Dit soort reacties verwachte ik al.quote:Op zondag 26 maart 2006 22:50 schreef Borkydude het volgende:
Gad-ver-damme.
Ga in een TBS kliniek ofzo.
Ach kwatsch quatschquote:Op zondag 26 maart 2006 22:53 schreef charon het volgende:
En toch heeft Tong gelijk
Bergkamp slechterquote:Op zondag 26 maart 2006 22:54 schreef Borkydude het volgende:
Zomaar 3 Hollanders die beter zijn. Cruijff, van Basten, Klaas Jan.
Nee hoorquote:Op zondag 26 maart 2006 22:57 schreef mitt het volgende:
Is dit niet je vierde Muller topic tong?
Van Basten was mooier om te zien. Hoewel. Marco scoorde veel en mooie doelpunten.Maar ik denk dat als je een band ziet met de mooisten van Gerd Muller je overtuigd bent. Muller scoorde altijd en overal. Marco liet het in het Nederlands elftal wqel eens zitten. Buiten het Ek-88 heeft ie in Oranje niet echt veel gepresteerd.quote:Op zondag 26 maart 2006 22:52 schreef Vitalogy het volgende:
En van Basten dan?
Die mag de veters strikken van Mullerquote:Op zondag 26 maart 2006 22:52 schreef Nashje het volgende:
Klaas Jan Huntelaar.
En jij mag de anus likken van Muller,quote:Op zondag 26 maart 2006 23:01 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Die mag de veters strikken van Muller
In Nederland beoordelen we in de eerste plaats op hoe goed je bent en niet op het netto resultaat.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Van Basten was mooier om te zien. Hoewel. Marco scoorde veel en mooie doelpunten.Maar ik denk dat als je een band ziet met de mooisten van Gerd Muller je overtuigd bent. Muller scoorde altijd en overal. Marco liet het in het Nederlands elftal wqel eens zitten. Buiten het Ek-88 heeft ie in Oranje niet echt veel gepresteerd.
Deze zin maakt het nog een beetje goedquote:Op zondag 26 maart 2006 22:47 schreef tong80 het volgende:
Gerd Müller de beste spits van de vorige eeuw na Pele.
Gelukkig ben ik niet van jou lage achterstandswijken niveau.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:02 schreef Borkydude het volgende:
[..]
En jij mag de anus likken van Muller,
Alsof dat laatste alleen aan hem lag........ Op het EK '92 was Van Basten trouwens onnavolgbaar tegen de Duitsers. Tegen de Denen minder, maar dat lag opnieuw niet aan hem, netzomin als WK '90.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Van Basten was mooier om te zien. Hoewel. Marco scoorde veel en mooie doelpunten.Maar ik denk dat als je een band ziet met de mooisten van Gerd Muller je overtuigd bent. Muller scoorde altijd en overal. Marco liet het in het Nederlands elftal wqel eens zitten. Buiten het Ek-88 heeft ie in Oranje niet echt veel gepresteerd.
DoE NiEt GaNgStEr OuWequote:Op zondag 26 maart 2006 23:09 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik niet van jou lage achterstandswijken niveau.
Gister nog van dat soort types opgepakt wegens het afbreken van auto logo'squote:
Doe gewoon normaal.quote:
Gast ik zei het voor de grap, omdat je zei dat ik uit een achterstandswijk kwam.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:16 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Gister nog van dat soort types opgepakt wegens het afbreken van auto logo's
Wilden ze een ketting van maken... waar gaat dat heen met dat volk![]()
Maar Muller was wel een klasse spits die veel heeft gewonnen
Van Basten was kreupel maar Gerd Muller was alcoholist toen ie de moffen naar de wereldtitel schoot.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:16 schreef Soul79 het volgende:
Van Basten was ook completer. Hij deed meer dan scoren alleen, hij liet ook anderen scoren en was een voorhoede op zichzelf. Ik vind ze dus eigenlijk niet echt vergelijkbaar, omdat het andere types zijn. Van Basten stond er niet alleen voor de goals die hij maakte.
Bovendien: Van Basten heeft zijn leven lang als een kreupele gevoetbald. Na de botsing met Olde Riekerink in 1986 is hij nooit meer echt de oude geweest, ondanks alle successen. En hij was net 28 toen hij moest stoppen! Met hem was Oranje in 1994 wereldkampioen geworden![]()
Pele is ongeëvenaard. Als je cijfers moet geven had Pele op alle onderdelen een tien Links Recht en koppen. Verder snelheid ......ach laat ik maar ophouden hij was iig beter dan Martadona. En daie opmerking is weer rijp voor een par reactiesquote:Op zondag 26 maart 2006 23:19 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik ken beide spitsen niet echt, maar wat maakte Pele beter dan Muller ?
Vraag aan de mensen die ze allebei hebben gezien.
Weet van Pele dat hij de enigste spits is die meer dan 1000 doelpunten maakte.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:21 schreef tong80 het volgende:
[..]
Pele is ongeëvenaard. Als je cijfers moet geven had Pele op alle onderdelen een tien Links Recht en koppen. Verder snelheid ......ach laat ik maar ophouden hij was iig beter dan Martadona. En daie opmerking is weer rijp voor een par reacties
Nee hoor de vergeten Braziliaaanse held Friedenreich maakte er 1200quote:Op zondag 26 maart 2006 23:22 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Weet van Pele dat hij de enigste spits is die meer dan 1000 doelpunten maakte.
Als Van Basten zulke slechte keepers tegenover zich had gehad als Müller tegen Nederland (Jongbloed dóók niet eensquote:Op zondag 26 maart 2006 23:19 schreef tong80 het volgende:
[..]
Van Basten was kreupel maar Gerd Muller was alcoholist toen ie de moffen naar de wereldtitel schoot.
Klinkt meer als een Duitserquote:Op zondag 26 maart 2006 23:23 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee hoor de vergeten Braziliaaanse held Friedenreich maakte er 1200
Heb ik ook een flard van gezien, bij TMF. Zou het wel eens helemaal willen zien. Lijkt me geinig, Duisters met humor.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:20 schreef Vitalogy het volgende:
Ik was trouwens laatst de kanalen aan het installeren op mijn tv (ik ben net verhuisd).
En toen kwam ik net langs een duitse zender die een reclame aan het uizenden was hoe het duitse (senioren) team een team in het oranje versloeg. Het was een reclame van een of ander bronwater merk wat ik niet ken.
Arthur, zoon van een Duitse vader en Braziliaanse moeder! (Of was het andersom?)quote:Op zondag 26 maart 2006 23:23 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee hoor de vergeten Braziliaaanse held Friedenreich maakte er 1200
Dan moet je Cruijff ook noemen. Waarschijnlijk weet je niet tegen wie zijn zijn mooiste doelpunt ooit makte ?quote:Op zondag 26 maart 2006 23:23 schreef Soul79 het volgende:
[..]
Als Van Basten zulke slechte keepers tegenover zich had gehad als Müller tegen Nederland (Jongbloed dóók niet eens) had hij twee keer zoveel gescoord
![]()
En in die tijd waren de keepers en verdedigers niet zo goed als nu.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:27 schreef Soul79 het volgende:
[..]
Arthur, zoon van een Duitse vader en Braziliaanse moeder! (Of was het andersom?)
Overigens neem ik zowel de 1000 van Pele als de 1200 van Friedenreich met een korrel zout, omdat ze hun leven lang in de Braziliaanse competitie hebben gespeeld, waar het, voor zover ik kan overzien, nogal loom toegaat. In de Spaanse competitie in de jaren '70 of de Italiaanse van '90 was het een minder groot feest geweest, met slagers als Goicoechea en Vierchowod.
Ton Thie, Leao, Edward Metgod?quote:Op zondag 26 maart 2006 23:27 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dan moet je Cruijff ook noemen. Waarschijnlijk weet je niet tegen wie zijn zijn mooiste doelpunt ooit makte ?
Daar heb je gelijk in.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:27 schreef Soul79 het volgende:
[..]
Arthur, zoon van een Duitse vader en Braziliaanse moeder! (Of was het andersom?)
Overigens neem ik zowel de 1000 van Pele als de 1200 van Friedenreich met een korrel zout, omdat ze hun leven lang in de Braziliaanse competitie hebben gespeeld, waar het, voor zover ik kan overzien, nogal loom toegaat. In de Spaanse competitie in de jaren '70 of de Italiaanse van '90 was het een minder groot feest geweest, met slagers als Goicoechea en Vierchowod.
Brazilie?quote:Op zondag 26 maart 2006 23:27 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dan moet je Cruijff ook noemen. Waarschijnlijk weet je niet tegen wie zijn zijn mooiste doelpunt ooit makte ?
Jean Marie Pfaffquote:
Tegen die twee had hij in de finale niet zo makkelijk kunnen draaien en schieten als nu in elk geval......quote:Op zondag 26 maart 2006 23:29 schreef tong80 het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in.
Maar Muller speelde in de tijd dat slagers als Israel en Laseromsd hun gang nog konden gaan
Die ook jaquote:
Leao dus. Ik vond zijn twee goals tegen Argentinië trouwens mooier, vooral die eerste na prachtige pass van Van Hanegem - aannemen met rechts en direct daarna de doelman omspelen (was dat al Fillol? Nee vast niet)quote:
niet echt fan maar zijn doelpuntengemiddelde is ongeëvenaard:quote:
Van Basten was natuurlijk een veel betere en completere voetballer. Müller een echte 'afmaker', waarschijnlijk de beste ooit.quote:Gerhard „Gerd“ Müller („Der Bomber der Nation“, „kleines, dickes Müller“) (* 3. November 1945 in Nördlingen) ist ein ehemaliger deutscher Fußballspieler.
Er erzielte 68 Tore in 62 Länderspielen, 365 Tore in 427 Bundesligaspielen, wurde 7 mal Torschützenkönig der Bundesliga und ist damit der erfolgreichste deutsche Stürmer (Stand 03/2006). Niemand schoss mehr Tore bei Fußball-Weltmeisterschaften als Gerd Müller - 14 Tore bei zwei WM-Teilnahmen. Bei Europameisterschaften erzielte er 16 Tore (in 12 Spielen, inkl. Qualifikationsrunden) und belegt in der ewigen Torschützenliste Platz 1 (vor dem Niederländer Marco van Basten mit 15 Toren), Stand 11/2005). Zählt man nur die Tore bei Endrunden, ist Müller nicht bei den Besten zu finden, da die EM-Endrunden bis einschließlich 1976 nur aus Halbfinals und Finale bestanden. Insgesamt erzielte Gerd Müller in Pflicht- und Freundschaftsspielen über 1.300 Tore.
Beschouw moet bekennen dat hij diep in mijn onderbewustzijn toch wel een klein zwak plekje heeft voor Der Bomber, hoewel hij met zijn rotgoal ons in 1974 wel de das om deed.quote:
Nee, het tegendeel zelfs. Altijd een gruwelijke hekel aan die man gehad.quote:
De TV aan het molestrerenquote:Op maandag 27 maart 2006 21:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Waar waren de ouderen hier onder ons toen de wedstrijd gespeeld werd?
Ik lag onder de tv met m'n hoofd tegen de tafel een kussen onder mijn hoofd. Ik heb gehuild als 12-jarigequote:Op maandag 27 maart 2006 21:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Waar waren de ouderen hier onder ons toen de wedstrijd gespeeld werd?
Deze zomer lachen we erom Tong. Als we ze verslaan in eigen huis.quote:Op maandag 27 maart 2006 21:44 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik lag onder de tv met m'n hoofd tegen de tafel een kussen onder mijn hoofd. Ik heb gehuild als 12-jarige
Stikzenuwachtig voor de televisie. Later op de avond, in bed luisterde ik naar sfeerreportages na afloop op de radio. De Duitse fans sjouwden met dooskisten rond, bedekt met een Nederlandse vlag, werd gezegd. Daar werd ik ontzettend depri van. De volgende werd ik 18. Nog nooit zo'n rotdag gehad.quote:Op maandag 27 maart 2006 21:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Waar waren de ouderen hier onder ons toen de wedstrijd gespeeld werd?
Als 10-jarige zat ik met honderden in de kantine van een camping in Zuid-Limburg.quote:Op maandag 27 maart 2006 21:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Waar waren de ouderen hier onder ons toen de wedstrijd gespeeld werd?
Ai, das kut, wakker worden op je verjaardag met een kater.quote:Op maandag 27 maart 2006 21:45 schreef Beschouw het volgende:
[..]
Stikzenuwachtig voor de televisie. Later op de avond, in bed luisterde ik naar sfeerreportages na afloop op de radio. De Duitse fans sjouwden met dooskisten rond, bedekt met een Nederlandse vlag, werd gezegd. Daar werd ik ontzettend depri van. De volgende werd ik 18. Nog nooit zo'n rotdag gehad.
De wallen onder mijn ogen zijn nooit meer zo groot en zwart geweestquote:Op maandag 27 maart 2006 21:46 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Ai, das kut, wakker worden op je verjaardag met een kater.
Denk niet dat de visite je veel heeft gezien die dag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |