quote:Op vrijdag 7 april 2006 16:37 schreef Poison-Ivy het volgende:
[..]
Wentworth Miller hebben ze goed gecast voor de hoofdrol trouwens![]()
FISH, I NEED TO GET BACK INquote:Op vrijdag 7 april 2006 18:17 schreef Laniboekje het volgende:
En Sucre weer terug, ik vind die gast zooo grappig!
![]()
Ja! En hoe hij dan ook Fish wil begroeten op zijn eigen manier en Fish dus niet weet hoe hij zo'n 'ganstah-manier' terug moet doen.. priceless. Dat gestuntelquote:
Euhh, vandaag zonden ze aflevering 3 + 4 uit...quote:Op vrijdag 7 april 2006 23:31 schreef Proper_fucked het volgende:
godverheeft m'n moeder GTST over prison break opgenomen
![]()
Heb geen zin om het hele seizoen te downloaden, en ep. 3 gaat niet lekker met downloaden![]()
Volgende week vrijdag komen afleveringen 3+4?
Lees gewoon.quote:Op vrijdag 7 april 2006 23:51 schreef jorienvdherik het volgende:
de aflevering vandaag gekeken, top serie
volgende week toch afl 4 pas ?
5.quote:Op vrijdag 7 april 2006 23:51 schreef jorienvdherik het volgende:
de aflevering vandaag gekeken, top serie
volgende week toch afl 4 pas ?
Aflevering 18 is een leaked versie. Ze zenden a.s. maandag aflevering 17 uit in de VS.quote:Op zaterdag 8 april 2006 00:04 schreef magnifor het volgende:
Ze zijn wel ver in de VS moet ik zeggen. Aflevering 18 is te downloaden.
Ik ga de serie op tv volgen en later op dvd kopen. Veel spannender.
Jaquote:Op zaterdag 8 april 2006 02:22 schreef CySt het volgende:
[..]
Aflevering 18 is een leaked versie. Ze zenden a.s. maandag aflevering 17 uit in de VS.
Zeker weten.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:48 schreef Copycat het volgende:
Prison Break (USA) #4: Where art thou Abruzzi?
Misschien een betere hangplek voor de downloaders?
Pfff..quote:Op zaterdag 8 april 2006 12:10 schreef Undergod het volgende:
Minder is echter dat ze dus spoilers in de topic titel zetten?
Dat kun je denk ik beter in feedback opwerpen, bij de FTR modsquote:Op zaterdag 8 april 2006 12:10 schreef Undergod het volgende:
Minder is echter dat ze dus spoilers in de topic titel zetten?
Dan zijn ze nog ver. 5-17 = 12 aflveringen.quote:Op zaterdag 8 april 2006 02:22 schreef CySt het volgende:
[..]
Aflevering 18 is een leaked versie. Ze zenden a.s. maandag aflevering 17 uit in de VS.
Dat ga je niet vol kunnen houdenquote:Op zaterdag 8 april 2006 12:39 schreef magnifor het volgende:
[..]
Is niet erg. Ik ga de serie gewoon op tv volgen.
Waarom?quote:Op zaterdag 8 april 2006 14:13 schreef Linc_The_Sink het volgende:
[..]
Dat ga je niet vol kunnen houden![]()
![]()
![]()
het duurt drie tot vier uur om die tatoe aan te brengenquote:Op zaterdag 8 april 2006 15:28 schreef Coelho het volgende:
[..]
Volgens mij zit hij elke opnamedag uren bij de schminck afdeling.
Ik hou het vol. Ik blijf het op tv volgen en ga geen nieuwe aflveringen downloaden. Ik download alleen 1 tot 3 omdat ik die gemist heb.quote:Op zaterdag 8 april 2006 15:22 schreef Linc_The_Sink het volgende:
[..]
Omdat het spannend wordt..duhh
![]()
Hetzelfde hierquote:Op zaterdag 8 april 2006 15:53 schreef magnifor het volgende:
[..]
Ik hou het vol. Ik blijf het op tv volgen en ga geen nieuwe aflveringen downloaden. Ik download alleen 1 tot 3 omdat ik die gemist heb.
Yeahhquote:Op woensdag 12 april 2006 11:51 schreef Christibel het volgende:
![]()
Heerlijk morgen is het alweer !! Mannetje naar de brandweertraining en ik lekker kijken !! Eerst CSI en dan PB
![]()
![]()
Owja CSI wou ik ook nog gaan kijkenquote:Op woensdag 12 april 2006 12:37 schreef Linc_The_Sink het volgende:
[..]
Yeahh, eerst de 2de deel van de CSI-crossover
...Daarna aflevering 5 van Prison Break
![]()
![]()
Daarna jensenquote:Op donderdag 13 april 2006 14:21 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
CSI Crossover gevolgt door Prison Break heerlijk
Of je gaat nu wel leren en kijk je het morgen op RTL7, aangezien die zender de volgende dag de uitzendingen van RTL5 herhaaltquote:Op donderdag 13 april 2006 16:42 schreef Nuna het volgende:
Hmm, vanavond kan ik dus niet meer leren voor mijn schoolexamenTeveel mooie programma's
De vrijdagavond is inderdaad altijd wel leuk op tv zeker nu iedere keer weer de herhaling van prison break langs komt.quote:Op donderdag 13 april 2006 19:15 schreef lookinforyou het volgende:
Ik heb er weer zin in vanavond.
Toch wel, samen met vrijdagavond, de leukste TV avond van de week.
Ik bedoelde eigenlijk, Wie is de mol en Lost op de vrijdagavondquote:Op donderdag 13 april 2006 19:48 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
De vrijdagavond is inderdaad altijd wel leuk op tv zeker nu iedere keer weer de herhaling van prison break langs komt.![]()
Het is weer een erg leuke afleveringquote:Op donderdag 13 april 2006 22:08 schreef Jasza het volgende:
We got a Runner.
Iddquote:Op donderdag 13 april 2006 22:09 schreef lookinforyou het volgende:
[..]
Het is weer een erg leuke aflevering
Dat luik dat scheef zat? Waar ze nog twee keer op inzoomden?quote:Op donderdag 13 april 2006 22:25 schreef Jasza het volgende:
Hoe kwam die gozer nou weer in die kamer
via dat rooster waar die nog naar keek omdat het scheef stond.quote:Op donderdag 13 april 2006 22:25 schreef Jasza het volgende:
Hoe kwam die gozer nou weer in die kamer
Ja.quote:Op donderdag 13 april 2006 22:27 schreef MakaveliTheDon het volgende:
[..]
via dat rooster waar die nog naar keek omdat het scheef stond.
Maar was dit nou ep5?
Ik wacht ook lekker weer een weekje af.quote:Op donderdag 13 april 2006 22:34 schreef Twisted_Logic het volgende:
Goeie aflevering weer! Ik wil die preview van de volgende keer nog helemaal niet zien.
Nou en anders ik welquote:Op donderdag 13 april 2006 22:36 schreef Laniboekje het volgende:
![]()
Hij was weer goed, heb wel een paar keer met gekromde tenen op de bank gezeten![]()
![]()
Inderdaad. Anders weet ik dat ik ook meteen 7 en verder ga downloaden en dan na het paasontbijt niets meer van me laat horen.quote:Op donderdag 13 april 2006 22:44 schreef Erwtensoep het volgende:
Gewoon lekker een weekje wachten joh, is leuk
Dat is voor de Rtl5 kijker op donderdag nog niet bekendquote:Op donderdag 13 april 2006 23:20 schreef Poison-Ivy het volgende:
Alleen vraag ik me af wie die geheime vrouw is, de opdrachtgever, aan de phone, dat snap ik ff niet.... is zij al bekend?
Iemand al enig idee na deze paar afleveringen hoe dat zit? (wat je dus zou moeten weten als je alleen deze afleveringen hebt gezien)
Ik heb alles gezien vanaf afl 2 en ik heb persoonlijk geen idee.quote:Op donderdag 13 april 2006 23:20 schreef Poison-Ivy het volgende:
Alleen vraag ik me af wie die geheime vrouw is, de opdrachtgever, aan de phone, dat snap ik ff niet.... is zij al bekend?
Iemand al enig idee na deze paar afleveringen hoe dat zit? (wat je dus zou moeten weten als je alleen deze afleveringen hebt gezien)
hm, maar er zijn dus nog geen aanwijzingen geweest, die ik over het hoofd heb gezienquote:Op donderdag 13 april 2006 23:25 schreef Linc_The_Sink het volgende:
[..]
Dat is voor de Rtl5 kijker op donderdag nog niet bekend...geduld is een schone zaak
..
Ik ga de dvd`s maar aanschaffen ga dit geen weken vol houden om te w8ten.quote:Op donderdag 13 april 2006 23:20 schreef Poison-Ivy het volgende:
Het wordt echt iedere week spannender, damn.
Beste serie sinds ......ever [afbeelding]
Volgende week wordt het een complete chaos[afbeelding]... yes!!
[afbeelding]
Dat bewijsmateriaal gaan ze dus echt nooit meer krijgen, lijkt het wel. Er blijft niks (of niemand) meer overIk ben benieuwd.
Alleen vraag ik me af wie die geheime vrouw is, de opdrachtgever, aan de phone, dat snap ik ff niet.... is zij al bekend?
Iemand al enig idee na deze paar afleveringen hoe dat zit? (wat je dus zou moeten weten als je alleen deze afleveringen hebt gezien)
quote:Op donderdag 13 april 2006 23:26 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Ik heb alles gezien vanaf afl 2 en ik heb persoonlijk geen idee.
Het blijft me trouwens verbazen hoeveel vrijheid die gasten hebben![]()
Net ook laatste stuk van Escape from Alcatraz gezien, godsgruwelijke film![]()
Clint Eastwood mijn held![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |