Wie is Diekiequote:
Die ken ik nietquote:
het blijft geen feestquote:
Das op tiedquote:Op zondag 2 april 2006 00:24 schreef SCH het volgende:
Wat op zondag?
Ik kom er nou pas achter dat ik mijn dvd-recorder had moeten aanpassen aan de zomertijd
quote:Op zondag 2 april 2006 00:24 schreef SCH het volgende:
Wat op zondag?
Ik kom er nou pas achter dat ik mijn dvd-recorder had moeten aanpassen aan de zomertijd
dat is waar, al is ie wat "opgeblazen"quote:Op zondag 2 april 2006 00:14 schreef dndiek het volgende:
[..]
Het is wel een mooie filmmet wat dwaalsporen
Ja maar het is zo'n ingenieus ding, dacht dat ie dat zelf wel zou bedenken, doet de compu toch ook?quote:
Onze video doet dat inderdaad automatischquote:Op zondag 2 april 2006 00:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja maar het is zo'n ingenieus ding, dacht dat ie dat zelf wel zou bedenken, doet de compu toch ook?
klinkt als een contaminasmequote:
Ja zeg, kom je nu mee. Weet je wel hoe ver Grunn uit de richting ligt?quote:
Misschien is PH wel erg groot geschapen en legt hij die afstand op een andere manier afquote:Op zondag 2 april 2006 00:33 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Ja zeg, kom je nu mee. Weet je wel hoe ver Grunn uit de richting ligt?
thanx...wel door een profi-fotgraaf genomen !quote:Op zondag 2 april 2006 00:42 schreef golfer het volgende:
Wat een prachtige foto van Maudin het vorige topic, Bjoro.
![]()
Op uw wenken knijn.quote:Op zondag 2 april 2006 00:44 schreef -Vaduz- het volgende:
Gooi die hier nog eens even neer!
Had ik ook al gevraagd maarquote:Op zondag 2 april 2006 00:44 schreef -Vaduz- het volgende:
Gooi die hier nog eens even neer!
Oh, daar zag ik iets van bij Jensen, dat lijkt me echt vreselijk fout: van dat domme aapjes kijken en lachen om andere culturenquote:Op zondag 2 april 2006 00:47 schreef golfer het volgende:
Video van The 4400 intussen bekeken, nog 1 video te gaan straks: De Groeten Terug ofzo, van die stammen die op bezoek zijn in Nederland. Schijnt ook leuk te zijn.
Toch maar even bekijken, zo meteen.quote:Op zondag 2 april 2006 00:49 schreef SCH het volgende:
Oh, daar zag ik iets van bij Jensen, dat lijkt me echt vreselijk fout: van dat domme aapjes kijken en lachen om andere culturen![]()
Wat is daarmee?quote:
Tuurlijk niet. Het leg nooit aan hunnie.quote:Op zondag 2 april 2006 01:03 schreef tong80 het volgende:
Nee pa Tokkie is kwaad op SBS wsant ma Tokkie haddeen ze en nieuw gebit beloofd. En verder alleen verhalen dat ze ruzie heben met iedereen en het niet aan hen ligt.
Slaap lekker, nieuwe bezitter van een bejaarden-auto.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |