quote:
Zo gauw ik het kan spelen laat ik het wetenquote:Op woensdag 26 april 2006 08:47 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Laat je het me weten hoe het is? Zelf ga ik eerst maar een 55 Monk maken in P. Dan koop ik Factions wel ofzo
Zijn games van de week goedkoper dan normale gamesquote:Op woensdag 26 april 2006 09:29 schreef Elegy het volgende:
[..]
Zo gauw ik het kan spelen laat ik het weten
Trouwens, volgens de online folder heeft Dynabyte Factions al liggen. En er stond vandaag ook al een advertentie in de Metro dat Factions game van de week is in de FRS.
Hoest met je vriendje?quote:Op woensdag 26 april 2006 10:31 schreef daeri het volgende:
Ik heb m net besteld bij dynabyte..5 min geleden.. XD
prima..quote:
quote:Op woensdag 26 april 2006 11:18 schreef daeri het volgende:
[..]
prima..daarom heb ik m besteld bij dynabyte, want 28e isstie jarig...
hoef ik m niet te halen in de winkel
mooie wapensquote:Op woensdag 26 april 2006 11:26 schreef Elegy het volgende:
De items voor de 2k6 versie zijn trouwens best wel cool!
http://eu.guildwars.com/support/article/gw06_edition/
Alleen staat er niet bij of het nou PvP only is of ook PvE
Morgen? ??quote:Het naar u verzonden artikel is:
1 * Guild Wars Factions
Deze bestelling zal morgen bij u worden bezorgd door de TPG Post.
Het remboursementsbedrag is EUR 44.70 inclusief EUR 5.70 aan remboursementskosten.
Ik vroeg het me af, aangezien ze ¤5 aan rembours moet betalen...quote:Op woensdag 26 april 2006 14:24 schreef Elegy het volgende:
Ik denk dat ze de gewone versie heeft, gezien de prijs
Heb helemaal nog geen meel gekregen van Dimplus trouwens
ritualist versionquote:Op woensdag 26 april 2006 14:16 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Bol werkt ook met voor 1700 bestellen, morgen in huis![]()
Welke versie heb je trouwens gekocht?
Oe, oe, tell me!quote:Op donderdag 27 april 2006 09:19 schreef Elegy het volgende:
Met de pre-order key van Dimplus kan je nu al spelen schijnt
Tja, mijn probleem is dat ik geheel afhankelijk ben van het GW topic hier op FOK en op Tweaknerds...quote:Op donderdag 27 april 2006 09:35 schreef Elegy het volgende:
Ik heb geen idee, ik denk gewoon lvl 1. Er zal op de fanfora wel wat staan hierover
Zit nu op mijn werk en ga vanavond eerst naar mijn ouders, ben pas om een uur of elf thuis en da's een beetje laat om nog uitgebreid te beginnenHeb ik weer geen ruk aan die headstart
quote:Op donderdag 27 april 2006 09:50 schreef Jo0Lz het volgende:
Ik heb em ook
Alleen kan ik niet spelen GodDamn :/
Ben de hele dag aan het werk, vanavond met mijn neef klimmen en dan om half twaalf nog spelen?
Die vond ik vreemd genoeg gewoonweg niet boeiend genoeg om echt te gaan spelen...quote:Op donderdag 27 april 2006 10:14 schreef EricG het volgende:
Kut ik heb 'm nog niet, zit nou helemaal in Oblivion
Ik vind 't wel een kek spelleke hoor. Fighters Guild questline is gaaf, alleen de Main Quest zuigt. Mage/thief/DB quests heb ik nog niet gedaan.quote:Op donderdag 27 april 2006 10:30 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Die vond ik vreemd genoeg gewoonweg niet boeiend genoeg om echt te gaan spelen...
Nee man, zit hier op het werk.quote:Op donderdag 27 april 2006 10:45 schreef EricG het volgende:
[..]
Ik vind 't wel een kek spelleke hoor. Fighters Guild questline is gaaf, alleen de Main Quest zuigt. Mage/thief/DB quests heb ik nog niet gedaan.
Maar heeft iemand al factions gespeeld atm?
Danke. Ik kan nu 4 dagen niet spelen i.v.m. vakantie maar daarna zal ik hem ook aanschaffen!quote:Op donderdag 27 april 2006 10:50 schreef -Marc- het volgende:
http://gathering.tweakers(...)ge/25650576#25650576
Misschien gaat dat pas na de pre?quote:Op donderdag 27 april 2006 15:47 schreef daeri het volgende:
Ik heb m net binnen gekregen.. maar nu heb ik geinstalleerd en mn key erin gepropt.. en nu zou ik 6 plaatsen moeten hebben voor n char, maar ik heb er nog steeds maar 4... :S
ja misschien...quote:
Komt wel goedquote:Op donderdag 27 april 2006 15:52 schreef daeri het volgende:
[..]
ja misschien...ik had mn key ingevoert, en toen liet ie zien wat je dan allemaal extra kreeg bovenop je account die je al had.. en dat waren dus 2 extra characta places.. en de rest heb ik niet gelezen. en toen vroeg ie of het t juiste nummer was, en toen moest ik invoeren :S
edit: als ik manage keys druk zegt ie dat ik alleen guildwars heb.. en niet factions
Servers gaan pas morgen open voor de mensen die geen Collectors edition hebben. Nog even geduld dus.quote:Op donderdag 27 april 2006 16:37 schreef Terrorwally het volgende:
ik heb faction ook binnen alleen ben nog niet geautoriseerd om te spelen
hmmm okey, nep nepquote:Op donderdag 27 april 2006 16:41 schreef EricG het volgende:
[..]
Servers gaan pas morgen open voor de mensen die geen Collectors edition hebben. Nog even geduld dus.
lol, dat is nog kutter.quote:Op donderdag 27 april 2006 21:38 schreef Elegy het volgende:
Mijn pre-order key is al in gebruik.
Godverdomdekutkkrtering dimplus leijers!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
MM Dood, 55 Monk doodquote:Op vrijdag 28 april 2006 01:15 schreef Ungeheuer het volgende:
Net een paar uur gewijd aan Factions met de pre-order. Ziet er te gek uit. Je begint gewoon op level 1 als je een nieuwe char maakt. Heb Factions gelinkt aan mn bestaande account en 2 extra slots gekregen.
Wat me het meest is opgevallen zijn de updates aan de game. Veel skills zijn veranderd. Hoor veel mensen klagen over nerfs (zo lijkt de MM dood), maar ik zie het meer als fixes. Vind het zelfs super dat de 55 monk ook dood lijkt. Sorry voor degene hier met de ubermonk. Ik denk dat het wel goed is dat veel populaire builds zo zijn veranderd. Hoop dat alle zielige farmbuilds (groep of solo) kapot gaan en dat de spelers zelf een keer gaan nadenken over builds ipv elkaar na te doen.
Tot zover Yay Factions!
Volgens mij valt die mm build wel mee.quote:Op vrijdag 28 april 2006 01:15 schreef Ungeheuer het volgende:
Net een paar uur gewijd aan Factions met de pre-order. Ziet er te gek uit. Je begint gewoon op level 1 als je een nieuwe char maakt. Heb Factions gelinkt aan mn bestaande account en 2 extra slots gekregen.
Wat me het meest is opgevallen zijn de updates aan de game. Veel skills zijn veranderd. Hoor veel mensen klagen over nerfs (zo lijkt de MM dood), maar ik zie het meer als fixes. Vind het zelfs super dat de 55 monk ook dood lijkt. Sorry voor degene hier met de ubermonk. Ik denk dat het wel goed is dat veel populaire builds zo zijn veranderd. Hoop dat alle zielige farmbuilds (groep of solo) kapot gaan en dat de spelers zelf een keer gaan nadenken over builds ipv elkaar na te doen.
Tot zover Yay Factions!
quote:Beste,
Je hebt onlangs Guild Wars Factions (Collector's Edition) bij ons in de pre-order besteld. Helaas is deze game slechts zeer beperkt uitgekomen en hierdoor is de levering van jouw bestelling uitgesteld. Er is op het moment nog niet bekend wanneer de volgende levering van deze game zal binnenkomen, maar het zal in ieder geval niet meer voor dit weekend zijn. We willen je daarom de mogelijkheid bieden om de bestelling om te zetten naar de normale versie van Guild Wars Factions, waarvan we wel voldoende aantallen hebben ontvangen. Mocht je de bestelling liever willen annuleren dan is dat uiteraard ook geen probleem, de betaling wordt dan zsm teruggestort op je rekening.
Je kan je keuze via deze pagina aan ons doorgeven (de wijziging/annulering wordt dan extra snel verwerkt): http://www.gcshop.nl/gwf.php
Als je liever blijft wachten tot de CE weer leverbaar is dan is dat uiteraard ook geen probleem, we hopen morgen een nieuwe leverdatum te hebben, dus neem dan even contact op met info@gcshop.nl. Ook voor overige vragen kan je daar terecht.
Dat is niet zo mooi inderdaad...quote:
Ja maar, collector's dinges enzoquote:Op vrijdag 28 april 2006 10:02 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Dat is niet zo mooi inderdaad...
Anders geld terugvragen en de gemiddelde computerwinkel binnenlopen?
Ach, die extra's zijn in my opinion toch niet zo vet...quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:04 schreef Mr.Happ-E het volgende:
[..]
Ja maar, collector's dinges enzoHeb net een mailtje gestuurd met de vraag wanneer ze hem nu verwachten, gaat dat veel te lang duren dan kunnen ze de pot op en haal ik de gewone wel
Wat is er extra bij factions behalve boekjes en een muismat?quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:09 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Ach, die extra's zijn in my opinion toch niet zo vet...
quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:16 schreef Wiehoe het volgende:
[..]
Wat is er extra bij factions behalve boekjes en een muismat?
Daar doe ik het omquote:
In totaal als je ALLEEN factions hebt 4.quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:25 schreef Wiehoe het volgende:
[..]
Daar doe ik het om
Het enige wat me dan nog wel wat lijkt is extra karakters aan te kunnen maken, maar dan wil ik wel weten hoeveel ik in totaal aan kan maken.
Dat is niet waarschijnlijk!quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:33 schreef Elegy het volgende:
Er komen waarschijnlijk betaalde slots bij, iets van ¤8,99.
Ohja, da's waar. Alleen de prijs moeten ze nog over denken of ze het regiogebonden doen, dus net zoveel euro als dollar. Naja, zie het tegen die tijd wel.quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:34 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Dat is niet waarschijnlijk!
Dat is zeker! En voor $9.99!!!
quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:36 schreef Elegy het volgende:
[..]
Ohja, da's waar. Alleen de prijs moeten ze nog over denken of ze het regiogebonden doen, dus net zoveel euro als dollar. Naja, zie het tegen die tijd wel.
Tja, maar als je naar de update kijkt... Dan lijkt er niks aan veranderd...quote:Op vrijdag 28 april 2006 11:02 schreef Elegy het volgende:
55 schijnt heel erg generfed te zijn, tenminste, als ik het zo lees op de fora. Ook Verata's Sacrifice is minder effectief. Een beetje te vergelijken met de AoE nerf waardoor pyro's het wel erg moeilijk kregen.
ik heb geen screen gemaakt... maar, ik zag n assassin CE dancen, en dan komen er 2 'ghost' assassins naast dr, en een soort ster boven dr kop die die geesten verbind, en dan gaan ze synchroom dansen.. en ziet er gewoon heel cool uitquote:
Ja, je kan alle skills wijzigen als je dat wilt. Attribute points kan je ook opnieuw toekennen naar een andere specialiteit van je character.quote:Op vrijdag 28 april 2006 12:22 schreef Terrorwally het volgende:
Even een vraagje:
Ik heb het spel nu ook en ben een echte noobIk heb gekozen voor een assassin. Ik heb hiervoor een tijde silkroad gespeeld, maar had toen mij build verkeerd opgebouwd. Mijn vraag is kan je met guildwars wel je fouten verbeteren? Zeg maar je hebt verkeerde skills gekozen en je komt erachter in lvl 20
In iedere stad of outpost kan je je skills veranderen!quote:Op vrijdag 28 april 2006 12:22 schreef Terrorwally het volgende:
Even een vraagje:
Ik heb het spel nu ook en ben een echte noobIk heb gekozen voor een assassin. Ik heb hiervoor een tijde silkroad gespeeld, maar had toen mij build verkeerd opgebouwd. Mijn vraag is kan je met guildwars wel je fouten verbeteren? Zeg maar je hebt verkeerde skills gekozen en je komt erachter in lvl 20
cool, maar is een assassin een beetje goed? wat moet ik kiezen als secondaryquote:Op vrijdag 28 april 2006 12:25 schreef -Marc- het volgende:
[..]
In iedere stad of outpost kan je je skills veranderen!
Geen idee Matthijs...quote:Op vrijdag 28 april 2006 12:32 schreef Terrorwally het volgende:
[..]
cool, maar is een assassin een beetje goed? wat moet ik kiezen als secondary![]()
Besteed die 40 Euro dan ergens anders aan en koop m later...quote:Op vrijdag 28 april 2006 12:39 schreef Wiehoe het volgende:
Ik ga hem vanmiddag ook maar even kopen. Maar dan maar de standaard editie. Ik vind zo'n 20 euro veel geld om 2 extra karakter slots erbij te krijgen.
Kan ik nog net in het weekend het spel even spelen, daarna een maand geen internet
Die kreeg je ook met de pre-order.quote:Op vrijdag 28 april 2006 10:25 schreef Wiehoe het volgende:
[..]
Daar doe ik het om
Het enige wat me dan nog wel wat lijkt is extra karakters aan te kunnen maken, maar dan wil ik wel weten hoeveel ik in totaal aan kan maken.
De kosten zijn eenmalig, als ik het nou nu koop of over een maand. Dan koop ik hem graag nu, dan kan ik in ieder geval in het weekend nog even bekijken hoe het eruit ziet. (Behalve als het mooi weer is)quote:Op vrijdag 28 april 2006 12:48 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Besteed die 40 Euro dan ergens anders aan en koop m later...
Ik heb nu geen computer en internet, waarom zou je dan een spel gaan kopen?
Dat mooie weer kan je vergeten!quote:Op vrijdag 28 april 2006 12:55 schreef Wiehoe het volgende:
De kosten zijn eenmalig, als ik het nou nu koop of over een maand. Dan koop ik hem graag nu, dan kan ik in ieder geval in het weekend nog even bekijken hoe het eruit ziet. (Behalve als het mooi weer is)
ik vond het juist langzaam gaanquote:Op vrijdag 28 april 2006 21:33 schreef Wiehoe het volgende:
Nou ik heb hem gekocht en even een tijdje gespeeld, erg leuk!! Alleen een ding vind ik jammer... dat uplevelen gaat wel ontzettend snel
Dan doe je iets heel verkeerd.. 1 lvl omhoog in 8 uur spelen. Juist in Factions kan je in 8 uur op lvl 20 zitten als je keurig alle missies en quests aangrijpt.quote:Op zondag 30 april 2006 21:49 schreef Chapter_V het volgende:
druk topic mag ik wel zeggen :| helaas vandaag maar 1 lvl omhoog in dezelfde 8 uur als gisteren :| dsu dat zuigt aardig, maja we zien morgen wel verder
Hmmm... Ik heb factions nog niet gespeeld, maar in Prophecies kan je met een beetje haast in die tijd makkelijk tot lvl 20 komen (zoals Eric ook al zegt...).quote:Op zondag 30 april 2006 21:49 schreef Chapter_V het volgende:
druk topic mag ik wel zeggen :| helaas vandaag maar 1 lvl omhoog in dezelfde 8 uur als gisteren :| dsu dat zuigt aardig, maja we zien morgen wel verder
Dat snap ik, maar kan je met je lvl20 P. Char gewoon alle missies lopen in F.?quote:Op maandag 1 mei 2006 10:20 schreef Elegy het volgende:
Als je een Factions order hebt gekoppeld aan je Proph account (en je kan Fac chars maken) kan je in LA naar Cantha met je Proph chars. Je kan ook met Fac chars naar LA, maar dat moet je doen in een haven.
Er zijn ook een aantal skills bijgekomen, trouwens
Ik heb nog wel een kluisje vol met inktquote:Op maandag 1 mei 2006 10:28 schreef Elegy het volgende:
Ja, dat kanJe komt in Cantha dan wel in een high lvl area, zoiets als Droks in Tyria. Je kan er ook 1,5k armor kopen, best wel duur, omdat je ook linen of vials of ink etc. nodig hebt.
quote:Op maandag 1 mei 2006 11:56 schreef -Marc- het volgende:
[..], maar ik zit nu op stage, waar ik geen MSN heb
En thuis heb ik geen internet EN geen computer.
Maar toch, mijn emailadres
geen internet? en geen computer? hoe speel je dan GW?quote:Op maandag 1 mei 2006 11:56 schreef -Marc- het volgende:
[..], maar ik zit nu op stage, waar ik geen MSN heb
En thuis heb ik geen internet EN geen computer.
Maar toch, marchagens@hotmail.com
Nu even nietquote:Op maandag 1 mei 2006 11:57 schreef daeri het volgende:
[..]
geen internet? en geen computer? hoe speel je dan GW?
oooh okquote:Op maandag 1 mei 2006 12:00 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Nu even niet
Woon nu samen met mijn vriendin
En hebben nog geen computer / internet. Maar eind deze week is dat gefixed!
Nee dat zie ik nergens staan, ik zal vanavond even kijkenquote:Op maandag 1 mei 2006 08:16 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Hmmm... Ik heb factions nog niet gespeeld, maar in Prophecies kan je met een beetje haast in die tijd makkelijk tot lvl 20 komen (zoals Eric ook al zegt...).
Je weet dat als je in een stad bent waar "Cooperative Mission" in beeld verschijnt als je de stad in komt je daar een missie kan doen? Op deze manier kom je verder in het spel!
www.guildwiki.orgquote:Op maandag 1 mei 2006 12:55 schreef Chapter_V het volgende:
[..]
Nee dat zie ik nergens staan, ik zal vanavond even kijkenmaja ik pruts wel verder, zal het vanzelf wel gaan snappen, oefening baart kunst zeggen ze.
Je kan belachelijk snel levelen in Factionsquote:Op maandag 1 mei 2006 08:16 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Hmmm... Ik heb factions nog niet gespeeld, maar in Prophecies kan je met een beetje haast in die tijd makkelijk tot lvl 20 komen (zoals Eric ook al zegt...).
Je weet dat als je in een stad bent waar "Cooperative Mission" in beeld verschijnt als je de stad in komt je daar een missie kan doen? Op deze manier kom je verder in het spel!
quote:Op maandag 1 mei 2006 13:07 schreef Elegy het volgende:
[..]
Je kan belachelijk snel levelen in FactionsBinnen een uur ben je alweer lvl 7
Ik ben Monk!quote:Op maandag 1 mei 2006 13:21 schreef Wiehoe het volgende:
Dat is het enige wat ik nou jammer vind, dat het levelen zo snel gaat. Het is natuurlijk wel handig als je met je 4e character bezig bent en je wilt er even snel doorheen. Maar als je voor het verhaal speelt vind ik het wel wat snel gaan.
Daar in tegen vind ik quests moeilijker dan bij deel 1 van GW. En dat bevalt me wel weer. Alleen een nadeel is nu dat er zo weinig monks zijn. Ik heb er van nood zelf maar een aangemaakt
Ik heb nog niet zo heel lang gespeeld, en dan nog alleen maar met een mesmerquote:
installeren en dan accesscode aan je account toevoegen..quote:Op dinsdag 2 mei 2006 16:19 schreef EricG het volgende:
Ik heb nu ook Factions gekocht, maar ik heb een klein vraagje: Als ik 't wil installeren, moet ik dan alleen de acces code invoeren of gewoon de cd's erin douwen en het op die manier installeren?
De juiste stappen:quote:Op dinsdag 2 mei 2006 16:19 schreef EricG het volgende:
Ik heb nu ook Factions gekocht, maar ik heb een klein vraagje: Als ik 't wil installeren, moet ik dan alleen de acces code invoeren of gewoon de cd's erin douwen en het op die manier installeren?
Fuck dat...quote:Op dinsdag 2 mei 2006 20:15 schreef Wiehoe het volgende:
Ik lees net dat er 2 gw delen per jaar uit komen ja.Ze zijn nu al vanaf november 2005 bezig met deel 3.
http://www.ng-gamer.nl/nieuws.php?id=1043&gid=926
ja...quote:Op woensdag 3 mei 2006 11:19 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Ik vat alle kutopmerkingen samen in "Fuck dat"
uhu, ik ga er écht geen 2 per jaar kopen tegen die prijs... dan maken ze de prijs maar lagerquote:Op woensdag 3 mei 2006 11:28 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Hopelijk niet...
Vooral het spel dood laten bloeden door een overvloed aan updates á ¤45
Ranger/Assassin of Assassin/Ranger lijkt me ook wel wat eigenlijk, stealth gecombineerd met boogaanvallen ofzo. Kun je van je Prophecies chars je 2nd profession al veranderen naar Assassin of Ritualist? Lijkt me wel vet namelijk, allebei eigenlijk i.c.m. Ranger.quote:Op woensdag 3 mei 2006 18:56 schreef Terrorwally het volgende:
Ik speel het spel pas net, maar wat een irri gasten op de servers zeg. Ze willen lvl 20 quests doen en ze zijn pas lvl8. Ik vertel ze honderd keer dat het geen nut heeft............
Oh ja ik ben een assassin/mesmer, best wel een aanrader
Die wil ik ook gaan aanmaken inderdaad, standaard monk spells + backfire / confure phantasmquote:Op donderdag 4 mei 2006 09:39 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Opzouten met die nieuwe classes; ik ben gewoon weer Monk/ Mesmer
Yup, doe precies hetzelfde; vind ik toch het lekkerst spelen. Die Ritualist was ehh....laat ik rustig zeggen: dikke crap met zijn spiritjes plaatsenquote:Op donderdag 4 mei 2006 10:04 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Die wil ik ook gaan aanmaken inderdaad, standaard monk spells + backfire / confure phantasm
Op lvl 8 zat ik volgens mij zo rond de 200...quote:Op donderdag 4 mei 2006 10:05 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Hatsjiekiedee!!! Mijn bank is ook beschikbaar in Factions
Geen gezeur meer met grinden voor geld...ik heb het toch al
Daarentegen moet ikw el zeggen dat je snel geld verdient zeg...... heb nu 2 platinum op lvl 8....daar was ik in deel 1 volgens mij veeeeeeel langer mee bezig...
Necro / Ritualist is dus een afraderquote:Op donderdag 4 mei 2006 10:07 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Yup, doe precies hetzelfde; vind ik toch het lekkerst spelen. Die Ritualist was ehh....laat ik rustig zeggen: dikke crap met zijn spiritjes plaatsen
Wat mij betreft welquote:
Ik vind hem zelfs beter dan deel 1 tot nu toe. Je lvl't behoorlijks nel waardoor je binnen notime aan lvl 20 zit volgens mij (ben lvl 8 na 2 uur spelen). Dit betekent zoveel dat het grootste gedeelte van de missies weer voor lvl 20 is: hierdoor wordt tactiek dus veel belangrijker dan lvl-kracht. Precies wat ik wilquote:Trouwens, raden jullie dit spel aan? Want dan haal ik 'm zo even bij de FRS op Amstelen anders ga ik gewoon door met Prophecies
Waarom ga je niet naar de wereld van Propeciesquote:Op donderdag 4 mei 2006 10:52 schreef Wiehoe het volgende:
Ik vind hem ook al leuker dan deel 1. Kopen dus.
Ik ben trouwens al een paar dagen op zoek naar minor of major vigor... irritant dat het uitverkocht is bij de rune trader. Is er hier nog iemand die er een overbodige heeft?![]()
en dan in je storage plaatsenquote:Op donderdag 4 mei 2006 10:57 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Waarom ga je niet naar de wereld van Propecies
Dat heb ik eergisteren in ieder geval al geprobeerd, daar was het ook uitverkocht. Daarnaast heb ik geprobeerd uit een andere character van me te salvagen, en dat was mislukt... Vanavond kijk ik wel weer.quote:Op donderdag 4 mei 2006 10:57 schreef -Marc- het volgende:
[..]
Waarom ga je niet naar de wereld van Propecies
Ik heb een Necro/Ritualistquote:
Ik heb geen flauw idee.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 10:22 schreef Wiehoe het volgende:
heeft spawning van de ritualist ook effect op de channeling skills?
quote:Op vrijdag 5 mei 2006 11:36 schreef Elegy het volgende:
[afbeelding]
Draakje voor eigenaren van de Factions CE
Dan zal een necro/ritualist namelijk wel goed zijn, energy krijgen via soul reaping, en de rest op channelingquote:
Die is echtquote:Op vrijdag 5 mei 2006 11:36 schreef Elegy het volgende:
[afbeelding]
Draakje voor eigenaren van de Factions CE
Ritualist/Necro maken met minion master build en wat punten in channeling, want elk punt in spawning geeft spirits/animated fiends 4% meer hp.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 11:56 schreef Wiehoe het volgende:
[..]
Dan zal een necro/ritualist namelijk wel goed zijn, energy krijgen via soul reaping, en de rest op channeling
En waar zie je hoe oud die is?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 21:58 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Ritualist/Necro maken met minion master build en wat punten in channeling, want elk punt in channeling geeft spirits/animated fiends 4% meer hp.
En die minipets krijg je als je char 1 jaar oud is. Welke pet je krijgt is gewoon random en je kunt ze gewoon verkopen aan andere spelers.
Ze vallen niet aan, lopen alleen achter je aan.
Ik heb zelf een mini jade armor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |