Omdat ie niet oplet leeft ie nogquote:Op woensdag 29 maart 2006 20:48 schreef Paladijn het volgende:
om toch wat meer in het kader van auto's te blijven... Whoa!
quote:Op woensdag 29 maart 2006 20:49 schreef BoJo het volgende:
Googol! Ik heb me aangemeldt op siteground![]()
als het goed is via jouw referral.![]()
heb ff een ticketje gelogt zodat ze m'n meuk transferrenquote:
Laat hun dat maar doen hoorquote:Op woensdag 29 maart 2006 20:51 schreef BoJo het volgende:
[..]
heb ff een ticketje gelogt zodat ze m'n meuk transferren
kan het zelf ook wel maar ben er te lui voor![]()
heb wel eerst ouwe shit opgeruimt![]()
mjah alles staat wel ergens verpreid op m'n pcquote:Op woensdag 29 maart 2006 20:53 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Laat hun dat maar doen hoorals je maar backups hebt ... voor de zekerheid
Je de hele dag vervelen en dan nog te luiquote:Op woensdag 29 maart 2006 20:55 schreef BoJo het volgende:
[..]
mjah alles staat wel ergens verpreid op m'n pc
Eigenlijk is dat foto album het kutste als daarmee wat gebeurd... de tijd om alles weer erop te zetten... grote kans dat ik daar geen zin voor zal hebben![]()
voor derest zal het wel goed komen![]()
Hij kan het toch welquote:Hij oogt, voelt en klinkt niet als enig andere draadloze telefoon - en werkt ook heel anders. Hoe u het ook bekijkt de BeoCom 2 is een buitenbeentje !
De BeoCom 2 verheft zich uit zijn voet als een uitnodiging om opgepakt en gebruikt te worden. Gemaakt uit één stuk aluminium ligt hij natuurlijk in uw hand en het gebogen ontwerp past bij de vorm van uw gezicht.
Alle handelingen verricht u gemakkelijk en comfortabel met uw duim, terwijl een verlichte display u de weg door alle functies wijst. Bovendien kunt u het volume van uw muzieksysteem en televisie regelen door de ingebouwde afstandsbediening. De BeoCom 2 is leverbaar als tafel- en als wandmodel.
BeoCom 2 is een compleet telefoonsysteem met maximaal 8 draadloze handsets. Elk heeft een kiessysteem met toegang tot 200 nummers en nummerweergave met naam wanneer die al in het telefoonboek voorkomt. Gekozen nummers worden automatisch ook in de andere handset aangegeven. Ook als dit handsets zijn van het BeoCom 6000 systeem.
Het BeoCom 2 telefoonsysteem gebruikt een BeoLine basisstation.
tegenwoordig heb ik het echt druk op m'n werk, maar goed voor het weekend heb je wel gelijkquote:Op woensdag 29 maart 2006 20:57 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Je de hele dag vervelen en dan nog te lui
Neequote:Op woensdag 29 maart 2006 19:52 schreef vlad het volgende:
zit weer gang in vandaag![]()
ben even films kijken en jullie zijn er 3 verder![]()
en alexxxx, maak je ook foto's tijden je rijlessen?![]()
je betaalt ervoor ... laat hunnie het lekker oplossen. Zorg alleen voor een backup.quote:Op woensdag 29 maart 2006 21:03 schreef BoJo het volgende:
[..]
tegenwoordig heb ik het echt druk op m'n werk, maar goed voor het weekend heb je wel gelijk![]()
ik ook manquote:Op woensdag 29 maart 2006 21:03 schreef BoJo het volgende:
[..]
tegenwoordig heb ik het echt druk op m'n werk, maar goed voor het weekend heb je wel gelijk![]()
ik ookquote:Op woensdag 29 maart 2006 21:07 schreef Alexxxxx het volgende:
weet iemand het chassisnummer van mijn ALfa GTV? Ik krijg net een mailtje of ik het chassisnummer van mn Alfa GTV op een formulier in moet vullen
ça va bien, merci. et toi?quote:Op woensdag 29 maart 2006 21:11 schreef Fugie het volgende:
ca va ?
ik wilde net gaan klagenquote:Op woensdag 29 maart 2006 21:07 schreef Googolplexian het volgende:
Alexxxxx: Ik ben nu even voor je bezig met SiteGround over waarom je naamserver nog niet werkt... de help-desk-ticket is nu in behandeling (na 5 minuten)
bij mij zijn ze tragerquote:Op woensdag 29 maart 2006 21:07 schreef Googolplexian het volgende:
Alexxxxx: Ik ben nu even voor je bezig met SiteGround over waarom je naamserver nog niet werkt... de help-desk-ticket is nu in behandeling (na 5 minuten)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |