En dan nog was hij de slechtste van allemaal, ook slechter dan Myrna.quote:
Ik heb het niet gezien, wel klein stukje op internet, maar vond het toch minder goed dan Myrna! John mag er volgende week wel uitquote:
Ja, die hand op zijn been was mij ook opgevallen. En die uitspraken van d'r ook: "Ik was helemaal niet zenuwachtig en ik snap ook niet dat de jury dat zo zag, ik voelde gewoon die tango."quote:Op maandag 10 april 2006 18:06 schreef TheVulture het volgende:
Jammer van Myrna, valt het niemand trouwens op dat Lieke geen seconde van Remco kan afblijven, Inge de Bruijn was vorig jaar los van het dansen helemaal niet handtastelijk maar Lieke legde gisteren zelfs tijdens de interviews subtiel haar hand op Remco's been.. daar wordt geneukt mensenHet is ook het meest eagere stel om te winnen... maakt Lieke niet bepaald sympathiek
Hey jij hier!quote:Op maandag 10 april 2006 18:06 schreef TheVulture het volgende:
Jammer van Myrna, valt het niemand trouwens op dat Lieke geen seconde van Remco kan afblijven, Inge de Bruijn was vorig jaar los van het dansen helemaal niet handtastelijk maar Lieke legde gisteren zelfs tijdens de interviews subtiel haar hand op Remco's been.. daar wordt geneukt mensenHet is ook het meest eagere stel om te winnen... maakt Lieke niet bepaald sympathiek
Nee, hij had toch een relatie met Charissa? Want dat is toen uitgegaan. Charissa was toen beetje boos geweest omdat Remco 'hun' dans ging doen met Inge! Die waar ze in een innige omhelzing eindigden in de finale!quote:Op maandag 10 april 2006 20:37 schreef Mirri het volgende:
Is Remco homo trouwens?
quote:Op maandag 10 april 2006 20:39 schreef Mirri het volgende:
[..]
Hey jij hier!![]()
En jammer van Myrna inderdaad, van mij had John er wel uit gemogen, wat een verschrikking op de dansvloer.
Het wordt weer eens tijd voor een andere.quote:Op maandag 10 april 2006 22:25 schreef TheVulture het volgende:
[..]Nog steeds die leuke foto zie ik
Ellen is leukerquote:Op dinsdag 11 april 2006 14:29 schreef Mirri het volgende:
[..]
Het wordt weer eens tijd voor een andere.Ik ben die Ellen van jou ook zat, zet eens een foto van jezelf erop!
![]()
Naar mijn weten wonen ze nog steeds samen.quote:Op maandag 10 april 2006 20:39 schreef -Marlii- het volgende:
[..]
Nee, hij had toch een relatie met Charissa? Want dat is toen uitgegaan. Charissa was toen beetje boos geweest omdat Remco 'hun' dans ging doen met Inge! Die waar ze in een innige omhelzing eindigden in de finale!
Hmm, ik dacht dat het uit was. Nja misschien heb ik me vergistquote:Op dinsdag 11 april 2006 22:33 schreef Cee het volgende:
[..]
Naar mijn weten wonen ze nog steeds samen.
die heeft nog nooit een kans onbenut gelaten om zijn body te tonenquote:
quote:
Ja, vind ik ook, maar hij kreeg wel bijna net zoveel punten als Barbara. Scheelt 1 puntje of zo.quote:
Tja wat zal ik zeggen haha,quote:Op zaterdag 15 april 2006 21:06 schreef -Marlii- het volgende:
Hoe was het van John?Heb het niet gezien, broertje wilde CSI kijken, maar twas weer beetje lachwekkend dus?
Heb trouwens vanaf John niet meer gezien
Mja, hij was dé voetballer van hun jeugdquote:Op zaterdag 15 april 2006 21:12 schreef Jesssica het volgende:
[..]
Tja wat zal ik zeggen haha,
de jury vond John best redelijk geloof ik, maar ik vond het niks. Hij doet wel zn best, doet keurig de ingestudeerde pasjes, maar hij heeft gewoon nul flair en passie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |