hmm een hoge ping maakt je verbinding wel slomer hoor .. ping is de tijd gemeten tussen t vertrek van je pakket en een antwoord van de ontvanger.. 500 ms is net zo sloom op een 56k6 als op een kabelmodemquote:Op zondag 26 maart 2006 01:57 schreef Incolumis het volgende:
[..]
fout
dat is alleen merkbaar bij 33k6 en 56k modempjes, het heeft meer te maken met het aantal hops dat je maakt voordat je bij de server bent. er kan een opstopping voorkomen bij 1 van de tussenstations en dat veroorzaakt vaak lag
Ja het was vanavond zeker apart op Wake. Alsof we hun een ticketvoorsprong gaven van 100 meer voordat wij echt begonnenquote:Op zondag 26 maart 2006 23:24 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ja en ik zat bij de chinezen![]()
Kreeg er echt de pleuris van 1 vlag had genoeg geweest
ja duh, maar jack heeft het over het verschil tussen 1mbit en 4mbit, alsof dat nog veel verschil in lag zou betekenen. een spel neemt maar ongeveer 7-12kb/sec, dus daar ligt het niet aan.quote:Op zondag 26 maart 2006 23:30 schreef domolanglekker het volgende:
[..]
hmm een hoge ping maakt je verbinding wel slomer hoor .. ping is de tijd gemeten tussen t vertrek van je pakket en een antwoord van de ontvanger.. 500 ms is net zo sloom op een 56k6 als op een kabelmodem![]()
Kan nog niet reageren op het forum.. nog niet voldoende rechten...quote:Op zondag 26 maart 2006 21:29 schreef Suikermais het volgende:
[..]
Spammerdespam
Inschrijvingen openen 3 april 's avonds om 20.00 uur
idd. wake was zeer apart. zat ook bij de chinezenquote:Op zondag 26 maart 2006 23:35 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Ja het was vanavond zeker apart op Wake. Alsof we hun een ticketvoorsprong gaven van 100 meer voordat wij echt begonnen![]()
Maarre wat is je naam ingame Ghostbuster??
---Even een heel andere vraag:
Een aantal mappen zijn verdwenen in mijn favorieten van Internet Explorer. Een ervan heb ik gezet op verborgen, wie weet hoe ik die weer te zien krijg?? Mappen en bestanden in Windows Verkenner lukt me wel via mapopties --> weergave. Maar hoe doe je dat bij je favorieten in Internet Explorer?
ik ben ookquote:Op maandag 27 maart 2006 09:28 schreef staticdata het volgende:
ik bendat we de server dit weekend snel vol hebben gekregen!
Ik ben voor de MP7 en de P90 gegaan, de Spec-ops guns zijn al goed... En de sniper is idd alleen iets nauwkeuriger maar niet sterker dan de M95... Die M36E van support heb ik ook maar volgens mij is de PKM beter...quote:Op maandag 27 maart 2006 09:58 schreef staticdata het volgende:
ik heb voor me unlock gekozen voor p90 en die la916s of hoe dat ding heet.
misschien beter voor die supportgun kunnen gaan, de m36e
de p60 is nog wel te doen maar die snipergun is hetzelfde als de m95
ik zat ook te twijfelen, maar ik zie het zo: ik heb nu voor elke klasse (behalve sniper) een automatische gun, dus geen shotgun... dat is eigenlijk de main-reasonquote:Op maandag 27 maart 2006 10:45 schreef staticdata het volgende:
hoe is die mp7? lijkt me maar een matig dingetje. het leukste aan die sniper gun ishet doordringende geluid that's it.
Datzelfde geld voor Hostelquote:Op maandag 27 maart 2006 12:01 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Tering, wat hebben jullie weer een hoog tweakers gehalte gehaald dit weekend. Wat boeit het nu of je temp iets hoger wordt. Ik kijk echt nooit naar de temp van mijn videokaart, ik zou niet eens weten hoe ik die kan bekijken
Even een waarschuwing: Ga niet naar de film A New World! Gisteren geweest en wat een slechte film is dat zeg. Het was echt uitzitten van de film.
Een verhaal in Hostel? Had je een goed verhaal verwacht dan? En het is opzich best een aardig verhaal... Je zal het maar meemaken... Ik vond Hostel heerlijk!quote:Op maandag 27 maart 2006 12:18 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Datzelfde geld voor HostelTotaal geen verhaal, weinig boeiends, en het is letterlijk hakken, boren en zagen in lichaamsdelen. Gewoon smerig om te zien. Als er nou een beetje verhaal achter zat oke, maar dit slaat alles.
Moet je wel erg ziek zijn als er in het echt zulke "sla(g)(cht)ers" bestaanquote:Op maandag 27 maart 2006 12:57 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Een verhaal in Hostel? Had je een goed verhaal verwacht dan? En het is opzich best een aardig verhaal... Je zal het maar meemaken... Ik vond Hostel heerlijk!
You'll love it...quote:Op maandag 27 maart 2006 13:57 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Hostel lijkt mij overigens wel leuk, heb hem gemist in de bios, maar ik hou wel van die slautherhouse films.
Scary Movie 4 komt ook uit, weet niet of je ervan houd... Maar dat word een dure maand danquote:Op maandag 27 maart 2006 13:56 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ik krijg het de komende maanden erg druk met de bios:
Ice Age 2
Final Destination 3
X-men 3
MI3
V for Vendetta
TFTF3 Tokyo Drift
Pirates of the Caribbean 2
Underworld 2
En dan zullen er vast nog films zijn die ik nu vergeten ben, maar zeker wel ga kijken in de bios.
Heerlijk eindelijk is de komkommerbiostijd weer voorbij.![]()
Opzich hou ik wel van die "gore" films, Saw 1 en 2 waren super !! Alleen ik vond deze tegenvallen of dat kwam omdat ik hem maar half volgde..quote:Op maandag 27 maart 2006 14:03 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
You'll love it...Als je van splatter-movies houd...
HOMOOOOOOOOOOOOOOOOSquote:Op maandag 27 maart 2006 13:40 schreef staticdata het volgende:
iedereen aan het bijkomen van het weekend ofzo?
hieris het zonnigquote:Op maandag 27 maart 2006 14:38 schreef diamondvoodoo het volgende:
Het is hier echt slecht weerRegen, hagelstenen, harde windstoten en nu keiharde onweer.
Leuke combinatie!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |