ik vind het mooier met de mistquote:Op woensdag 29 maart 2006 22:13 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]Dank je
![]()
Alleen nu ligt mn hele dorp in de mist
noem je die 2 rieten daken een dorpje?quote:Op woensdag 29 maart 2006 22:13 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]Dank je
![]()
Alleen nu ligt mn hele dorp in de mist
D'r was ook zo'n knakker bij de F3000 destijd op monaco, die ging in de laatste ronde aan de leiding, komt ie over start finish (denkt ie teminste), stopt ie bij z'n team om te juichen, rijdt nr 2 voor bij en wint de racequote:Op woensdag 29 maart 2006 22:11 schreef Hugster het volgende:
[..]
Voor de finish nog wel![]()
Z'n teambaas zal hem wel afgemaakt hebben. Wat denk wat voor kosten, moeite en kansen er verloren gaan door zo'n stumperige poging tot patsen
hey, de huizen staan hier nu eenmaal ver van elkaar af hoorquote:Op woensdag 29 maart 2006 22:15 schreef Hugster het volgende:
[..]
noem je die 2 rieten daken een dorpje?![]()
je hebt van die dagen hequote:Op woensdag 29 maart 2006 22:19 schreef Alexxxxx het volgende:
godver normaal nooit problemen in PTA en nu is er in drie topics tegelijk geouwehoer
Succesquote:Op woensdag 29 maart 2006 22:20 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ja. Maar TF red het maar even alleen, ik heb hier beneden ook nog een rel zitten![]()
moet ze maar niet psies op je dure foto zooi vallen... wij mensen kunnen ons zelf (vaak gratis) repareren.quote:Op woensdag 29 maart 2006 22:20 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ja. Maar TF red het maar even alleen, ik heb hier beneden ook nog een rel zitten![]()
ja uh, it wasn't mequote:Op woensdag 29 maart 2006 22:19 schreef Alexxxxx het volgende:
godver normaal nooit problemen in PTA en nu is er in drie topics tegelijk geouwehoer
quote:
ja godver nu twijfel ik welke ik ga nemenquote:Op woensdag 29 maart 2006 22:24 schreef Googolplexian het volgende:
afeelding verversen en het "dorp" staat er weer
ja een glidex, die heb ik ook veel liever. Maar die ouwe lui hier hebben juist weer een hekel aan dat apparaatquote:Op woensdag 29 maart 2006 22:31 schreef BoJo het volgende:
[..]
ik wilde helemaal geen fiets maar dat andere geval waar je op staat en je armen ook kan gebruiken, die is veel effectiever![]()
Ze is geil dus dan is de ruzie snel overquote:Op woensdag 29 maart 2006 22:24 schreef BoJo het volgende:
[..]
moet ze maar niet psies op je dure foto zooi vallen... wij mensen kunnen ons zelf (vaak gratis) repareren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |