Heb hem ook gisteren gekocht, gelijk met de zwarte ds. Heerlijke gameplay weer, zo als vanouds. Ben ik nog wat uren zoet mee.quote:Op zondag 2 juli 2006 21:43 schreef Karina het volgende:
Gisteren gekocht, het speelt heerlijk weg, als vanouds. De Mega Mario is een leuke toevoeging. Het enige minpuntje vind ik dat je niet overal kunt saven, wat wel kan bij Princess Peach. En de VIP code invoeren lukt mij niet, krijg steeds een foutcode.
More secrets!!!quote:Op dinsdag 4 juli 2006 10:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
http://www.4colorrebellio(...)lenge-mode/#comments
En ik dcht dat ik alles gezien had met mn drie sterren savegame
Vroeger kon je helemaal niet savenquote:Op dinsdag 4 juli 2006 11:42 schreef Strolie75 het volgende:
Wel vervelend dat je niet op elk moment kunst saven![]()
Ik kan me niet voorstellen dat je niet eerder hebt moeten walljumpen..?quote:Op dinsdag 4 juli 2006 11:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik heb mn zusje net moeten uitleggen hoe ze een walljump moet doenZe zat vast in 6-1 waar je ergens per se moet walljumpen.
Ow coolquote:Op dinsdag 4 juli 2006 11:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
Vroeger kon je helemaal niet saven
Maar speel m uit en je kan overal saven
Zo heb ik het ook gedaan, en doorgaan tot je 3 sterretjes achter je naam hebt hequote:Op dinsdag 4 juli 2006 11:47 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ow coolDan ga ik voor het uitspelen en daarna pas alle muntjes verzamelen
Niet om verder in een level te komen, wel om extra uitgangen en muntjes te verzamelen. maar daar is ze nog helemaal niet mee bezigquote:Op dinsdag 4 juli 2006 11:47 schreef McGilles het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat je niet eerder hebt moeten walljumpen..?![]()
Het is zeker een leuk spel, maar wel meer van hetzelfde met een paar leuke nieuwe toevoegingen, maar daar is het gewoon een 2D mario platformer voorquote:Op dinsdag 4 juli 2006 15:20 schreef Pjotorzo het volgende:
Ik heb hem ook gehaald vandaag en reik nu tot World 3. Ik vind het een hele toffe game, maar vind vooralsnog ook dat de game iets mist wat Super Mario World bijvoorbeeld wel had.
Begrijp me niet verkeerd, ik vind het een leuke game maar het mist toch iets van de magie die andere 2D Mario's wel hadden. Maar misschien is mijn oordeel nog iets te snel.
Ligt eraan wat je onder topper verstaat natuurlijk. Nintendogs en Brain Training zijn redelijk DS specifiekquote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:44 schreef BMH het volgende:
Valt me wel op dat veel DS toppers maar bar weinig dual screen/touch screen action hebben. Daar moet Nintendo nog wel wat aan doen imo.
Ik bedoel meer de grote klassieke toppers als Mario kart, Advance Wars, Mario bros etc..quote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:46 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je onder topper verstaat natuurlijk. Nintendogs en Brain Training zijn redelijk DS specifiekBeide games werden over het algemeen goed ontvangen en verkopen veel.
Ik snap dat je dat bedoelt, maar met Zelda en FF zal daar wel verandering in komen. Zij zijn volledig met de stylus te spelen.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:52 schreef BMH het volgende:
[..]
Ik bedoel meer de grote klassieke toppers als Mario kart, Advance Wars, Mario bros etc..
De games die atm goed gebruik maken van de special features van de DS zijn vaak alternatief tot japan-only-freaky.
Wich i totaly hate. In AC vind ik stylus (movement)controls al brak... Dus wil ik het helemaal niet in een zelda game.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:55 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik snap dat je dat bedoelt, maar met Zelda en FF zal daar wel verandering in komen. Zij zijn volledig met de stylus te spelen.
*Eenschquote:Op woensdag 5 juli 2006 00:11 schreef BMH het volgende:
[..]
Wich i totaly hate. In AC vind ik stylus (movement)controls al brak... Dus wil ik het helemaal niet in een zelda game.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |