capabele vervanger. Raymon Ernst ipv Xander lijkt me momenteel zelfs een lichte vooruitgang. Vergelijkbare spelers, met dit verschil dat Xander dit seizoen minder is geworden en Ernst jonger is.

Alex zullen we missen, maar dit kan wel de weg naar een basisplaats op een vaste positie worden voor Stefan van Dam. Daarbij is het middenveld onze kwalitatief best bezette linie en komt daar een speler voor bij.

Voorin komen er twee spitsen bij naast Human. Dat is nodig. Louis van Kleef heeft dit seizoen al weinig gespeeld en volgens de berichten heeft Human zelf een hele goede spits gevonden die perfect met hem kan samenspelen. Sjoerd is jong en wordt steeds beter, maar daar komt een vervanger van Jong FC Utrecht voor waarschijnlijk. Die zal niet veel minder zijn en daarbij heeft Sjoerd zelden beslissende goals gemaakt dit seizoen.

We zullen denk ik weer in B komen, maar dat maakt weinig uit. We zijn zowel in A als B denk ik op voorhand weer outsider en geen topfavoriet. Dat is helemaal niet erg, want praktisch al onze kampioenschappen hebben we als outsider binnengehaald. Daarbij is de doelstelling altijd een plek bij de eerste 6, dat was ook dit seizoen zo. We hebben nu eenmaal niet de centen die de jaarlijkse titelkandidaten wel hebben.

Pieterse vind ik als linksback een drama, deejaylethal. Ben benieuwd waar jullie die gaan uitspelen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  donderdag 4 mei 2006 @ 19:31:33 #147
59819 deejaylethal
Nieuw voetbalseizoen
pi_37553141
In het centrum dus...
Be your best
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
  vrijdag 5 mei 2006 @ 16:11:17 #148
17328 methodmich
Nummer 10
pi_37579585
Okee.

Overigens heb ik vandaag iets gehoord over één van de twee nieuwe spitsen van ASWH en dat is een veelbelovende naam. Ik zeg verder nog niets, het is me in vertrouwen verteld, maar dat niet iedereen in die ooit heeft gepost in dit topic er even blij mee zal zijn is wel iets wat ik los kan laten.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37581580
quote:
Op donderdag 4 mei 2006 13:20 schreef deejaylethal het volgende:
Remco Pieterse van IJsselmeervogels naar DOVO:
[afbeelding]

Een goede aanwinst lijkt mij zo. Hij kon in Spakenburg nooit rekenen op een basisplaats, vandaar dat hij hierheen komt. Hij wordt de vervanger van Holwijn. Een goede keus lijkt mij.
Ik vraag me af of er uberhaubt nog wel iemand van de bank overblijft
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_37597672
Programma vandaag:

ASWH - GVVV
Beide teams delen de tweede plaats momenteel en de winnaar van vandaag maakt dus grote kans om "best of the rest" te worden. Het Ambachts doelsaldo is vele malen beter, dus een gelijkspel kan voor ASWH ook eventueel volstaan als volgende week bij degradant Putten wordt gewonnen. Wat zal GVVV doen in verband met volgende week, als in een rechtstreeks duel rivaal DOVO naar de eerste klasse kan worden geschoten? Gaan ze vandaag voluit of sparen ze de benen?

Bennekom - Deltasport
De Vlaardingers wipten twee weken terug naar plek 12, die recht geeft op een play-off. Winst vandaag zou dus erg welkom zijn in het streven om deze positie vast te houden. Meer dan plek 12 lijkt niet echt meer mogelijk.

DOVO - Heerjansdam
Degradatiekraker. DOVO moet winnen om de hoop op plaats 12 levend te houden, maar de groenzwarten zijn ook nog niet helemaal veilig en zullen dus minimaal een punt mee willen nemen uit Veenendaal.

Geinoord - SHO
Geinoord lijkt al zo goed als veilig, een absolute wereldprestatie. Winst tegen SHO betekent dat het helemaal zeker is van een langer verblijf en de kwakkelende Oud-Beijerlanders zelfs passeert op de ranglijst.

Spakenburg - SDC Putten
SDCP is al gedegradeerd, Spakenburg heeft nog een kleine kans op de derde periode. Het is dus duidelijk aan welke kant de belangen liggen vandaag.

Sparta Nijkerk - IJsselmeervogels
Kan de kampioen, die de benen spaart voor de kampioenscompetitie, winnen bij de koploper in de derde periode? Sparta Nijkerk, inmiddels verrassend vierde, wil op het eigen kunstgras die positie behouden en winst betekent zo goed als zeker de derde periode voor ze!

VVOG - Kozakken Boys
VVOG staat ook goed in de derde periode, maar kijkt vooral naar de totale ranglijst. Een overwinning vandaag betekent dat het zo goed als veilig is, maar het Kozakken Boys van interimtrainer Johan van der Werff zal de punten ook nog goed kunnen gebruiken.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')