De statistieken zeggen genoeg, het steeds opstellen van Boukhari/Lindenbergh en het spel ook.quote:Door de nederlaag tegen Roda JC (2-1) heeft Ajax vanmiddag een historisch dieptepunt bereikt. De verliespartij in Kerkrade betekende de tiende seizoensnederlaag voor de Amsterdammers. De laatste serie van zoveel nederlagen dateert van 40 jaar geleden.
In het seizoen 1964/1965 maakte Ajax het toen nog bonter. Onder aanvoering van trainer Vic Buckingham, die tussentijds opstapte, werd maar liefst dertien maal verloren. Met nog drie wedstrijden te gaan zouden de manschappen van Danny Blind dit record nog kunnen evenaren.
denk niet dat dat iets oplost, dan moeten de assistentern het opvangen die minstens ook verantwoordelijk zijn.quote:Op maandag 3 april 2006 00:48 schreef Radegast het volgende:
Vraag me af of morgen de handel in aandeeltjes weer eens stilgelegd zal worden...
Precies schandalig dat ze er ooit mee zijn begonnen.quote:Op maandag 3 april 2006 00:48 schreef vdHoek het volgende:
[..]
Het moest maar eens afgelopen zijn met deze reeks.
Denk ook niet dat dat iets oplost, maar toch...quote:Op maandag 3 april 2006 00:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
denk niet dat dat iets oplost, dan moeten de assistentern het opvangen die minstens ook verantwoordelijk zijn.
Ik denk dat we met dezelfde woorden een andere gedachte hebbenquote:Op maandag 3 april 2006 00:50 schreef tong80 het volgende:
[..]
Precies schandalig dat ze er ooit mee zijn begonnen.
Precies geniaal dat 3-2-5quote:Op maandag 3 april 2006 00:50 schreef tong80 het volgende:
[..]
Precies schandalig dat ze er ooit mee zijn begonnen.
jammer dat van Geel er zit bij ajax, zonder van Geel was het sowieso PSV geworden.quote:Op maandag 3 april 2006 01:12 schreef golfer het volgende:
Of je hem nu onslaat of gewoon het seizoen nog even laat afmaken, maakt niets meer uit.
Hoe dan ook is Danny volgend seizoen geen trainer meer van Ajax-1.
Henk ten Cate kan kiezen: PSV of Ajax.
Zal misschien wel de meest verstandige beslissing van hem zijn.quote:Op maandag 3 april 2006 01:17 schreef Radegast het volgende:
Of hij blijft gewoon zitten waar ie zit.
Dat denk ik ook ja.quote:Op maandag 3 april 2006 01:19 schreef golfer het volgende:
[..]
Zal misschien wel de meest verstandige beslissing van hem zijn.
Dan zien we een rennende krullebol door de straten van Amsterdam.... en 20 meter achter 'm een woedende menigte met pek en veren.quote:Op maandag 3 april 2006 08:44 schreef ILCILA het volgende:
als ze woensdag niet winnen van AZ en [b]ajax daardoor 6e word[/b], dan gok ik erop dat blind finito is
quote:Op maandag 3 april 2006 08:45 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Dan zien we een rennende krullebol door de straten van Amsterdam.... en 20 meter achter 'm een woedende menigte met pek en veren.
Vergeet niet dat Groningen naar PSV moet en PSV de landstitel kan pakken. Ajax blijft dus gewoon staan maar Utrecht kan wel uit gaan lopenquote:Op maandag 3 april 2006 08:45 schreef DeTolk het volgende:
Dan zien we een rennende krullebol door de straten van Amsterdam.... en 20 meter achter 'm een woedende menigte met pek en veren.
groningen wil vol voor de 3 punten gaan voor de play-offs, dus wie weet wint groningen wel...quote:Op maandag 3 april 2006 09:18 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Vergeet niet dat Groningen naar PSV moet en PSV de landstitel kan pakken. Ajax blijft dus gewoon staan maar Utrecht kan wel uit gaan lopen
Misschien pakt PSV wel de landstitel wel door puntenverlies van AZ in tussentijd en is winst helemaal niet nodig.quote:Op maandag 3 april 2006 09:18 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Vergeet niet dat Groningen naar PSV moet en PSV de landstitel kan pakken. Ajax blijft dus gewoon staan maar Utrecht kan wel uit gaan lopen
Als ik Ten Cate was, bleef ik lekker in de warme spaanse zon !quote:Op maandag 3 april 2006 08:38 schreef Schanulleke het volgende:
Ik denk dat Ajax en PSV beide geen kans hebben op ten Cate op dit moment.
jaja, die "grap" kennen we nou wel.quote:
Geen grap hoor, ik hoop echt dat Danny blijft.quote:Op maandag 3 april 2006 12:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
jaja, die "grap" kennen we nou wel.
En Hiddink moet oprotten....
Klaar met dat gedoe?
Goh, maar dat maakt het nog steeds niet echt een bijster originele opmerking he? Die hebben we nou al 6 topics lang gehoord.quote:Op maandag 3 april 2006 12:39 schreef cultheld het volgende:
[..]
Geen grap hoor, ik hoop echt dat Danny blijft.
Moeten alle opmerkingen origineel zijn?quote:Op maandag 3 april 2006 12:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Goh, maar dat maakt het nog steeds niet echt een bijster originele opmerking he? Die hebben we nou al 6 topics lang gehoord.
Ik HOOP al jaren dat Hiddink weggaat bij jullie.... en oh oh oh wat ben IK blij zeg....
soms he........
Niet perse, maar 100 posts per topic in deze reeks zijn zo.. We weten het nou wel..quote:Op maandag 3 april 2006 12:43 schreef cultheld het volgende:
[..]
Moeten alle opmerkingen origineel zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |