quote:Op donderdag 30 maart 2006 21:20 schreef moussy het volgende:
telt solliciteren en binnen 5 minuten weer buiten staan ook als inspannende activiteit?
Ze schrokken van mijn CV, te veel capaciteiten en wilde niet over 2-3 maanden weer met een spoed sollicitatieronde komen te zittenquote:Op donderdag 30 maart 2006 21:22 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Ehhh is dat heel goed of heel slecht?
Ze gaven me adviezen mee wat ik maar wel moest gaan doenquote:Op donderdag 30 maart 2006 21:28 schreef Spuuglokje het volgende:
Nou jaaaa zeg, als jij wél wilt, dan moeten ze toch gewoon hun handjes dichtknijpen? Zonde.
Nee, de eerste ronde ging telefonisch, stelde niks voor, dus vandaag mocht ik met mijn CV in mijn hand (had ik zelf voor gekozen trouwens) op gesprek komen en toen zagen ze mijn "dijk van een CV" en was het snel over, die dingen moet je dan ook zeker aanpassen op het werk waar je op solliciteertquote:Op donderdag 30 maart 2006 21:29 schreef bixister het volgende:
oh ik ben wat traag zie ik. moussy, hadden ze je CV nog niet gezien voor 't gesprek dan? vreemd om je meteen weer weg te sturen!
Duurquote:Op donderdag 30 maart 2006 21:30 schreef Spuuglokje het volgende:
Oxymoron, sterkte ermee! Ik werk alleen met Photoshop, maar weet niet hoe duur ie is.
oh heerlijk Snoopy.quote:Op donderdag 30 maart 2006 21:30 schreef snoopy het volgende:
Ik heb mijn nek en schouders daarstraks laten masseren bij zo'n chinese praktijk voor van alles en nog wat. Was heel fijn en maar 15 euro voor een half uur.
snoopy hequote:Op donderdag 30 maart 2006 21:50 schreef bixister het volgende:
hihi jaja van alles en nog wat snoopy.![]()
quote:Op donderdag 30 maart 2006 21:53 schreef easy-going het volgende:
snoopy he, maar daar denken we verder nix bij hoor
Mijn CV staat daar al vier jaar ofzo, beetje weg te rottenquote:Op donderdag 30 maart 2006 22:42 schreef texelonia het volgende:
Na de enthousiaste verhalen hier over Monsterboard heb ik ook maar "even" mn CV geplaatst. Ben er meteen helemaal depri van. Drukt me weer met de neus op de feiten hoe weinig ik eigenlijk voorstel
Nee ik weet het, en het komt ook allemaal wel goed, ooit.quote:Op donderdag 30 maart 2006 22:50 schreef Luchtbel het volgende:
Echt ik meen het hoor, je kan zo veel voorstellen op papier, dat zegt helemaal niks over wat je waard bent of voorstelt enzo.
Ja dat zou je denken he. Maar waarom vragen ze dan overal zoveel jaar werkervaring. Hoe kun je ervaring opdoen als ze alleen mensen met ervaring willenquote:Op donderdag 30 maart 2006 22:56 schreef Lishe het volgende:
Tex, echt niet te min over jezelf of je ervaring denken hoor! Gewoon plaatsen, iedereen moet een start maken, toch?
Dat snap ik ook niet zo goed... Je moet toch ergens beginnen denk ik dan... zij willen mensen met ervaring maar er zelf niet in investeren zeker...quote:Op donderdag 30 maart 2006 22:58 schreef texelonia het volgende:
Ja dat zou je denken he. Maar waarom vragen ze dan overal zoveel jaar werkervaring. Hoe kun je ervaring opdoen als ze alleen mensen met ervaring willen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |