Rotsblok in de verdediging.quote:Op woensdag 29 maart 2006 10:37 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik zie drie achterin ook niet zitten, zo'n held haal je met Stam ook weer niet binnen.
Je gaat mij niet vertellen dat je denkt dat Stam de aanvallers van bijvoorbeeld Vitesse, Willem II en NEC niet kan uitschakelen. CL is een ander verhaal. Dan kun je inderdaad beter met 4 verdedigers spelen.quote:Op woensdag 29 maart 2006 10:37 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik zie drie achterin ook niet zitten, zo'n held haal je met Stam ook weer niet binnen.
Nouja, als die aanvallers gewoon snelheid hebben is alleen Stam niet voldoende, het is Chuck Norris nietquote:Op woensdag 29 maart 2006 10:49 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Je gaat mij niet vertellen dat je denkt dat Stam de aanvallers van bijvoorbeeld Vitesse, Willem II en NEC niet kan uitschakelen. CL is een ander verhaal. Dan kun je inderdaad beter met 4 verdedigers spelen.
Daarom staat Stam ook niet alleen in de verdedigingquote:Op woensdag 29 maart 2006 10:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nouja, als die aanvallers gewoon snelheid hebben is alleen Stam niet voldoende, het is Chuck Norris niet.
Verveel je je?quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:44 schreef Asskicker14 het volgende:
DB? Dennis Bergkamp? Weg met Dennis Bergkamp? Hoezo respect voor een ex-Ajacied.
Dennis Bergkamp bedoelde ik niet, ik bedoelde eerste divisionist Den Bosch.quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:44 schreef Asskicker14 het volgende:
DB? Dennis Bergkamp? Weg met Dennis Bergkamp? Hoezo respect voor een ex-Ajacied.
Stam is niet traag.quote:Op woensdag 29 maart 2006 10:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nouja, als die aanvallers gewoon snelheid hebben is alleen Stam niet voldoende, het is Chuck Norris niet.
Mwah, hij is ook niet meer de jongste en zo'n fel 19 jarig jochie kan het hem op snelheid echt wel lastig maken hoor.quote:
Zijn inzicht en ervaring kunnen dat ruimschoots compenserenquote:Op woensdag 29 maart 2006 11:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, hij is ook niet meer de jongste en zo'n fel 19 jarig jochie kan het hem op snelheid echt wel lastig maken hoor.
Mits hij OOK kan vertrouwen op de mensen naast hem....quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:52 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Zijn inzicht en ervaring kunnen dat ruimschoots compenseren
Tuurlijk, maar daar heeft hij natuurlijk wel ff verdedigers van een ander niveau naast zich ook..quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:53 schreef M0NTANA het volgende:
Zolang Jaap Stam in de Serie A overeind blijft, kan hij het eredivisie-niveau ook wel aan.
Waarom niet? Met Vermaelen en Heitinga naast hem voorzie ik weinig problemen. Zeker in de Eredivisie niet.quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:55 schreef -Vaduz- het volgende:
Zeker wel, maar je moet ook geen wonderen van hem verwachten. Hem in een driemansverdediging zetten moet je gewoon niet doen.
Noem jij jezelf nu ook een ex-Ajacied?quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:44 schreef Asskicker14 het volgende:
DB? Dennis Bergkamp? Weg met Dennis Bergkamp? Hoezo respect voor een ex-Ajacied.
Ik hoop ook op een mooi afscheid. Ik heb het altijd een zeer nuttige speler gevonden. Jammer dat hij weggaat.quote:Galásek hoopt op mooi afscheid
Tomás Galásek vierde zondag zijn 150e competitiewedstrijd voor Ajax in stijl: geheel onopvallend en zeer bescheiden. De Tsjechische aanvoerder van Ajax wist tot zaterdag niet dat hij een jubileum had te vieren. Ook had hij het spandoek 'Galásek 150' niet achter het doel aan de noordzijde zien hangen. "Nee, helaas", aldus Galásek tegenover RTV Noord-Holland.
De 33-jarige middenvelder sprak ook over zijn naderende afscheid. "Nee, ik verwacht niet zoiets als indertijd met Danny Blind en Jari Litmanen. Die waren veel populairder. Ik zie het wel en hoop eerst met Ajax nog de beker te winnen en Champions League te halen."
Thomas Vermaelen doet het dit seizoen uitstekend en boven verwachting, terwijl hij louter middenvelders naast zich heeft staan, dus met Jaap Stam ernaast hebben we een super-verdediging!quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:55 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar daar heeft hij natuurlijk wel ff verdedigers van een ander niveau naast zich ook..
Ik hoop het jaquote:Op woensdag 29 maart 2006 12:05 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Thomas Vermaelen doet het dit seizoen uitstekend en boven verwachting, terwijl hij louter middenvelders naast zich heeft staan, dus met Jaap Stam ernaast hebben we een super-verdediging!
En andere spitsen. Of zie jij niveau'tje Henk Vos ook in de Serie A rondlopen?quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:55 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar daar heeft hij natuurlijk wel ff verdedigers van een ander niveau naast zich ook..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |