Je hebt het bericht ook gelezen?quote:Op donderdag 20 september 2007 17:50 schreef popolon het volgende:
Ik denk dat je één van de weinigen bent die die gore truukjes gaat missen.
Maar goed, sinds de FIFA/UEFA nog vastgeroester zitten dan een klinknagel in de Titanic zal er wel weer weinig gebeuren.
Zie mijn reply op dat bericht, twee wedstrijden is kinderspel.quote:Op donderdag 20 september 2007 18:01 schreef Suijk het volgende:
Nouja, dat het juist de UEFA was die dus die Litouwer heeft geschorst.
Mwah, het is ook niet zo dat een schwalbe een doodzonde is, iemand z'n knieschijf doormidden schoppen vind ik erger. 2 wedstrijden schorsing is dezelfde sanctie als een rode kaart. Prima wat mij betreft. Maar goed, geen idee of dit een precedent is of een uitzondering.quote:Op donderdag 20 september 2007 18:02 schreef popolon het volgende:
[..]
Zie mijn reply op dat bericht, twee wedstrijden is kinderspel.
gewoon standaard geel op elke schwalbe leggen. bij twijfel even de beelden laten nakijken door de monitorscheids.quote:Op vrijdag 21 september 2007 11:05 schreef MaxPower het volgende:
Ik vraag me af waarom er een schorsing volgt voor de schwalbe van Mikoliunas? Er zijn honderden schwalbes elk weekend, als je daar allemaal achteraf voor gaat schorsen is het einde toch zoek?
Die gaat echt nooit meer een penalty krijgen.quote:Op zondag 30 september 2007 22:37 schreef sjimz het volgende:
We hebben er een nieuwe kroonprins bij in Nederland en hij speelt bij Excelsior.
Ik telde er al 3 in de samenvatting alleenquote:Op zondag 30 september 2007 22:37 schreef sjimz het volgende:
We hebben er een nieuwe kroonprins bij in Nederland en hij speelt bij Excelsior.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |