Jep, nergens last vanquote:
Zou je mn naam even willen veranderen in die quotequote:
Welk Cray versie nummer heb jij?quote:Op woensdag 29 maart 2006 22:24 schreef Retuobak het volgende:
30 secs installeren
donequote:Op woensdag 29 maart 2006 22:24 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Zou je mn naam even willen veranderen in die quote![]()
of een mod natuurlijk
Ok, ik overdrijf ietsje. Maar omdat ik de geleende versie had in eerste instantie ging het behoorlijk snel (stel snelle schijven in Raid 0)quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dankequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.LastFM
03/06 Maccabees - 10/06 Gaslight Anthem - 18/06 Oi Vai Voi - 20/06 Green Beats - 24/06 Ghinzu - 18/07 Extrema Outdoor
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Fluffy_Augurk
de Lame Edition?quote:
Geen idee. Ik draai hem ook op 1280x1024 maar toch hapert hij af en toe en dropt de framerate.quote:Op woensdag 29 maart 2006 22:08 schreef Retuobak het volgende:
Hoe doe je dat?
Ik gebruik ook gewoon een 7800GTX 256MB
Ik kan gewoon in 1280x1024 met HDR en max details, draw distance etc. draaien. En zonder enige tweaks.
Elke keer als je een kamer in stapt savet-ie dus no problem.quote:Op donderdag 30 maart 2006 00:33 schreef speknek het volgende:
Bah, net ook een crash gehad, na heel lang gespeeld te hebben zonder te saven. Hopelijk heb ik een recente autosave nog staan.
Betalen en niet zo'n boefje zijn (voor de ogen van anderenquote:Op donderdag 30 maart 2006 00:51 schreef MuseMuse het volgende:
elke keer als ik de gevangenis in ga verlies skill punten, hoe voorkom ik dat, overal waar ik kom komen die guards achter mij aan![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
quote:Op donderdag 30 maart 2006 01:17 schreef Beach het volgende:
VraagjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
Ja, zit in de arcane university. Nog niet veel gedaan aan de mage verhaallijn though. Ben eerst bezig met de main quest.quote:Op donderdag 30 maart 2006 02:07 schreef _FrEaK_ het volgende:
Is het iemand al gelukt om in de Arcane University te komen?
Het lukt mij maar niet terwijl ik wel van elke Mages Guild een Recommendation heb gehad.. vind dat echt zo vaagEn heb het echt nodig, ben gvd een Vampier
moet zo'n gast spreken die daar ergens rondhangt..
Damn, het afkomen van het vampier effect heeft me heel wat uren gekostquote:Op donderdag 30 maart 2006 02:07 schreef _FrEaK_ het volgende:
Is het iemand al gelukt om in de Arcane University te komen?
Het lukt mij maar niet terwijl ik wel van elke Mages Guild een Recommendation heb gehad.. vind dat echt zo vaagEn heb het echt nodig, ben gvd een Vampier
moet zo'n gast spreken die daar ergens rondhangt..
quote:Op woensdag 29 maart 2006 22:24 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Jep, nergens last van![]()
. 0 crashes so far, geen een performance tweak hoeven doen, alles maxed
![]()
. Erg makkelijk
. 30 secs installeren en dat heb je na een 10 minuutjes weer terug in kortere laadtijden
.
PROESTquote:Op donderdag 30 maart 2006 09:25 schreef AlexLPUMUSE het volgende:
[..]
Damn, het afkomen van het vampier effect heeft me heel wat uren gekost![]()
mede door het feit dat ik eerst nog eens 40 bloemen moest plukken omdat ik uit de mage guild was gekicked...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.your dream world is a very scary place to be trapped inside all your life
shine in time until you find your closer to the truth
within you is the truth that your dream world is a very scary place
antwoord 1 : Slapen in een bedquote:Op donderdag 30 maart 2006 10:52 schreef clowncloon het volgende:
Ik speel nu al ruim 30 uur, beetje kerkers in, rondlopen, nirnroot verzamelen, gateje sluiten...maar ik blijf maar op lvl1?
vraag 1: Hoe level je up in godsnaam?
vraag 2: ik heb een destruction spell, kan je dat upgraden? zijn er nog meer blivende spells? Waar zijn die te vinden?
vraag 3: waar blijft mijn paard toch steeds...als ik fast travel dan ben ik gewoon steeds mijn paard kwijt.
vraag 4: ik ben aangesloten bij een fighters club maar waar kan ik nu missies voor ze doen?
vraag 5: wat is nou de main quest? Dat met die koning en kakker van een martin? Oblivion gates sluiten e.d.?
vraag 6: wat is het nu van die healing potions als je je zelf toch kan healen?
vraag 7: hoe verhoog je je cumburance o.i.d. dat je meer kan dragen?
vraag 8: hoe verhoog je je loopsnelheid, valt dat te trainen?
thats it for now
Door je major skills te levellen en als je zover bent om echt een level omhoog te gaan krijg je bericht dat je moet rustenquote:Op donderdag 30 maart 2006 10:52 schreef clowncloon het volgende:
Ik speel nu al ruim 30 uur, beetje kerkers in, rondlopen, nirnroot verzamelen, gateje sluiten...maar ik blijf maar op lvl1?
vraag 1: Hoe level je up in godsnaam?
Bij de mageguilds kan je verschillende en betere spells kopenquote:vraag 2: ik heb een destruction spell, kan je dat upgraden? zijn er nog meer blivende spells? Waar zijn die te vinden?
Staat ie niet in de stables?quote:vraag 3: waar blijft mijn paard toch steeds...als ik fast travel dan ben ik gewoon steeds mijn paard kwijt.
Met iemand in de fighters guild praten voor Contractsquote:vraag 4: ik ben aangesloten bij een fighters club maar waar kan ik nu missies voor ze doen?
quote:vraag 5: wat is nou de main quest? Dat met die koning en kakker van een martin? Oblivion gates sluiten e.d.?
Je magicka kan op zijn of je hebt een char meer gericht op stealth/fighting en niet op magicquote:vraag 6: wat is het nu van die healing potions als je je zelf toch kan healen?
Hogere strength hebbenquote:vraag 7: hoe verhoog je je cumburance o.i.d. dat je meer kan dragen?
Athletics levellenquote:vraag 8: hoe verhoog je je loopsnelheid, valt dat te trainen?
quote:thats it for now
1. slapen (volgens mij stijg jij ineens 5 levelsquote:Op donderdag 30 maart 2006 10:52 schreef clowncloon het volgende:
Ik speel nu al ruim 30 uur, beetje kerkers in, rondlopen, nirnroot verzamelen, gateje sluiten...maar ik blijf maar op lvl1?
vraag 1: Hoe level je up in godsnaam?
vraag 2: ik heb een destruction spell, kan je dat upgraden? zijn er nog meer blivende spells? Waar zijn die te vinden?
vraag 3: waar blijft mijn paard toch steeds...als ik fast travel dan ben ik gewoon steeds mijn paard kwijt.
vraag 4: ik ben aangesloten bij een fighters club maar waar kan ik nu missies voor ze doen?
vraag 5: wat is nou de main quest? Dat met die koning en kakker van een martin? Oblivion gates sluiten e.d.?
vraag 6: wat is het nu van die healing potions als je je zelf toch kan healen?
vraag 7: hoe verhoog je je cumburance o.i.d. dat je meer kan dragen?
vraag 8: hoe verhoog je je loopsnelheid, valt dat te trainen?
thats it for now
Door het veel te doenquote:Op donderdag 30 maart 2006 11:00 schreef clowncloon het volgende:
en hoe level je precies je skills?
http://www.gamestop.com/product.asp?product_id=831892quote:Op donderdag 30 maart 2006 11:00 schreef clowncloon het volgende:
en hoe level je precies je skills?
Hier en daar achter een steenquote:Op donderdag 30 maart 2006 11:08 schreef twi het volgende:
Ik moet godver nou ook 10 nirnroot plantjes voor die alchemist hebben. Staan er 3 bij dat watertje, en die kutplanten groeien niet terug. De rest van de omgeving uitgekamd,staan vol met plantjes maar de verfuckte nirnroot kan ik nergens meer vinden
Meestal zegt de game waar die is..quote:Op donderdag 30 maart 2006 10:52 schreef clowncloon het volgende:
vraag 3: waar blijft mijn paard toch steeds...als ik fast travel dan ben ik gewoon steeds mijn paard
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |