Qua verantwoordelijkheid maakt het natuurlijk niks uit of elementen binnen de Amerikaanse regering het actief zelf hebben uitgevoerd of het passief 'hebben laten gebeuren'. Voor het scenario wat er precies gebeurd is wel natuurlijk.quote:Op zaterdag 1 april 2006 19:58 schreef mouzzer het volgende:
[..]
Wie zegt dat al hun verhalen afgedaan worden als conspirancy onzin? Waarom altijd toch zo zwart wit denken. Ook al zijn de aanslagen gewoon uitgevoerd door 19 kapers die lid waren van Al Quada dan nog kunnen mensen/groeperingen binnen de VS een oogje dicht geknepen hebben. Dat is wel iets anders dan alles zelf uitvoeren.
quote:
Jetliner Aerobatics by Flight School Dropout Who Never Flew a Jet
None of the hijackers were good pilots. None had ever flown jets, let alone large commercial jetliners. Hani Hanjour, the person accused of flying Flight 77 into the Pentagon, was failing his courses at the Arizona flight school. According to an employee, "He didn't care about the fact that he couldn't get through the course." 1 Rick Garza, a flight instructor at Sorbi's Flying Club, had this to say about the two alleged hijackers originally thought to have piloted Flight 77, Khalid al-Mihdar and Nawaq al-Hamzi: "It was like Dumb and Dumber, I mean, they were clueless. It was clear they were never going to make it as pilots."
In the second week of August 2001, Hanjour had attempted to rent a small plane from an airport in Bowie, MD. Flight instructors Sheri Baxter and Ben Conner declined his request, after taking Hanjour on three test runs, noting he had trouble controlling and landing the Cessna 172. Though Hanjour had attended a flight school in Scottsdale, AZ, for four months in 1996 and 1997, he never completed the coursework for a single-engine aircraft license. 2
It is doubtful that the best trained fighter pilots could have executed the maneuver that supposedly crashed a 757 into the Pentagon. It required making a tight 270-degree turn while descending seven thousand feet, then leveling out so as to fly low enough over the highway just west of the Pentagon to knock down lamp posts. After crossing the highway the pilot had to take the plane to within inches of the ground so as to crash into the Pentagon at the first-floor level and at such a shallow angle that an engine penetrated three rings of the building, while managing to avoid touching the lawn. And he had to do all of this while flying over 400 mph. Quite a feat for a flight school flunky who had never sat in the cockpit of a jet!
Leaps of Faith Required to Accept the Official Story
Stel je voor he? Stel je gewoon heel even voor dat er geen complot achter de aanslagen zat, en dat de aanslagen 'gewoon' gepleegd waren door de kapers. Stel je je dat heel eventjes voor en sta heel even open voor de mogeljikheid dat het complot enkel en alleen een vermoeden is van een (ik weet het: steeds groter wordende) groep mensen. Waarom, als er bij het opmaken van de schade en bepalen wat er met het puin van de wtc's moet gebeuren en de aanslagen gewoon zijn gepleegd door de kapers met vliegtuigen, waarom zou je dan het puin moeten onderzoeken op explosieven?quote:Op zaterdag 1 april 2006 13:27 schreef UncleScorp het volgende:
Hier zie je toch ook geen trackingsystemen op de huisvuilkar ?![]()
Waarom zoveel geld en security uitgeven aan afval dat toch verkocht wordt![]()
Je verondersteld dat de 19 kapers geen al te beste vlieger waren. Het is een veronderstelling van je. Samen met je andere twijfels geloof je niet in de officiele versie. Dat is prima. Maar het is niet meteen gezegd dat hetgeen jij verondersteld ook daadwerkelijk waar is.quote:Op zondag 2 april 2006 06:59 schreef NorthernStar het volgende:
De 19 kapers waren geen al te beste vliegers bijvoorbeeld en dan hebben we het nog maar over een cessna trainingsvliegtuigje. Desalniettemin zouden ze op de ochtend van 9/11 in staat zijn geweest Boeings te vliegen, waarbij vlucht 77 zelfs hoogstandjes uithaalde die zelfs voor de meeste ervaren piloten niet te doen zijn.
Het is geen veronderstelling van mij, het is gebasseerd op wat de instructeurs over hen zeggen, ze konden niet goed vliegen. Dat is ook geen geheim ofzo, het heeft in alle krenten gestaan. Eentje van die vliegschoolhouders was zelfs nog een Nederlander. Die heeft nogal wat last van de FBI gehad ok trouwens. Kreeg een spreekverbod ed.quote:Op zondag 2 april 2006 08:28 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Je verondersteld dat de 19 kapers geen al te beste vlieger waren. Het is een veronderstelling van je. Samen met je andere twijfels geloof je niet in de officiele versie. Dat is prima. Maar het is niet meteen gezegd dat hetgeen jij verondersteld ook daadwerkelijk waar is.
Waarom moet ik met een alternatieve theorie komen als ik in twijfel trek dat deze mensn boeings konden vliegen?quote:Maar ok, stel ze waren zoals in die quote in je post te lezen is belabberde piloten, wat heeft er dan volgens jou plaatsgevonden bij de wtc's?
Tsja, het is ook geen veronderstelling van mij dat de 9/11 gebeurtenissen gewoon volgens de officiele versie hebben plaatsgevonden. Het is gebaseerd op wat onderzoekers zeggen en het is ook geen geheim ofzo, het heeft in alle kranten gestaan.quote:Op zondag 2 april 2006 08:48 schreef NorthernStar het volgende:
Het is geen veronderstelling van mij, het is gebasseerd op wat de instructeurs over hen zeggen, ze konden niet goed vliegen. Dat is ook geen geheim ofzo, het heeft in alle krenten gestaan. Eentje van die vliegschoolhouders was zelfs nog een Nederlander. Die heeft nogal wat last van de FBI gehad ok trouwens. Kreeg een spreekverbod ed.
Dus het volstaat door te roepen: de 9/11 gebeurtenissen hebben niet plaatsgevonden zoals ze hebben plaatsgevonden, het klopt niet. En verder kun je met je armpjes over elkaar zitten en klaar?quote:Waarom moet ik met een alternatieve theorie komen als ik in twijfel trek dat deze mensn boeings konden vliegen?
Degene die volledig toegang heeft tot alle informatie is de Amerikaanse overheid. Daar zullen dus ook de antwoorden vandaan moeten komen.
Het hele doel van van de zogenoemde 'truth movement' is precies dat. Net zoveel mensen in beweging krijgen en net zolang druk uitoefenen totdat men er niet meer omheen kan en er wel openheid moet worden gegeven. Dat geldt natuurlijk als eerste voor de Amerikanen zelf maar omdat het ook nogal wat effect heeft (gehad) voor ons, hebben wij ook recht op antwoorden. En wat er tot nu toe geproduceerd is aan antwoorden won't do!
Over het algemeen valt het me op dat vragen/twijfels over 9/11 gebaseerd zijn op gebrek aan inzicht of kennis over de gebeurtenissen.quote:Op zondag 2 april 2006 08:48 schreef NorthernStar het volgende:
Het hele doel van van de zogenoemde 'truth movement' is precies dat. Net zoveel mensen in beweging krijgen en net zolang druk uitoefenen totdat men er niet meer omheen kan en er wel openheid moet worden gegeven. Dat geldt natuurlijk als eerste voor de Amerikanen zelf maar omdat het ook nogal wat effect heeft (gehad) voor ons, hebben wij ook recht op antwoorden. En wat er tot nu toe geproduceerd is aan antwoorden won't do!
Precies.quote:Op zaterdag 1 april 2006 12:44 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Wil je als alternatieve theorie serieus worden genomen dan moet je ook een echt alternatief bieden. Met alleen vragen stellen kan je tot die antwoorden komen. Men kan niet verwchten dat je gelijk een alternatieve theorie hebt als je vind dat iets niet klopt.
Voorbeeld: Toen men dacht dat de aarde plat was waren er een aantal mensen die vonden dat hij rond was. Om de rest ervan te overtuigen hebben ze eerst keiharde bewijzen moeten verzamelen. Nu weet iedereen dat hij rond(ovaal) is. In de tijd dat men naar die bewijzen zocht geloofde men nog dat het plat was. Omdat ze dat wisten met de kennis die ze toen hadden. Dat iemand anders zegt dat hij rond is, is leuk maar hoezo is hij rond. Waarom dan niet vierkant. Om dat uit te sluiten zijn dus keiharde bewijzen nodig.
Vergeljik het met de schipholbrand. Donner ( = amerikaanse overheid) was op de hoogte van de onveiligheid van het complex aldaar. Heeft daar dus weinig of niks aan gedaan. Nu is er door 1 gevangen ( = 19 kapers) het complex in brand gevlogen. Resultaat is bekend.quote:Op zaterdag 1 april 2006 21:24 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ow ja de VS die zomaar ff een oogje dichtknijpt terwijl ze een aanslag plegen op hun grondgebied ... kan evengoed betekenen dat ze hier en daar een handje toegestoken hebben om het zeker goed te laten aflopen.
Anyway, als ze ervan op de hoogte waren en het laten gebeuren hebben, zijn ze medeplichtig , punt uit. Guilty .
En kan mij iemand het motief van Osama nog es herhalen ?
De 'geen vliegtuig theorie' ben ik geen aanhanger van. Dat hoeft ook niet om toch grote vragen te hebben bij wat er gebeurd is in het Pentagon.quote:Op zondag 2 april 2006 09:08 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Over het algemeen valt het me op dat vragen/twijfels over 9/11 gebaseerd zijn op gebrek aan inzicht of kennis over de gebeurtenissen.
Er is in dit topic en het vorige topic best veel uitleg gepost waarin verder wordt gegaan dan films als loose change. Bijvoorbeeld het tonen van een wiel en erbij vermelden dat het wiel een drone wiel is terwij het blijkt wanneer je op internet naar foto's zoekt naar wielen van een dron + wielen van een 757 dat het wiel overeenkomt met een 757 wiel, 1 voorbeeld maar typisch voor andere punten die worden aangekaart in loose change films.
Ik weet zo niet of ik dat stuk heb gelezen, maar ik heb er verschillende over gelezen. Met mooie tekeningetjes en grafiekjes etc. waarin het allemaal heel logisch verklaard wordt. Sorry, ik geloof het niet. Als er iets op een klassieke 'controlled demolition' lijkt dan is het WTC7 wel. Dat kan ik met mijn eigen ogen zien, inclusief de squibs. En als ik nu de enige was, maar er zijn zoveel mensen, waaronder mensen met vakkennis en reputaties om omhoog te houden, die gewoon ronduit zeggen dat het gebouw is opgeblazen. Hebben we Larry 'pull it' Silverstein of de getuigen ter plekke nog niet eens meegenomen.quote:Lees je bv het onderzoek in de pdf die ik eerder heb gepost over de instorting van wtc7, dan is het niet zo dat het gebouw door een klein brandje en geen noemenswaardige beschadiging is ingestort maar dat de schade aan het gebouw dermate groot was en op die plekken dat een instorting helemaal niet vreem is.
We zullen allemaal last hebben van subjectieve waarnemening. Daar zijn we mensen voor. Dat geldt net zo goed voor mij als voor jou. Dat is wat anders dan het niet open staan voor andere informatie. Wat ik imo wel doe. Neemt niet weg dat er verdomd sterke bewijzen moeten komen wil ik ooit nog de officiele versie accepteren.quote:Mijn punt is dus dat wanneer je enkel loose change films kijkt en blijft 'hangen' in enkel het in twijfel trekken van de officiele versie zonder dat je zelf verder uitzoekt dat het dan inderdaad lijkt alsof de officiele versie pertinent niet mogelijk is. Maar zoek je zelf info op (wat prima mogelijk is, ik heb het zelf ook gedaan) dan kom je tot hele andere conclusies.
Nee hoor, er gaat een hoofdstuk van het officiële rapport over WTC 7.quote:Op zondag 2 april 2006 09:57 schreef NorthernStar het volgende:
Plus dat WTC7 niet op zichzelf staat. Als het nu de enige anomalie van die dag was, maar het is een van de vele, vele punten waarvoor een afdoende antwoord ontbreekt. De 9/11 commissie heeft WTC7 trouwens helemaal genegeerd.
Wat mij betreft zitten er veel meer en grotere gaten en tegenstrijdigheden in de alternatieve theorieën dan in de officiële.quote:Op zondag 2 april 2006 09:57 schreef NorthernStar het volgende:
We zullen allemaal last hebben van subjectieve waarnemening. Daar zijn we mensen voor. Dat geldt net zo goed voor mij als voor jou. Dat is wat anders dan het niet open staan voor andere informatie. Wat ik imo wel doe. Neemt niet weg dat er verdomd sterke bewijzen moeten komen wil ik ooit nog de officiele versie accepteren.![]()
Andersom denk ik dat een hoop mensen kiezen om de officiele versie te geloven en alle tegenstrijdigheden te negeren, niet omdat die zo logisch of overtuigend is, maar omdat ze gewoon niet kunnen of willen geloven dat (elementen binnen) de eigen regering tot zoiets in staat is. Het heeft nogal wat consequenties voor je wereldbeeld en een hoop willen liever hun oude overtuigingen houden. Geloven in een stel gekke moslimextremisten is een stuk geruststellender uiteindelijk.
Weer een mooi voorbeeld van hoe de conspiristen ook hier zaken lopen te verdraaien.quote:Op zondag 2 april 2006 10:16 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee hoor, er gaat een hoofdstuk van het officiële rapport over WTC 7.
Officieel FEMA-rapport over WTC 7
In [TRU], naast de lopende 911-topicreeksen van OS.quote:Op zondag 2 april 2006 10:43 schreef Blague het volgende:
Zeg Drugshond ( of andere modrator) ik zou graag een stukje schrijven over de huidige stand van zaken van de 9-11 truth movement.
Kan ik toestemming krijgen om dat in "Nieuws" te doen ?
Inderdaad. Komt wel, vandaag wordt lastig...quote:Op zondag 2 april 2006 11:07 schreef Resonancer het volgende:
Btje jammer Klez, je vraagt om info over voorkennis omtrend 9-11. Er komen dan uitgebreide antwoorden maar geen enkele reactie daarop van jou. Of ben ik te ongeduldig?
quote:Op zondag 2 april 2006 09:57 schreef NorthernStar het volgende:
De 9/11 commissie heeft WTC7 trouwens helemaal genegeerd.
quote:Op zondag 2 april 2006 10:16 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee hoor, er gaat een hoofdstuk van het officiële rapport over WTC 7.
Officieel FEMA-rapport over WTC 7]
blinde vinkquote:Op zondag 2 april 2006 10:53 schreef klez het volgende:
[..]
Weer een mooi voorbeeld van hoe de conspiristen ook hier zaken lopen te verdraaien.
Heb je jezelf weer klem gezet, begin je maar te schelden...quote:
Als je het verschil al niet weet tussen een brand onder controle krijgen en een brand uit krijgen, dan kun je beter helemaal niet hierover posten.quote:Op zondag 2 april 2006 09:57 schreef NorthernStar het volgende:
Bijvoorbeeld waren er toevallig twee brandweerwagens in de buurt. Die stonden dichtbij in een file. Die waren als eerste ter plekke (de gele wagens op de foto's). Volgens een verklaring van die brandweermannen waren ze in 10 minuten ter plekke en hadden ze het vuur in zeven minuten onder controle en zo goed als uit. Als je de officiele stukken leest wordt er gesproken over een 'blazing fire' dat uren brandde en heeft men twee dagen nodig gehad om alles uit te krijgen.
Ja, en wat wil je hier nu mee zeggen dan? Omdat de lafbekken in dit kabinet Donner laten zitten is het wel goed zo ? Omdat die wereldvreemde man niet het benul heeft dat zijn aftreden helemaal niet zo gek geweest was is het wel goed zo?quote:Op zondag 2 april 2006 09:26 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Vergeljik het met de schipholbrand. Donner ( = amerikaanse overheid) was op de hoogte van de onveiligheid van het complex aldaar. Heeft daar dus weinig of niks aan gedaan. Nu is er door 1 gevangen ( = 19 kapers) het complex in brand gevlogen. Resultaat is bekend.
Nu zit je dus met eenzelfde situatie. In beide gevallen wist de overheid af vand e risico's.
We dachten haast allemaal dat het de 19 kapers gewoon waren vlak na de aanslagen . Op andere forums heb ik lange tijd het officiële verhaal lopen verdedigen !! Vervolgens ben ik me nog meer gaan verdiepen in de materie om zo de conspiracy's te kunnen weerleggen , hierbij maakte ik gebruik van berichtgeving uit de main-stream media (de niet -conspiracy sites). Toen bleek er ook in de betrouwbaar geachte media voldoende te vinden te zijn dat sommige conspiracy theoriën bevestigd. Zo ook in de Nederlandse actualiteiten rubrieken , denk aan tweevandaag , Zembla, buitenhof, netwerk . Duidelijk is geworden dat de huidige VS regering zich over het algemeen weinig aantrekt van menselijk leed en dat ze zich onderscheiden van de eerdere regeringen door van het ene in het andere schandaal belanden. Zelfs de regering Nixon valt in het niets bij de huidige regering als het gaat om schandalen .quote:Op zondag 2 april 2006 08:27 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Stel je voor he? Stel je gewoon heel even voor dat er geen complot achter de aanslagen zat, en dat de aanslagen 'gewoon' gepleegd waren door de kapers. Stel je je dat heel eventjes voor en sta heel even open voor de mogeljikheid dat het complot enkel en alleen een vermoeden is van een (ik weet het: steeds groter wordende) groep mensen. Waarom, als er bij het opmaken van de schade en bepalen wat er met het puin van de wtc's moet gebeuren en de aanslagen gewoon zijn gepleegd door de kapers met vliegtuigen, waarom zou je dan het puin moeten onderzoeken op explosieven?
[afbeelding]
Dat de huidige VS regering zich weinig aantrekt van menselijk leed ben ik wel met je eens. Bovendien heeft Bush enthousiast gebruikt gemaakt van 9/11 om allerlei acties/oorlogen te gaan voeren die hij toch al wilde doen, en allerlei maatregelen door te drukken.quote:Op zondag 2 april 2006 16:58 schreef atmosphere1 het volgende:
[..]
We dachten haast allemaal dat het de 19 kapers gewoon waren vlak na de aanslagen . Op andere forums heb ik lange tijd het officiële verhaal lopen verdedigen !! Vervolgens ben ik me nog meer gaan verdiepen in de materie om zo de conspiracy's te kunnen weerleggen , hierbij maakte ik gebruik van berichtgeving uit de main-stream media (de niet -conspiracy sites). Toen bleek er ook in de betrouwbaar geachte media voldoende te vinden te zijn dat sommige conspiracy theoriën bevestigd. Zo ook in de Nederlandse actualiteiten rubrieken , denk aan tweevandaag , Zembla, buitenhof, netwerk . Duidelijk is geworden dat de huidige VS regering zich over het algemeen weinig aantrekt van menselijk leed en dat ze zich onderscheiden van de eerdere regeringen door van het ene in het andere schandaal belanden. Zelfs de regering Nixon valt in het niets bij de huidige regering als het gaat om schandalen .
Dit bewijst misschien niets over 9/11 ,maar maakt het wel een stuk geloofwaardiger dat ze zelf een vinger in de pap hebben gehad op 9/11 .
Kijken we naar de geschiedenis dan blijkt de VS lange tijd steun aan terroristische organisaties te hebben verleent (koude oorlog ) en blijkt de familie Bin-Laden(ik zeg geen Osama ) zakelijke connecties met de familie bush te hebben. Heel krom allemaal . De VS doet gewoon dat wat in hun ogen nodig is om hun positie als wereld leider te behouden en uit te breiden,mensenleed is daarbij irrelevant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |