abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_36328594
als tegenhanger op Heb je wel eens serieus pijn ervaren?

Ik ben benieuwd naar het tegenover gestelde. Heb je wel eens iets opgelopen wat er verschrikkelijk uitzag, of simpelweg als naar wordt gezien, waar je in eerste instantie niets van merkte?

zo heb ik er twee,

Een keer was eenn flinke tijd terug, ik ging op mn mikkie en toen ikk opstond zat er een lange pin door mijn huid, ter hoogte van mijn navel ging ie erin, en ter hoogte van mijn schaamstreek kwam hij er weer uit, bah!

En een keer tijdens een ijshockey wedstrijd werd ik omver gereden waarop mijn voet achterstevoren op mijn been stond... dat was een naar gezicht!

Maar bij beide was het de aanblik de het echt gruwelijk maakte, het idee was erger dan de pijn. Het moment dat je je het realiseerd, bah!

jullie?
pi_36328652
quote:
Een keer was eenn flinke tijd terug, ik ging op mn mikkie en toen ikk opstond zat er een lange pin door mijn huid, ter hoogte van mijn navel ging ie erin, en ter hoogte van mijn schaamstreek kwam hij er weer uit, bah!

En een keer tijdens een ijshockey wedstrijd werd ik omver gereden waarop mijn voet achterstevoren op mijn been stond... dat was een naar gezicht!
Hoe krijg je dat voor elkaar knurft
pi_36329154
lol

jah
is wel aantal keer gebeurd
meestal snijwonden aan papaier

owja, maandag
was ik kleding passen en ik zie ook ineens bloed
had ik me open gehaald aan weet ik wat
had ik ook niks van gemerkt
pi_36329213
Ik heb 3 dagen rondgelopen met een gebroken sleutelbeen..dacht dat het gekneusd was ofzo, maar bleek dus gebroken te zijn.
pi_36329256
Afgelopen oud&nieuw, hard op m'n bek gegaan toen er een stuk groot vuurwerk naast me ontplofte, en ik een stapje opzij deed van de schrik. Daar stond helaas een fietsenrek. Vol met m'n voorhoofd erop geklapt. Ik dacht "auw, dat wordt koppijn morgen" en wilde weer opstaan, maar aan het bloed te zien wat door m'n ogen liep moest er toch wel even wat aan gedaan worden. Dat is natuurlijk helemaal raar, als je niet kunt zien wat er is gebeurd.
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
  vrijdag 24 maart 2006 @ 14:56:26 #6
92279 N.icka
Windforce 11
pi_36329351
Een keer toen ik dronken met de fiets was gevallen , heb ik 2 middenhandsbeentjes gebroken. merkte het pas toen de zwelling niet meer weg ging , Heb nu een rare bult op mn hand
  vrijdag 24 maart 2006 @ 15:17:09 #7
141104 Patje1987
Madre me quiero un frikandel.
pi_36329963
ik was ook eens op me plaat gegaan en daarna ging ik weer verder met waar ik mee bezig was. toen ik thuis keek was mijn trui rood en toen had ik een snee onder mijn arm zitten.
Geen idee hoe ik eraankwaam want ik kon niet herrineren of ik ergens achter was blijven haken. mja je voelt het niet echt op 1 of andere manier.
Wij vormen tezamen gezellig een schaar.
Sportief zijn wij allen en voor elkaar.
Ons doel en ons streven is vriendschap en vree
Aan ons de victorie aan RKC!
pi_36330031
ik heb een gebroken kleine teen gehad, zonder dat ik het wist.
hooooi postbode siemen wij vervelen ons dus jij moet iets verzinnen. maar ik heb geen tijd want ik moet werken daarom!
pi_36330327
Vooral snijwonden, die je soms te laat opmerkt, zeker bij een grafish bedrijfje waar ik even gewerkt heb, dan had je jezelf aan papier gesneden en dan had je het pas door als ander papier ineens wat rode vlekjes vertoonde

Tegenovergestelde: een snijwond die gehecht moest worden toen ik nog een kleine gitanki was, deze deed niet zeer ,maar een klein sneetje in mijn duim deed wel zeer

Voor de rest ooit met de fiets gevallen en mijn vingers afgeschaafd, pas later op de dag ontdekte ik dat ik net boven m'n borstkas en net onder m'n sleutelbeen ook een flinke schaafwond had


En het raarste: wondjes die je in je slaap hebt opgelopen
Vedanta_veri: Ik vraag mij af waarom iedereen zo voor het verbod op pedofilie is maar niet op roken, beiden zijn dingen waar je anderen mee beschadigd. Maar goed, mensen die verslaafd zijn aan iets kunnen daar niet objectief over zijn.
pi_36330966
Een keer toen iik tijdens een potje voetbal tegen een massief bankje aan rende met mijn scheenbeen. Het was donker en ik had al wat gezopen dus ik had het bankje niet gezien en ik voelde in eerste instantie niets.

Niet veel later werd ik door vrienden gewezen op mijn derde knie
"Hij besefte terdege dat dit op papier zetten riekte naar zelfingebeelde miskenning van een geraniumgeleerde die nooit echt gedurfd had zijn mond open te trekken." ©
pi_36331649
Ik heb op de camping een keer per ongeluk het (losse) bestek-laatje laten kantelen, waardoor er ene heleboel bestek uitviel. Een aardappelschilmesje vond het blijkbaar leuk zich even in mijn kleine teen te boren en daarin te blijven staan. Ik merkte niets, tja, het voelde alsof er iets op was gevallen (beetje verdoofd gevoel) maar helemaal niet alsof er iets in geprikt was. Merkte het pas toen ik hem wilde pakken enzo, ziet er beetje creepy uit

Was niet zo'n ramp ofzo, later ook niet veel van gemerkt
pi_36331686
Gebroken teen bij het voetballen. Doorgespeeld.
The gum you like, is coming back in style.
  vrijdag 24 maart 2006 @ 16:12:00 #13
116894 AlttC
Weet het toch wel beter.
pi_36331781
quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 15:46 schreef Blokhut het volgende:
Een keer toen iik tijdens een potje voetbal tegen een massief bankje aan rende met mijn scheenbeen. Het was donker en ik had al wat gezopen dus ik had het bankje niet gezien en ik voelde in eerste instantie niets.

Niet veel later werd ik door vrienden gewezen op mijn derde knie
Derde knie Dat zal even schrikken geweest zijn.

Zelf werkte ik bij een Copy Centre waar ik veel met papier werkte en het moest inbinden enzo, wat wel eens resulteert in venijige wondjes. Ook lullig als je iemand zijn belangrijke documenten inbindt om er vervolgens achter te komen dat er nogal wat bloed uit een onopgemerkte wond er op vloeit en het papier langzaam week maakt...
The best thing about the truth is that you can make it up...
  vrijdag 24 maart 2006 @ 16:12:12 #14
65351 B_BOY
De kater komt later.
pi_36331786
ook wel es gehad.

alcohol he.
Remlof is een Spellings Nsb'er
pi_36331840
niets ernstigs ofzo. maar blijkbaar had ik op de basisschool mn been eens open gehaald....daar kwam ik pas achter toen iemand vroeg wat ik aan mn beed had en zag dat die helemaal onder opgedroogd bloed zat
Too much is never enough!
  vrijdag 24 maart 2006 @ 16:15:58 #16
72039 Pappie_Culo
Spelen is leuk
pi_36331905
De snee in m'n zij toen ik door het raam ging

het gapende gat in mn kop nadat er een baksteen op was gevallen (geloof het of niet, daar merkte ik vrij weinig van op dat moment)
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
pi_36332075
Ik heb een paar maanden (!) doorgelopen met een gebroken teen.

Met voetballen waren mijn tenen dubbelgeklapt toen ik in de grond trapte, dat deed wel gruwelijk zeer, maar op een gegeven moment ging het wel weer.

Bleef er echter toch wel last van houden, het deed wel zeer maar niet zo'n zeer dat ik dacht dat het iets ernstigs zou zijn, maar toch prettig was anders.

Toch maar naar de dokter, en die zei dat het wel een spreidvoet zou wezen. Toen naar podotherapeut geweest, steunzool aan laten meten enz. enz. - en nadat niet hielp maar weer terug naar de huisarts gegaan, en deze heeft het toen toch maar eens wat beter onderzocht, en daarna mocht ik foto's laten maken in het ziekenhuis.

Bleek die al die tijd gebroken te zijn geweest, alleen was het alweer verkeerd aangegroeid waardoor het terug gebroken moest worden in de goede stand (operatief)

Nu, maanden na die operatie is het nog steeds gevoelig.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  vrijdag 24 maart 2006 @ 17:37:19 #18
103881 icebliss
Krabsalade & Kebab
pi_36334288
Een vrij diepe snijwond in mijn been die ik pas ontdekte toen ik de volgende ochtend wat jeuk had en opeens een dikke korst voelde
Tranquillo
pi_36334732
Het is ook vaak bij rampen dat er een hoop mensen door de schok niet in de gaten hebben dat ze gewond zijn en daar pas later achter komen, soms dagen later.
Vedanta_veri: Ik vraag mij af waarom iedereen zo voor het verbod op pedofilie is maar niet op roken, beiden zijn dingen waar je anderen mee beschadigd. Maar goed, mensen die verslaafd zijn aan iets kunnen daar niet objectief over zijn.
pi_36340095
Een half uur door gevochten met een gekneusde pink.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_36340246
quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 21:12 schreef cultheld het volgende:
Een half uur door gevochten met een gekneusde pink.
Een half uur? Midden in de Sahara ofzo?
The gum you like, is coming back in style.
pi_36340268
Ik zelf heb zoiets nog nooit meegemaakt.
Maar een vriend van me bij de vorige wintersport wel. Hij drukte een glas in zijn hand kapot en kwam er 15 minuten later pas achter dat zijn pezen waren doorgesneden van zijn duim. Die lag er ook half af. Gelukkig voelde hij ook minder door de drank.
pi_36340269
quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 21:17 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

Een half uur? Midden in de Sahara ofzo?
Gewoon op de training met kickboksen. Ik wist niet dat ie gekneusd was.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  Moderator vrijdag 24 maart 2006 @ 21:19:29 #24
138438 crew  Pizzakoppo
pi_36340293
Een keer mijn sleutelbeen gebroken nadat ik was gevallen tijdens voetbal, 2 dagen met pijn mee rondgelopen maar niet gedacht dat ie gebroken was, valse hoop!
pi_36340374
Tijdens het met blote voeten door het gras rennen ben ik een keer in een groot stuk glas gaan staan, maar ik voelde er helemaal niets van. Toen ik even later het huis in liep, riepen mijn vriendinnen dat ik een spoor van bloed achter me liet. Ik hield vervolgens de voet waar het bloed zo te zien uit kwam boven mijn andere voet (om de druppels op te vangen) en toen stroomde de bovenkant van mijn andere voet vrij snel vol bloed. Eén van die vriendinnen trok helemaal wit weg maar ik voelde helemaal niets.

(pas toen ze er in het ziekenhuis een verdoving inzetten voelde ik wat de verdoving dus)
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  Moderator vrijdag 24 maart 2006 @ 21:23:10 #26
138438 crew  Pizzakoppo
pi_36340417
quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 21:21 schreef Isabeau het volgende:
Tijdens het met blote voeten door het gras rennen ben ik een keer in een groot stuk glas gaan staan, maar ik voelde er helemaal niets van. Toen ik even later het huis in liep, riepen mijn vriendinnen dat ik een spoor van bloed achter me liet. Ik hield vervolgens de voet waar het bloed zo te zien uit kwam boven mijn andere voet (om de druppels op te vangen) en toen stroomde de bovenkant van mijn andere voet vrij snel vol bloed. Eén van die vriendinnen trok helemaal wit weg maar ik voelde helemaal niets.

(pas toen ze er in het ziekenhuis een verdoving inzetten voelde ik wat de verdoving dus)
gepwnd door de verdoving
pi_36340859
Ik ben nooit ernstig gewond geweest, maar het komt wel eens voor dat ik wat drink, en dan heb ik niet altijd alles door, inclusief verwondingen dus.
  vrijdag 24 maart 2006 @ 21:39:18 #28
69994 seto
-|||--------|||-
pi_36340976
Toen ik klein was viel ik met mijn hoofd tegen een boom op het schoolplein. Ik voelde er eerst niet veel van maar mensen schrokken een beetje toen ze me zagen, bleek dus dat ik een gat in mijn hoofd had en het keihard bloedde
Op dinsdag 3 december 2013 21:29 schreef JackieBrown het volgende:
Seto is zo ene baas he
  vrijdag 24 maart 2006 @ 23:00:52 #29
144213 Adidah
Het was wraak
pi_36343370
Ik ben wel eens in beschonken toestand over een hoog hek geklommen. Dat het hek scherpe punten had, kwam ik pas achter toen iemand mij attendeerde op de hevig bloedende snijwond in mijn hand .
  Moderator vrijdag 24 maart 2006 @ 23:02:56 #30
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_36343416
Diverse splinters
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
pi_36343450
quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 15:28 schreef Gitanki het volgende:
En het raarste: wondjes die je in je slaap hebt opgelopen
Aliens
pi_36343484
Ik brak mn arm, ik hoorde em echt breken, en hij stond zo krom als een hoepel.... maar het deed gelukkig geen pijn..

Dat was die keer daarvoor wel anders
pi_36343562
Ik heb mijn hele handen kapot door tierips die ik gebruik bij het bouwen van pc's. Als je het overige deel afknipt dan zijn de uiteinden behoorlijk scherp.

Merk er niets van op het moment dat het gebeurd, maar heb behoorlijk veel diepe krassen in mijn handen...
pi_36343582
Ja dat is al weer een jaar of 5 geleden... ik had een ongeluk gehad... we reden in limburg van een heuvel af en degene die voor mij reed viel, dus ik klap tegen haar fiets op en viel ook. Ik ging meteen weer opstaan, maar zij lag op de grond te krijsen en te roepen (dat ging toen allemaal zo snel dat ik het niet eens mee kreeg) dus een paar mensen onderaan de heuvel, die wij kenden, kwamen aangerent en zagen ons. Eerst schoten ze dat ene meisje te hulp, want zij was echt zwaar verwond, ik dacht dat ik niks had behalve een bloedneus. Toen keek een van die meisjes naar mij en begon helemaal te huilen van schrik, bleek t dat heel mijn gezicht onder het bloed zat... de linker helft van mn gezicht was helemaal geschaaft. Maar op zo'n moment ben je zo in shock dat je geen pijn voelt.
"The night of the living dead is on it's way,
with a credit report for duty call"
pi_36343737
Keer toen ik ontzettend zat was (echt helemaal de weg kwijt), van een biljart tafel afgedondert in een kroeg, met mn hand in het glas. Enorme snee erin, bloeden als een rund, en ik maar lachen met mn druipende hand ... op aanraden van heel veel mensen toen toch maar naar de EHBO gestrompeld bij de politie...
Kon me er de volgende dag trouwens ook niks meer van herinneren. Heb mensen moeten bellen hoe ik aan die enorme snee kwam
Jupiler is goed
pi_36343769
Sommige mensen worden gestoken, merken er niks van, en als ze het merken zijn ze doodgebloed.
pi_36344755
Ik heb nog nooit gehad dat ik niet merkte dat ik verwond was, nee .
  zaterdag 25 maart 2006 @ 00:19:08 #38
111260 Charmian
a little joy
pi_36344961
Toen ik eenjaar of 7 was eenkeer gevallen met de fiets. Volgens mij had ik toen zoiets van 'kut, mijn knie onder de schaafwonden'. Tot ik ontdekte dat mijn duimnagel alleen nog maar aan een milimetertje vel hing. Was erg bloederig maar heb er niets van gevoeld dat die nagel erafgerukt was.
The only true wisdom is in knowing you know nothing. -- [b]Socrates [/b]
I know nothing, I come from Barcelona. -- [b]Manuel[/b]
pi_36345200
Ik had vroeger een half-hoogslaper met een uitschuifbaar bureau. En dit meisje was vroegah altijd bezig met gymnastiek. Ik dacht, 'gut, da's leuk, een koprol maken vanaf het bureau naar m'n bed'. Dat ging vaak goed, totdat ik m'n glazen lamp een schop verkocht. Ik zag in mn bed en dacht, 'hmm, ik heb m lamp stukgetrapt' en voelde verder niets. Ik begon pas te gillen toen ik een ontzettend grote glasscherf uit m'n voet zag steken
Tralalalaaa
pi_36346720
Ik ben in een discotheek een keer 4 meter van de trap afgegleden, voelde er op dat moment helemaal niks van, maar toen ik 's ochtends wakker werd was ik aan de achterkant van top tot teen blauwe plek

[ Bericht 2% gewijzigd door Merel1808 op 25-03-2006 13:02:30 ]
pi_36347834
quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 23:20 schreef martinlutherking het volgende:
Sommige mensen worden gestoken, merken er niks van, en als ze het merken zijn ze doodgebloed.
Dan kijken ze vanuit de hemel naar beneden en zeggen: verrek, ik ben gestoken!

"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_36348178
In groep 7 op de basisschool met sportdag
Speelde we slagbal, en de meesters vertelde ons nog dat wij niet dicht achter de gene mochten staan die sloeg, ik verstond dat niet, en kreeg dus een knuppel op me hoofd met een redelijke vaart

Was ik dus bewusteloos, en even later werd ik wakker in het ziekenhuis en ik zei nog doodleuk wat ik daar deed, bleek dus een gat in me hoofd ze zitten, en ze hadden me al gehecht, en keek ik in de spiegel, hadden me haren een oranje/rode gloed

Maar heb er zelf weinig van gemerkt, ik werd wakker toen alles al achter de rug was
  zaterdag 25 maart 2006 @ 21:58:04 #43
142182 Tobz
Gewoon terugbijten!
pi_36365913
quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 23:20 schreef martinlutherking het volgende:
Sommige mensen worden gestoken, merken er niks van, en als ze het merken zijn ze doodgebloed.
De combinatie van alcohol, andere drugs, adrenaline en een scherp mes kan het maken dat je niet echt voelt dat je gestoken bent. Echter voordat je bent doodgebloed heb je het meestal wel door als je in shock bent je en helemaal niet lekker voelt. Maar als je eenmaal in shocktoestand zit door bloedverlies dan moet je wel heel snel zijn om het nog te overleven.

Ik had een snee van een halve centimeter diep en 3 centimeter lang schuin over de lengte van m'n vinger. Slagader kapot, maar ik had het pas een paar tellen later door toen mensen het bloedspoor zagen en mij vroegen wat er was. Ik voelde het eigenlijk pas een paar minuten later toen het begon te kloppen.

In de wachtkamer van het ziekenhuis hadden ze echter niet echt haast, totdat ik een koffiebekertje helemaal gevuld met bloed uit m'n vinger op de toonbank van de receptie neerzette en vroeg of het nog lang ging duren want dat had ik een nieuw bekertje nodig.

[ Bericht 16% gewijzigd door Tobz op 25-03-2006 22:06:01 ]
Cogitans sollicitus est
pi_36367111
af en toe kleine snijwondjes

Oja en toen ik klein was een gat in me hoofd, het deed pas pijn toen ik het bloed zag
pi_36368882
Een gebroken sleutelbeen, kwam er pas achter toen jaaaren laten een fysiotherapeut het opmerkte
De boot is aan = de poppen zijn aan het dansen.
  zondag 26 maart 2006 @ 00:57:49 #46
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_36369543
Enkel gebroken, deed pas pijn na een aantal uur
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
pi_36369748
Ik had een keer m'n benen geschoren,en daarna aangekleed. 10 minuten later voelde ik wat op m'n onderbeen. Ik keek en er liep een straal bloed langs m'n been, was nog best een diepe snee ook. Ook nog pasgeleden een wondje op de rug van m'n hand, wist ook niet hoe dat was gebeurd, maar is nu zelfs een litteken geworden.
Back in business.
  Trouwste user 2022 zondag 26 maart 2006 @ 01:13:43 #48
7889 tong80
Spleenheup
pi_36369807
Ik brak mijn arm als 12-jarig voetballertje. Ik hoorde iets knakken maar zag geen stukje hout in de buurt. Ik stond op en m'n arm viel plots in 90 graden de andere kant op. Ik voelde nog steeds niks. Dat kwam pas later.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 26 maart 2006 @ 03:57:42 #49
30785 Syndicate
Pure euphoria!
pi_36370959
Een keer tegen een verlaging midden onder een brug aangeschaatst.. Had niet verwacht dat die brug in het midden nog lager zou zijn..

Anyway.. flinke jaap op mn hoofd en bloeden als een rund.. maar geen centje pijn
Henry darling! Mary told me the police are looking for you. What have you done?
If you must know, ACID!
Op donderdag 10 maart 2011 00:44 schreef -Will- het volgende:
*-Will- wil later wel een house met een garage in de jungle
pi_36371237
af en toe een klein wondje aan de hand.. spontaan lijkt het wel.. maar kan wel lekker bloeden.. pijnloos

en een plek op mijn scheenbeen.. kennelijk ergens hard tegenaan gestoten, grote blaas er op, en nu is die hele onderhuid daar weg.. wel weer een normaal velletje overheen, maar nogsteeds een soort gat( gelukkig geen open been)
dag
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')