je hebt gelijk, maar ik ga zelf toch voor de 360quote:
Vannacht online besteld...quote:Op zaterdag 25 maart 2006 12:32 schreef CittaR het volgende:
[..]
je hebt gelijk, maar ik ga zelf toch voor de 360
ik moet em nog steeds kopen maar nu heb ik een goede reden...
de 360? het spel is nog niet uitquote:Op zaterdag 25 maart 2006 12:38 schreef NX het volgende:
[..]
Vannacht online besteld...![]()
week levertijd...![]()
jup, bij deze game gaat het vooral om het online gedeelte, ik zat al zo lang te denken aan een spel zoals dit, gewoon een groot stuk land waarin je kan racen en doen wat je wil. zeker vet dat dit er nu gaat komen... en atari zou een goede racegame neer kunnen zetten.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 18:18 schreef unstoppablemark het volgende:
Dat ziet er erg goed uit jah. Ik kijk dan uit naar deze game, als is het alleen al om het online gedeelte, ziet er erg interessant uit. Alleen die blur als je sneller gaat vind ik niet zo mooi.
tja, ik vind dat juist wel relaxed, want hij komt na mijn examens...quote:Op zaterdag 25 maart 2006 18:41 schreef MrX1982 het volgende:
Lijkt me echt super vet.
Helaas duurt het nog even maar ja iets om naar uit te kijken.
In dit geval is het gunstig.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 18:45 schreef CittaR het volgende:
tja, ik vind dat juist wel relaxed, want hij komt na mijn examens...
.... scheelt mij weer een jaarte school
Kun je niet een directe link plaatsen? Misschien dat ik het dan kan streamen via de stream script die op me server staatquote:Op zondag 26 maart 2006 14:04 schreef CittaR het volgende:
haha, ik had eergister hetzelfde probleem, de OP heb ik trouwens wel ff op me werk gefixed
In ieder geval bedankt man!quote:Op zondag 26 maart 2006 15:36 schreef CittaR het volgende:
dat gaat niet lukken, het zijn allemaal wmv en de ene avi is groter dan 10mb
Yiihaaaaaaaaa! Ben thuis!quote:Op zondag 26 maart 2006 16:51 schreef CittaR het volgende:
ik heb ze hier in een rar neergezet, kan je ze kijken als je thuisbent
Dat is echt jammer inderdaad. Lijkt me namelijk ook leuk dat wanneer je aan het racen (of gewoon cruisen) bent je opeens een andere groep racers tegenkomt.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 16:51 schreef CittaR het volgende:
dat van die 8 auto's is opzich wel jammer, want dan kan je geen grote meetings organiseren.
dat zou wel heel vet zijn, maar denk dat je Xbox en je verbinding dat nog niet helemaal trekt... maar met 8 is ook al leukquote:Op zondag 26 maart 2006 22:39 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Dat is echt jammer inderdaad. Lijkt me namelijk ook leuk dat wanneer je aan het racen (of gewoon cruisen) bent je opeens een andere groep racers tegenkomt.
Maar misschien is dit iets voor deel 2.![]()
Waar dat?quote:Op zaterdag 25 maart 2006 12:38 schreef NX het volgende:
[..]
Vannacht online besteld...![]()
week levertijd...![]()
ja, want in de single modus moet je naar races toe rijdenquote:Op zaterdag 8 april 2006 20:10 schreef Daniel-1992 het volgende:
hallo,
zou het ook mogelijk zijn om gewoon doelloos rond te rijden ???
quote:Op zondag 9 april 2006 11:11 schreef The_Verve het volgende:
Op Dimension Plus is ie al te bestellen. Maar ik wacht toch maar even met bestellen tot er iets meer bekend is over de gameplay...
Die plaatjes in de OP zijn wel erg mooi trouwens...
dan ben ik al weer vergeten dat ik hem besteld hadquote:Verwacht: 16 juni 2006
nee dat bedoel ik niet ik bedoel zonder doel (dus niet ergen naar toe rijden)quote:Op zondag 9 april 2006 11:01 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
ja, want in de single modus moet je naar races toe rijden
ja hij komt wel op de pc maar pas in Q3 2006quote:Op maandag 10 april 2006 15:03 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Komt-ie nou wel of niet voor PC?
neem dan dus aan dat als je daar nog niet naar toe rijd je dat kanquote:Op maandag 10 april 2006 14:42 schreef Daniel-1992 het volgende:
[..]
nee dat bedoel ik niet ik bedoel zonder doel (dus niet ergen naar toe rijden)
wat je vroeger ook had bij driver 2 z'n speciale mode
iddquote:Op maandag 10 april 2006 15:06 schreef jorienvdherik het volgende:
kom maar met een demo op de 360
oo bedanktquote:Op maandag 10 april 2006 16:18 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
neem dan dus aan dat als je daar nog niet naar toe rijd je dat kanala need for speed underground
quote:Ook zullen alle functies van de auto werken, zoals de elektrische ramen, ruitenwissers en de toeter. Nadat je de auto van je dromen hebt gecreëerd kun je er logischerwijs een testritje mee maken door het gigantische en compleet nagemaakte eiland Hawaï. Uiteraard kun je er ook voor kiezen om mee te doen in de ontelbare online competities en wedstrijden, waarmee je uiteindelijk je eigen garages en huizen kunt verdienen. Enkel de echte professionals krijgen deze persoonlijke garages of huizen om daarin hun eigen modellen te maken en hun auto's nog harder te laten gaan. Ook kun je auto's ruilen, clubs kunnen maken en verkopen en véél meer. Ook kun je logischerwijs online de strijd aangaan met gamers die samen met jou tegelijkertijd Hawaï onveilig maken en je tegen kunt komen tijdens het rijden van je soloraces.
Huillies bij xboxworldquote:Op woensdag 12 april 2006 16:07 schreef Bastard het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[..]
Oh hij doet het weer kennelijk.. plaatjes worden weer geladenquote:Op donderdag 13 april 2006 10:56 schreef thefunny het volgende:
[afbeelding]
Zelfs als je de screenshots bekijkt krijg je die idiote melding.
Vette game!! Moet ik hebben!!
quote:But the detail doesn’t stop there. You can raise and lower the windows, drop the top (if you’ve gone for a drop-top model), play about with the lights and even work the wipers to clear the windscreen off from the bugs that splatter there… and yes, bugs DO splatter onto the screen. The wipers do more than the cosmetic function of adding in detail, you’ll need them for when it’s raining too, just as you’ll need the headlights for night driving as Atari have coded in weather and daytime/night time effects too. And of course they look as good as the rest of the game.
zat dat ook net te lezen! krijg je wedstrijd wie de dikste hommel midden op het raam kan krijgenquote:
Of als je aan 1 persoon een schurfthekel krijgt, parkeer je je goedkope auto frontaal in zijn zijkantquote:Op donderdag 13 april 2006 15:00 schreef -_Tommy_- het volgende:
hmmm alleen lees ikniets over schade modellen... zou je dus de wagens niet kapot kunnen rijden? dat zou wel jammer zijn, levert in multiplayer namelijk ook weer meer botsingen op
zou het geld kosten om te crashen rijdt iedereen "voorzichtiger"
Nee, de licentie hebben ze er niet voor gekregen om schademodellen te maken.quote:Op donderdag 13 april 2006 15:00 schreef -_Tommy_- het volgende:
hmmm alleen lees ikniets over schade modellen... zou je dus de wagens niet kapot kunnen rijden? dat zou wel jammer zijn, levert in multiplayer namelijk ook weer meer botsingen op
zou het geld kosten om te crashen rijdt iedereen "voorzichtiger"
in die hands on staat dat je waarschijnlijk wel wat kan doen, maar geen 2000 spoilers etc, maar andere wielenquote:Op vrijdag 14 april 2006 02:08 schreef piet_pelle het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met de tuning? Een game als dit schreeuwt eigenlijk voor personalisering van je eigen wagen.
Waarschijnlijk niet maar dat kan ook komen doordat je alleen maar met supercars speelt waar je niks meer aan kan/moet veranderen.
Ik begreep er ook uit dat je motor tuning kan doen.. en colortuning.quote:Op vrijdag 14 april 2006 08:13 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
in die hands on staat dat je waarschijnlijk wel wat kan doen, maar geen 2000 spoilers etc, maar andere wielen
door gelezen op me werk, na het gelezen te hebben kan ik helemaal niet meer wachten, en de timing is ook perfect, net na mijn examens....quote:Op donderdag 13 april 2006 11:11 schreef ErwinEHVNL het volgende:
hier is een hands on!!!!
http://gaming.hexus.net/content/item.php?item=5233
![]()
![]()
DREWL!!![]()
Ik heb hier geen woorden voor...quote:Op vrijdag 21 april 2006 16:53 schreef Wessiej het volgende:
Uitgesteld tot September.
dat is verouderd. op atari.com staat 1 september.quote:Op zondag 23 april 2006 18:59 schreef Daniel-1992 het volgende:
hier staat dat hij 16 juni uitkomt![]()
http://www.xboxworld.nl/news/6631/
wie denk je dat het beter weet, de uitgever, of een Nederlandse site die dat niet altijd even consequent bij houdt?quote:Op zondag 23 april 2006 18:59 schreef Daniel-1992 het volgende:
hier staat dat hij 16 juni uitkomt![]()
http://www.xboxworld.nl/news/6631/
zeg dat tegen de mensen bij 3DRealmsquote:Op zondag 23 april 2006 23:14 schreef The_Verve het volgende:
Geen ramp. Geeft eens te meer aan dat het spel geen haastwerk wordt, en dat zal de kwaliteit alleen maar ten goede komen...
Ik zal het doorgeven...quote:Op zondag 23 april 2006 23:28 schreef Morthill het volgende:
[..]
zeg dat tegen de mensen bij 3DRealms
met hopen kom je niet ver als de uitgever zegt dat het niet zo is. We kunnen ook hopen dat Twilight Princess in juni komt, maar dat gebeurt echt nietquote:Op maandag 24 april 2006 09:15 schreef -_Tommy_- het volgende:
mja ik kom op meer sites tegen dat ie in juni geplanned staat en heb ook ff nagevraagd bij winkeltje hier in de buurt en die hebben hem al op de bestellijsten staan voor juni... laten we nou allemaal gewoon hopen op juni
quote:Op zondag 16 april 2006 18:46 schreef renz0r het volgende:
Die ga ik is voor mn pc scoren
Met mn Nvidia 7800GT kaart moet die wel op high kunnen draaien
meerdere servers...quote:Op vrijdag 5 mei 2006 16:29 schreef Mister_T het volgende:
Net ff die hands on zitten lezen, maar je rijdt dus met zijn allen op dat eiland rond (xbox live), wordt het door niet super druk dat je niet relax kan cruisen? of zullen ze meerdere servers nemen waar je dan met maximaal 100 mensen kan rijden en elkaar uitdagen, daar ga ik wel van uit eigenlijk
quote:Atari heeft vandaag aangekondigd dat er een exclusieve demo van Test Drive Unlimited uit zal komen op Xbox Live Marketplace. De demo zal te downloaden zijn van 8 tot 14 mei als onderdeel van de Xbox Live E3 actie van Microsoft.
Het zal een uitgebreide demo worden, waarin het mogelijk is online en offline te racen over de prachtige wegen van Oahu en de rankings te bekijken op de website van de game. Spelers zullen ervaren wat een Massively Open Online Racing game is, doordat ze zo vaak ze willen een race kunnen beginnen als ze een andere speler tegenkomen en zelf een begin- en eindpunt voor de race kunnen bepalen.
Spelers kunnen kiezen uit de Ford Shelby GT500, Lotus Exige en Lamborghini Gallardo en hebben de mogelijkheid om een luxe Lamborghini dealer te bezoeken. Ook zal er voor elke speler een mooi huis beschikbaar zijn.
SWEEEEEEEEEEETquote:Op vrijdag 5 mei 2006 19:02 schreef CittaR het volgende:
volgens mij kan je met veel meer dan 64 op een server, en zie je maar de ongeveer 8 auto's die dichtbij jou zijn
en er is 1000km weg, daar kan je heel veel auto's kwijt. dit zou veel te veel zijn voor 64 spelers.
maar belangrijker, er komt een online demo tijdens de E3 op marketplace
[..]
6 uur eerder, rond 09.00 open (quote:Op zondag 7 mei 2006 18:43 schreef -_Tommy_- het volgende:
denk pas als de E³ opengaat en das US time... dus ga maar uitrekenen
15.00 bedoel jequote:Op zondag 7 mei 2006 18:45 schreef Mister_T het volgende:
[..]
6 uur eerder, rond 09.00 open (), das dus 03.00 NL tijd
Anders kijk je ff een paar posts boven je eigen postquote:Op zondag 7 mei 2006 21:34 schreef masterdave het volgende:
komt er een demo of zo?
en als je de krant van tokio pakt lees je het nieuws van morgenquote:Op zondag 7 mei 2006 21:09 schreef Mister_T het volgende:
[..]
Het is daar 6 uur eerder, dus als het daar 09.00 is, is het hier 03.00
Zat nogal vaag te denken iddquote:Op maandag 8 mei 2006 10:07 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
en als je de krant van tokio pakt lees je het nieuws van morgen
als het daar vroeger is, dan is het hier later
Hij staat op Marketplace zolang de E3 duurt, en die E3 is van 4 t/m 14 meiquote:Op maandag 8 mei 2006 13:05 schreef CittaR het volgende:
is het zeker dat de demo vandaag op marketplace komt? en niet gewoon deze week?
mja de 8ste of 9de begint hetquote:Op maandag 8 mei 2006 13:21 schreef CittaR het volgende:
ok chill, maar je hebt denk een typo gemaakt, volgens mij van 8 t/m 14?
ik hoop het voor je wat hij is gewoon te traag voor woordenquote:Op maandag 8 mei 2006 18:12 schreef Mister_T het volgende:
Ik ga wel ff eten, en een peukie doen...zal ie ongeveer wel klaar zijn als ik terug kom
en waarschijnlijk ook na mijn examens, bedankt voor de tip iigquote:Op maandag 8 mei 2006 18:33 schreef Daniel-1992 het volgende:
als ik jou was zou ik nog 3/4 weken wachten dan komt er een special pack uit xbox 360 met alles der op en der aan en een spel der bij voor 399,00
Ligt eraan, welke spellen heb je?anders heeft het niet zoveel nut denk ikquote:Op maandag 8 mei 2006 19:06 schreef Daniel-1992 het volgende:
mag ik jullie gamertags toevoegen ?
Gamertag: Anormiusquote:Op maandag 8 mei 2006 19:08 schreef Daniel-1992 het volgende:
pgr 3 cod2 en binnekort topspin en test drive unlimited (hoop ik )
Bedankt dat je 100x aan ons vertelt hoeveel procent je download is, nu heb ik weer een doel om voor te leven.quote:
Kut servers!!!!quote:Op maandag 8 mei 2006 19:47 schreef Mister_T het volgende:
96% maar hij download nu weer....
gebeurde bij mij ookquote:Op maandag 8 mei 2006 19:52 schreef _.-Chicken-._ het volgende:
hij is weer begonnen bij 6%.... terwijl ik er net nog 97 had........ :S :S![]()
![]()
En is het wat?quote:Op maandag 8 mei 2006 19:57 schreef Mister_T het volgende:
Online kan nog niet, ben nu offline aant scheuren
en hoe is het ????quote:Op maandag 8 mei 2006 19:57 schreef Mister_T het volgende:
Online kan nog niet, ben nu offline aant scheuren
Goede eerste indrukquote:Op maandag 8 mei 2006 20:12 schreef Daniel-1992 het volgende:
en hoe vind je het ?
Remmen enzo komt door driversaid (die je in de demo niet uit kan zetten), snelheidsgevoel vindt ik wel goed en de graphics zijn idd niet superquote:Op maandag 8 mei 2006 20:27 schreef pkwarts het volgende:
Wat een slechte game zeg. Ziet er niet goed uit, remmen hoef je haast niet, snelheidsgevoel slecht, dit is het helemaal NIET voor mij iig.
Ze hebben nog even de tijd om de steriele omgeving minder steriel te makenquote:
De omgeving is toch vrij statisch. Je kunt niet eens de zee in rijden. Ik hoop dat ze het in de komende maanden perfectioneren op dit moment vind ik het een lichte teleurstelling.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 01:34 schreef CittaR het volgende:
ik heb het ook even gespeeld, en ik vind het idee en de vrijheid echt geweldig, de handling moet nog aan gewerkt worden en dat weten ze denk zelf ook wel. en de grapics zullen nog wel iets verbeteren. het concept is goed en het eiland is ook vet.
Dat zijn AI'squote:alleen wat ik niet snapte, ik rijd in een gallardo, gt500 of exige, maar ik zie andere mensen allemaal in vipers, 430 etc rijden???
quote:Op dinsdag 9 mei 2006 07:58 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
De omgeving is toch vrij statisch. Je kunt niet eens de zee in rijden.
Ik kreeg de melding gister ook dat de server niet werkte en zag toch van die ventjes rijden dus vandaar dat ik denk dat het gewoon AI's zijn. Ik kan het natuurlijk mis hebbenquote:Op dinsdag 9 mei 2006 08:19 schreef CittaR het volgende:
vreemd, ze geven ze namelijk wel gewoon aparte namen, en ze gaan ook echt naast je staan en rijden achter je aan. en als de server het niet deed dan kreeg je daar eenmelding van en die had ik toen ook niet gekregen
inderdaad, heb wel ff lekker lopen scheuren, geluid is wel meesters, reed in de mustang en dan vol op surround setquote:Op dinsdag 9 mei 2006 13:23 schreef CittaR het volgende:
ik heb er nog wel vertrouwen in dat het wat gaat worden...
en dit spel moet je juist halen bij de launch omdat je dan tegelijk begint met iedereen online en dan wordt de concurrentie strijd toch wat groter. ik denk dat we met deze demo pas weinig hebben gezien en ik denk dat het wel goed komt met het uiteindelijke spel....
het was wel even wennen dat X handrem is en niet A zoals in PGR3
heb je een linkje voor me naar de site? (voor pc dan?)quote:Op woensdag 7 juni 2006 22:53 schreef Strolie75 het volgende:
Ik vond de demo erg tof. Deze staat zeker op de radar!
heb je hier een bron bij? want dit spel heeft echt veel potentie dus ik hoop dat het ook echt wat wordt.quote:Op woensdag 28 juni 2006 11:31 schreef Wessiej het volgende:
Ja, vele bladen en sommige users hebben een preview versie binnen gekregen en loven die allemaal de hemel in.
Schijnt echt alles verbeterd te zijn sinds de demo.
Alleen de graphics lieten nog te wensen over begreep ik, maar goed, ik ben ook echt een uberzeikerd op graphics gebied.quote:Op woensdag 28 juni 2006 11:46 schreef Wessiej het volgende:
Ik las het in het Xbox Magazine, de user -=Hellfire-= hier op Fok! heeft in het 360 topic gezegt dat alle ergenissen eruit waren, en dat alles nu lekker rijdt.
Ga alvast maar sparen dan.quote:Op woensdag 28 juni 2006 12:00 schreef CittaR het volgende:
ok, want als dit spel goed is ga ik namelijk de 360 halen.
hahahahaquote:Op woensdag 28 juni 2006 17:57 schreef CittaR het volgende:
dan wordt het idd wat lastiger ja.
Bij een zaak als Nedgame heb je hem voor 60 Euro. Webshops als GC-Shop kunnen wel eens op 50 zitten als 'ie uitkomt. Moet dus mogelijkheden bieden, je moet alleen ff kijken of je online kunt bestellen als je 14 bent. Anders je ouders vriendelijk aankijkenquote:Op woensdag 28 juni 2006 20:38 schreef Daniel-1992 het volgende:
ik kijk nog wel is de prijs van test drive echt 70 euro![]()
100 euro per maand voor alleen foldersquote:Op woensdag 28 juni 2006 23:53 schreef Framed het volgende:
Zoek werk.. folders/kranten lopen, in de kassen werken, voor je moeder klusjes doen. Ik verdien zo'n 100 euro in de maand alleen maar door folders lopen, en soms werk ik ook nog in de kas. Ben 15 jaar. Plus zakgeld is dat 2 games in de maand:)
jah inderdaad kreeg die mail van xbox.com maar goed nog maar ff wachten...quote:Op maandag 24 juli 2006 19:52 schreef The_Verve het volgende:
Jammer dat er nooit eens een datum bekend wordt gemaakt. Vind het bekendmaken van downloads voor Live maar rommelig...
Tja, als het maar niet na de release is...quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:19 schreef -_Tommy_- het volgende:
vraag me af wanneer nou die 2e demo komt!
Oktober ????quote:Op woensdag 23 augustus 2006 10:08 schreef masterdave het volgende:
Wel kut dat ie pas in oktober komt...
Nee hij doet een demo marathonquote:Op zondag 27 augustus 2006 18:12 schreef CittaR het volgende:
en ben je al uitgespeeld? :p
quote:Op zondag 27 augustus 2006 19:01 schreef =HellFire= het volgende:
Hij heeft gewoon moeite met het vormen van een eigen mening?
Kun je hem ondertussen wel downloaden.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 09:48 schreef Atuniel het volgende:
Ik moet die tweede demo nog steeds spelen... zit steeds te pokeren
Wat een machine inderdaad.. was aan het spelen,.. demo binnen halen.. Just cause demo er achteraan.. en die moet ik ook nog bekijkenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:16 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Kun je hem ondertussen wel downloaden.
Is je HD nog niet vol?quote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:19 schreef Atuniel het volgende:
Wat een machine inderdaad.. was aan het spelen,.. demo binnen halen.. Just cause demo er achteraan.. en die moet ik ook nog bekijken
als je online gaat niequote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:16 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Kun je hem ondertussen wel downloaden.
die just cause vind ik maar niks wel mooie details en grapics maar dit is niet een spel voor mijquote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:19 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Wat een machine inderdaad.. was aan het spelen,.. demo binnen halen.. Just cause demo er achteraan.. en die moet ik ook nog bekijken
Nee, ik krijg dan de melding, Downloading Demo Testdrive has stopped.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |