Ik heb alleen een stukje op videoband staan (Heard em Say). Hij kwam niet op de radio, was wel een paar keer aangekondigd, maar kon waarschijnlijk niet ivm de rechten.. Dat had ik anders wel op kunnen nemen, maar helaasquote:Op maandag 17 juli 2006 11:44 schreef brtausi het volgende:
[..]
Zou je mischien ergens dat stukje kunnen oploaden van kanye?![]()
Ik stond helemaal vooraan(met nog 2 mensen voor me)
Ik vond het wel vet, alleen jammer dat die soms zo lang backstage bleef tijdens het concert.
Die freestyle was ook wel vet.
Ook nog wat van marcello d2 meegekregen, vooral die beatboxer was vet(ik versta geen braziliaans dus zoveel vond ik er niet aan)
Die zag ik ook jaquote:Op maandag 17 juli 2006 11:47 schreef Ripley het volgende:
[..]
Dat was soms wel een beetje storend idd. Ik hoopte trouwens nog op een spontaan duetje met Erykah Badu die aan de kant stond te kijken, maar helaas
Hoe was DR. John? Wist niet dat hij er ook stond.quote:Op maandag 17 juli 2006 11:11 schreef Zanderrr het volgende:
Ik heb me gisteren uitstekend vermaakt in de Ahoy. Al met al is de verhuizing me 100% meegevallen, en ik vond dat de organisatoren de oorspronkelijke sfeer van het festival uitstekend hebben weten te behouden. Gisteren vond ik het niet echt druk, er waren geen lange wachtrijen voor de artiesten waar ik naartoe wilde. Ik had zelfs het idee dat het over het algemeen allemaal wat ruimer was dan voorheen in het Congresgebouw. Het kan ook komen omdat het festival gisteren niet uitverkocht was (volgens mij?).
Anyway, hoogtepunt voor mij was het concert van Chris Potter gisteren, en het plusconcert van Paco de Lucia was ook uitstekend. Van Kanye West heb ik geen seconde gezien (sowieso hou ik niet zo van die grote zalen, heb alleen een stukje van Dr John bekeken aan het eind van de avond). Verder ook nog wat andere toffe dingen gezien, o.a. Wadada Leo Smith's Golden Quartet en een stel jonge gasten die een enorme bak pleurisherrie aan het maken waren in de free jazz tent.
Wat ik wel een minpunt vind, is dat er dit jaar toch wat grote gaten in de programmering zaten. Ik heb wel het idee dat er, al met al, wat minder keuze in artiesten is. Ook minder is dat de Darling- en Murray-zalen eigenlijk gewoon een en dezelfde zaal is, die door een tussenwandje wordt gescheiden. Daardoor kun je daar dus geen twee concerten tegelijk programmeren, en laat daar nou net vaak de meer 'pure' jazz staan...
Ik moest het even opzoeken, maar het was het Kjetil Møster Sextet. Van Dr. John heb ik alleen de laatste paar nummers nog gezien, maar dat klonk ook wel okee. Ik had wel de indruk dat zijn pianospel niet zo virtuoos meer is als vroeger.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:17 schreef Doff het volgende:
En hoe heette die laatste groep?
Hier staat dit:quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:08 schreef brtausi het volgende:
Weet iemand wanneer de optredens helemaal worden uitgezonden op tv?
Of waar dat staat vermeld?
quote:Het is nog niet precies duidelijk wanneer alle opnamen van NSJ worden uitgezonden. Wél is duidelijk dat de zenders vanaf september anders ingedeeld zullen zijn:
NPS Output blijft het komend seizoen onderdeel van NPS Arena, maar dit programma zal voortaan op Nederland 2 worden uitgezonden! U bent meer dan welkom op de zondag 10 september, nu van 17:00 uur tot 19:00 uur!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |