We changed a product called: "nigger kisses". Aren't we strange?!quote:Op zaterdag 1 april 2006 17:56 schreef JosvG het volgende:
Ik schaam me ook voor NL, negerzoenen afschaffenleg dat maar eens aan een buitenlander uit
preciesquote:Op zaterdag 1 april 2006 17:59 schreef mazaru het volgende:
Ik wou dat alle mensen die Nederland zo vreselijk vinden, op het vliegtuig zouden stappen.
Waren wij trotse Nederlanders tenminste van het fileprobleem af, en van een hoop zijkers.
is dat zo? meer dan andere landen? is dat iets typisch nederlands?quote:Op zaterdag 1 april 2006 18:00 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik schaam mij idd voor Nederland
NL is vreselijk xenofoob
Ik geloof dat je het dan "negro kisses" noemt. nigger is net als eskimo een scheldwoord.quote:Op zaterdag 1 april 2006 17:59 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
We changed a product called: "nigger kisses". Aren't we strange?!![]()
Of dat meer is als andere landen vind ik niet zo intressant, wat mij irriteert is dat het in NL de laatste 5-6 jaar enorm is toegenomen en bijna salonfahig is geworden.quote:Op zaterdag 1 april 2006 18:02 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
is dat zo? meer dan andere landen? is dat iets typisch nederlands?
totaal mee eens..iedereen heeft een kans op een mooie toekomst.quote:Op zaterdag 1 april 2006 17:48 schreef Cvdp het volgende:
Nederland ruleert ... iedereen kan naar school .
Iedereen KAN een normaal leven leiden.
Vrij zijn in wat wij doen en laten + wij hebben een gedoogbeleid wat wiet betreft ( ik blow zelf niet).
afro-americans in Nederland?quote:Op zaterdag 1 april 2006 18:04 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Ik geloof dat je het dan "negro kisses" noemt. nigger is net als eskimo een scheldwoord.
Als je het helemaal correct wil doen en zeker wilt weten dat je alleen maar weet dat iemand donker is, dan noem je 't zelfs "afro-american kisses"
Alsof je als je trots op je land bent niet van andere landen kunt houdenquote:Op zaterdag 1 april 2006 18:03 schreef funkmaster het volgende:
trots zijn op nederland is zo 1763![]()
in 2006 heet het bekrompen, open je ogen voor andere landen![]()
We deden dit wel als laatste.. In Engeland, de VS (negro kiss) , Duitsland (Negerküsse) en Frankrijk (tête de nègre) is de naam al een tijd terug veranderd..quote:Op zaterdag 1 april 2006 17:56 schreef JosvG het volgende:
Ik schaam me ook voor NL, negerzoenen afschaffenleg dat maar eens aan een buitenlander uit
It's a black thing, so you got to understand. Peace - Chuck D. 1989quote:
"trots zijn op nederland", of op zijn minst nederland waarderen kan net zo goed een logisch gevolg zijn van "je ogen openen voor andere landen".quote:Op zaterdag 1 april 2006 18:03 schreef funkmaster het volgende:
trots zijn op nederland is zo 1763![]()
in 2006 heet het bekrompen, open je ogen voor andere landen![]()
Ik woon al jaren in het buitenland, woon nu in Duitsland, heb verder oa in Ierland en Singapore gewoond en dan valt je op hoe kleingeestig en bekrompen Nederland is.quote:Op zaterdag 1 april 2006 18:26 schreef Evil_Jur het volgende:
Nederlanders die zo'n hekel aan hun eigen hebben moeten eens een tijdje in een ander land gaan wonen, krijg je vanzelf nieuwe waardering voor Nederland. Zo slecht is het hier echt niet.
Dat zijn de negatieve dingen, maar in de tijd die ik in Azïe en Oost-Europa heb doorgebracht ben ik me ook van veel positieve zaken bewust geworden.quote:Op zaterdag 1 april 2006 18:48 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik woon al jaren in het buitenland, woon nu in Duitsland, heb verder oa in Ierland en Singapore gewoond en dan valt je op hoe kleingeestig en bekrompen Nederland is.
Verder is men in Nederland over het algemeen bijzonder onbeschoft, gunt men het licht in elkaars ogen niet (vooral in verkeer)
Breek me de bek niet los.
En zo is dat!quote:Op zaterdag 1 april 2006 18:48 schreef Pietverdriet het volgende:
dan valt je op hoe kleingeestig en bekrompen Nederland is.
Verder is men in Nederland over het algemeen bijzonder onbeschoft, gunt men het licht in elkaars ogen niet (vooral in verkeer)
Breek me de bek niet los.
Oh, dus er zijn wel degelijk dingen in NL die niet zo fijn zijn. goed dat je dat ff recht zet.quote:Op zaterdag 1 april 2006 18:49 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Dat zijn de negatieve dingen, maar in de tijd die ik in Azïe en Oost-Europa heb doorgebracht ben ik me ook van veel positieve zaken bewust geworden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |