Mijn Duits is ook dramatisch hoorquote:Op zondag 26 maart 2006 18:56 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
Gutenabend
Ganz toll
Ik laat het hier bij, want Duits was niet echt m'n sterkste vak![]()
Okay weer een dag verder. Moeder accepteert het niet echt, maar ze begint wel een beetje bij te draaien. M'n broer weet het ook al een tijdje en vindt het allemaal wel best.
Meer in de zin van een combinatie van "Ik wil niet dat je dat bent" en "ongeloof", maar dit komt omdat haar beeld voornamelijk door de media is gevormd.quote:Op zondag 26 maart 2006 18:59 schreef davidov het volgende:
[..]
Mijn Duits is ook dramatisch hoormaar je zei al wat ik wilde horen
Hoezo accepteert ze het niet? Als in "je draait wel weer bij", "ik wil niet dat je dat bent" of gewoon "ongeloof"...
Had je het je broer al een tijdje terug laten weten?
Niet ? Ik zou ZO met 'em trouwen !quote:Op zondag 26 maart 2006 19:00 schreef Weemz het volgende:
Dirk is echt zo niet mijn type...
Yeah!!quote:Op zondag 26 maart 2006 19:01 schreef Cairon het volgende:
Beavis and Butthead!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dat ongeloof zal weg zakken na een tijdje denk ik. Als je de jackpot wint kan je het ook eerst niet geloven maar na een weekje begint het al te dagen in je hoofd dat het echt zo is.quote:Op zondag 26 maart 2006 19:02 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
Meer in de zin van een combinatie van "Ik wil niet dat je dat bent" en "ongeloof", maar dit komt omdat haar beeld voornamelijk door de media is gevormd.
M'n broer heeft het altijd al geweten, volgens hem dan.
De oude knarren hebben het hier voor het zeggen en ik steun ze voor 100%!quote:Op zondag 26 maart 2006 19:12 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Ik blijf erbij, de topicnaam moet voortaan [HOMO/BI] zijn![]()
Wederom: vieze homoquote:Op zondag 26 maart 2006 19:13 schreef davidov het volgende:
[..]
De oude knarren hebben het hier voor het zeggen en ik steun ze voor 100%!
Maak er dan gelijk [HOLEBI] van... Maar of dat nou de bedoeling isquote:Op zondag 26 maart 2006 19:12 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Ik blijf erbij, de topicnaam moet voortaan [HOMO/BI] zijn![]()
Ieuww, lesbo's moeten wegblijvenquote:Op zondag 26 maart 2006 19:15 schreef Weemz het volgende:
[..]
Maak er dan gelijk [HOLEBI] van... Maar of dat nou de bedoeling is
Ach ja ik zie wel. Ik heb 2 mensen hier aan m'n kant die me steunen. Sfeer thuis is er niet irritant of anders op geworden, maar eerder weird vanuit m'n ma's kant. Althans je ziet haar echt denken.quote:Op zondag 26 maart 2006 19:09 schreef davidov het volgende:
[..]
Dat ongeloof zal weg zakken na een tijdje denk ik. Als je de jackpot wint kan je het ook eerst niet geloven maar na een weekje begint het al te dagen in je hoofd dat het echt zo is.
Dat ze het niet wil, mja dat is erg jammer, maar ik hoop dat ze net als mijn ouders op den duur zullen zien dat het allemaal wel mee valt. Maarja ik moet ook nog een tijdje wachten
Slim, kan ie soms ook weleens zijn. Alleen hij had ook z'n twijfels, vooral als ik te technisch werd over bijvoorbeeld elektronica of als ik zijn computer repareert of wat in zijn computerkast installeertquote:Slimme broer heb jij dan trouwens
Je hebt niks te willen hierquote:Op zondag 26 maart 2006 19:12 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Ik blijf erbij, de topicnaam moet voortaan [HOMO/BI] zijn![]()
Dat scheelt, dat is goed nieuws. Hier was de sfeer de 1e 2 weken namelijk vrij ijzig. Geen lekkere start. Maar het gaat nu al behoorlijk beter (ook omdat mn pa weer 2 weken weg isquote:Op zondag 26 maart 2006 19:20 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
Ach ja ik zie wel. Ik heb 2 mensen hier aan m'n kant die me steunen. Sfeer thuis is er niet irritant of anders op geworden, maar eerder weird vanuit m'n ma's kant. Althans je ziet haar echt denken.
[..]
Dat zijn idd vrij slechte dingen om je mening op te baserenquote:Slim, kan ie soms ook weleens zijn. Alleen hij had ook z'n twijfels, vooral als ik te technisch werd over bijvoorbeeld elektronica of als ik zijn computer repareert of wat in zijn computerkast installeerten dan nog aangesterkt op het feit dat ik een blauwe maandag Informatiekunde hebt gestudeerd
. Net alsof homo's niet technisch kunnen zijn
Zo is het.quote:Op zondag 26 maart 2006 19:13 schreef davidov het volgende:
[..]
De oude knarren hebben het hier voor het zeggen en ik steun ze voor 100%!
Er zijn daadwerkelijk mensen die zich tot mannen EN tot vrouwen aangetrokken voelenquote:Op zondag 26 maart 2006 19:29 schreef error het volgende:
[..]
Zo is het.
We gaan niet het topic verneuken omdat er pubers zijn die de kast niet uitkomen.
quote:Op zondag 26 maart 2006 19:27 schreef Just-Dennis het volgende:
[..]
Je hebt niks te willen hier![]()
Het was [HOMO] het blijft [HOMO]
quote:Op zondag 26 maart 2006 19:27 schreef Just-Dennis het volgende:
[..]
Je hebt niks te willen hier![]()
Het was [HOMO] het blijft [HOMO]
quote:Op zondag 26 maart 2006 19:31 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Er zijn daadwerkelijk mensen die zich tot mannen EN tot vrouwen aangetrokken voelen![]()
![]()
Ik hou je niet tegen om je eigen reeks te beginnen in je eentjequote:Op zondag 26 maart 2006 19:31 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Er zijn daadwerkelijk mensen die zich tot mannen EN tot vrouwen aangetrokken voelen![]()
![]()
De gedachte achter de topic is dat mensen met homoseksuele gevoelens leuk met elkaar kunnen praten. De vorige topic had ik eerst [mensen met HOMOseksuele gevoelens] genoemd, maar die naam is een beetje lang, dus ik had een moderator gevraagd de naam te veranderen in [HOMO/BI] , die is wat praktischerquote:Op zondag 26 maart 2006 19:53 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
Wat moeten we 't dan noemen, om elkeen naar 't zin te maken? Er komen hier immers ook hetero's.
ja die moeten ook optiefen.quote:Op zondag 26 maart 2006 19:53 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
Wat moeten we 't dan noemen, om elkeen naar 't zin te maken? Er komen hier immers ook hetero's.
Preciesquote:Op zondag 26 maart 2006 19:57 schreef error het volgende:
[..]
ja die moeten ook optiefen.
We zijn hier een topic voor iedereen, maar hetero's hoeven hier niet te komen. Die hebben hun eigen topics![]()
gewoon [homo]quote:Op zondag 26 maart 2006 19:53 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
Wat moeten we 't dan noemen, om elkeen naar 't zin te maken? Er komen hier immers ook hetero's.
hear, hear!quote:Op zondag 26 maart 2006 19:58 schreef Just-Dennis het volgende:
[..]
Precies
als je je niet kan vinden in de naam [HOMO] maak dan een nieuw topic aan maar kom niet hier zeuren dat de naam niet goed is !![]()
Hoe kom je daar nou bij?quote:Op zondag 26 maart 2006 19:56 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
De gedachte achter de topic is dat mensen met homoseksuele gevoelens leuk met elkaar kunnen praten. De vorige topic had ik eerst [mensen met HOMOseksuele gevoelens] genoemd, maar die naam is een beetje lang, dus ik had een moderator gevraagd de naam te veranderen in [HOMO/BI] , die is wat praktischer![]()
Hoe durfde ik te denken dat [homo]'s diepzinnige motieven konden hebbenquote:Op zondag 26 maart 2006 20:02 schreef error het volgende:
[..]
Hoe kom je daar nou bij?
Dit is gewoon een ordi kliekjestopic.
Tsja, your mistake!quote:Op zondag 26 maart 2006 20:05 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Hoe durfde ik te denken dat [homo]'s diepzinnige motieven konden hebben![]()
Je leest teveel bladenquote:Op zondag 26 maart 2006 20:05 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Hoe durfde ik te denken dat [homo]'s diepzinnige motieven konden hebben![]()
Ja dat is het beeld wat door de media van ons geschapen wordt, is het niet?quote:
Juist we hebben geen diepzinnige motievenquote:Op zondag 26 maart 2006 20:08 schreef error het volgende:
[..]
Ja dat is het beeld wat door de media van ons geschapen wordt, is het niet?
LOL
quote:
We beginnen bij jouquote:Op zondag 26 maart 2006 20:12 schreef TehRockstar het volgende:
Eigenlijk moeten alle homo's gewoon dood.
[afbeelding]
Straks gaan de hetero's nog janken dat die hier niet mogen komenquote:
Hetero's mogen hier ook niet komenquote:Op zondag 26 maart 2006 20:14 schreef Just-Dennis het volgende:
[..]
Straks gaan de hetero's nog janken dat die hier niet mogen komen![]()
En de lesbo's
En de senioren
En de junioren
En de ...
En de....
geen verkeerde info geven! je zou als modje beter moeten weten!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |