Houd het gewoon in de gaten, op zich niets ernstigs maar het kan heel tricky verlopen. Vraag anders ook even een verwijskaart voor een KNO arts voor een na controle, als je met vragen blijft zitten.
Ik heb regelmatig oorontstekingen en ondanks dat ze heel ordinair zijn, vind ik ze heel naar.
Ik had een keer op vakantie een wateroortje gekregen toen ik 30 cm !! onder water ging... (Moet ik ook niet doen ik heb super verrotte oren
![]()
)
Ik naar zo'n turkse arts, kreeg ik idd AB... na een paar dagen werd de pijn steeds helser. Toen ik na een slapeloze nacht in de spiegel kreeg, schrok ik me rot! Mijn onderkaak was scheef weggetrokken, een kant van mijn gezicht was opgezet, mijn oor stond verder van mijn hoofd en had een rood oog.
Toen als een idioot een specialist opgezocht. Een turkse arts die in Groningen gestudeerd had trouwens
![]()
Mijn oorsteking was verergerd (duh) en drukte op de hersenvliezen oid (zo'n scan gehad). Ik had de verkeerde AB gehad, fijn!
Ik mocht gelijk blijven en kreeg intraveneuze, orale en oor antibiotica!!
1 dag out en 2 dagen stoned als een garnaal geweest geweest... daarna naar het hotel terug. Na een controle liet ik me gezond genoeg verklaren voor een vlucht (terwijl ik zo draaierig als de pest was en eigenlijk niet in orde, maar wilde me niet door een ziekenvervoer laten halen!)
Achteraf was het hele gedoe niet nodig geweest. Antibiotica moet eigenlijk onmiddelijk aanslaan en je moet niet 3 dagen braaf gaan zitten wachten omdat je niet wilt zeuren
Ik heb nu een permanent gaatje in mijn trommelvlies. Levert geen extra problemen op die ik toch niet al had en mijn voordeel is dat ik nooit meer problemen heb met klaren
![]()
(makkelijk in het vliegtuig) Maar het hoort natuurlijk niet.