Onder welke steen lag je dan die laatste paar maanden?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 22:39 schreef Svyatagor het volgende:
Maar deze suggestie was nog niet voorbij gekomen in de discussie over mogelijke nieuwe iPod-shit. Smart-ass.![]()
dat nog net nietquote:Op dinsdag 28 maart 2006 22:24 schreef tonks het volgende:
[..]
Oh, luister je 50 uur muziek per dag dan?
Daar hebben we het gewoon niet meer over, omdat het al zo oud is!quote:Op dinsdag 28 maart 2006 22:39 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Ja. Dat heb ik gezien ja.Maar deze suggestie was nog niet voorbij gekomen in de discussie over mogelijke nieuwe iPod-shit. Smart-ass.
![]()
Voor zover ik zo snel na kan gaan was alleen de eerste generatie iPod mini (4GB) in goud leverbaar, maar zijn de nieuwere generaties alleen nog maar in de overige vier kleuren te krijgen.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 22:40 schreef boem-dikkie het volgende:
K weet niet of t al ergens in geschreven ofzo, maar nouja dan antwoorden jullie mss wel opnieuw, hoe zit het met die Gouden iPod mini? is dat een andere versie ofzo? want de gewone laat ik maar zeggen " nieuwste" versie van iPod mini is toch, groen, silver, blauw, roze ??
Onder een steen die kennelijk groot genoeg was om deze ene opmerking in het Apple-SC-topic te missen ja.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 22:43 schreef nietzman het volgende:
[..]
Onder welke steen lag je dan die laatste paar maanden?
Dus... Je ligt sowieso al onder een steen genaamd 'Fok!', en binnen die steen lig je nog onder het kiezeltje dat je deze post heeft doen missen. Dit nieuws is echt op elke technologie-gerelateerde site verschenen.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 22:48 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Onder een steen die kennelijk groot genoeg was om deze ene opmerking in het Apple-SC-topic te missen ja.![]()
Ik zeg ook nergens dat ik het 'nieuws' gemist had, maar ik was het hier nog nergens tegengekomen. Goed, onderschatting van het jaar.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 22:51 schreef MonoSynth het volgende:
[..]
Dus... Je ligt sowieso al onder een steen genaamd 'Fok!', en binnen die steen lig je nog onder het kiezeltje dat je deze post heeft doen missen. Dit nieuws is echt op elke technologie-gerelateerde site verschenen.
Er kan een andere batterij in, maar dat is bij de iPod mini een behoorlijke klus. Voor je het weet zet je ergens te veel kracht op en is een essentieel onderdeel (scherm) van je iPod stuk. Voor andere iPods kun je het met gemak zelf doen.quote:Op woensdag 29 maart 2006 01:06 schreef Badabingea het volgende:
Mijn batterij van mn i-pod mini 4 gb gaat snel leeg, wat kan ik doen?
Alvast bedankt.
Link doet het niet.quote:
quote:De sessie is beëindigd na een periode van inactiviteit. Ga terug naar het Winkel-menu om verder te winkelen.
Hebben ze geen nieuwe software dingen?quote:Op woensdag 29 maart 2006 01:15 schreef MonoSynth het volgende:
[..]
Er kan een andere batterij in, maar dat is bij de iPod mini een behoorlijke klus. Voor je het weet zet je ergens te veel kracht op en is een essentieel onderdeel (scherm) van je iPod stuk. Voor andere iPods kun je het met gemak zelf doen.
Voor zover ik na kan gaan kost een nieuwe accu (ander merk, 50% hogere capaciteit dan de originele accu) ¤18,95, en het inbouwen kost ¤15,00 bij http://www.ipodrepair.nl . Er zullen vast andere bedrijven zijn die dit ook doen, maar zelf heb ik mijn batterij bij deze mensen besteld (en zelf ingebouwd) en ben er erg over te spreken. Goede levertijd, nette afhandeling, en werkt prima.
Ga naar iPod accessoires, lichtnetaansluiting (tweede van rechts, onderin) en dan de eerste. Een ding van 29 euro. Die moet je volgens mij hebben.quote:
Hoe bedoel je? Als je batterij snel leeg is dan is hij versleten, en moet er een nieuwe in. Zo simpel is dat.quote:Op woensdag 29 maart 2006 12:06 schreef Badabingea het volgende:
[..]
Hebben ze geen nieuwe software dingen?
Heb je de nieuwste ipod updater?quote:Op woensdag 29 maart 2006 22:10 schreef Erik26 het volgende:
Ik heb een probleempje met mijn nano..
Vanmiddag heb ik een software update gedaan maar die ging niet helemaal goed. Hij reageerde niet meer en toen heb ik mijn pc opnieuw gestart. Toen ik mijn iPod loskoppelde doet hij het wel gewoon. Alleen alle muziek is eraf. Maar bij info staat wel dat de nieuwe versie erop staat.
Als ik dan de iPod weer op de computer aansluit wordt hij niet herkend..iTunes start niet op en als ik het zelf doe staat mijn iPod er niet tussen. Ook een reset aan de computer heeft niet geholpen. Toen wilde ik mijn software herstellen..maar dat programmatje doet niks..hij blijft maar 'initialiseren' en reageert dan niet meer..
Iemand enig idee wat ik kan doen??
Firmware Restore, anders terugbrengen.quote:Op woensdag 29 maart 2006 22:10 schreef Erik26 het volgende:
Ik heb een probleempje met mijn nano..
Vanmiddag heb ik een software update gedaan maar die ging niet helemaal goed. Hij reageerde niet meer en toen heb ik mijn pc opnieuw gestart. Toen ik mijn iPod loskoppelde doet hij het wel gewoon. Alleen alle muziek is eraf. Maar bij info staat wel dat de nieuwe versie erop staat.
Als ik dan de iPod weer op de computer aansluit wordt hij niet herkend..iTunes start niet op en als ik het zelf doe staat mijn iPod er niet tussen. Ook een reset aan de computer heeft niet geholpen. Toen wilde ik mijn software herstellen..maar dat programmatje doet niks..hij blijft maar 'initialiseren' en reageert dan niet meer..
Iemand enig idee wat ik kan doen??
www.rapidshare.dequote:Op woensdag 29 maart 2006 22:11 schreef Zweefvliegje het volgende:
Als iemand voor mij even een plekje heeft om dat bestand te hosten, kan ik hem bij de post toevoegen!
Ik heb hem net 4 maanden.quote:Op woensdag 29 maart 2006 21:53 schreef MonoSynth het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Als je batterij snel leeg is dan is hij versleten, en moet er een nieuwe in. Zo simpel is dat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |