Nee, gewoon eng.quote:Op donderdag 23 maart 2006 19:48 schreef rudedeltadude het volgende:
[..]
you mean: Eng veel overeenkomsten???
Je moet respect voor hem hebben, er wordt een gigantische hype rondom hem gebouwd, en hij gaat het makenquote:Op donderdag 23 maart 2006 21:41 schreef B-Fifty-Two het volgende:
kansloos pauper...
quote:Op donderdag 23 maart 2006 23:20 schreef SHE het volgende:
Oeh la la !!!!
Ik wil zijn tralala wel ff zien!
Je praat wel over the next best thing, hij wordt de grootste internet held van deze eeuwquote:Op donderdag 23 maart 2006 23:28 schreef zwelgje81 het volgende:
please hou hiermee op, niet nog meer filmpjes
krijg gewoon geen hap door me keel als ik dit zie, oke oke ik moet wel iets afvallen maar zo gaat het wel erg snel
![]()
Ik ben druk het internet aan het afzoeken, een hype is geboren dus er moet meer zijn, dit is de informatie die ik tot nu toe heb:quote:Op vrijdag 24 maart 2006 10:50 schreef MikeyMo het volgende:
2 filmpjes nog maar, ik wil meer
Het is een nederlanderquote:Op vrijdag 24 maart 2006 09:39 schreef Markjuh het volgende:
HIj moet wel duits zijn, dat kan haast niet anders. Die muziek, dat hoofd, het gedrag.
rudeldudelthadudequote:Op donderdag 23 maart 2006 19:48 schreef rudedeltadude het volgende:
[..]
you mean: Eng veel overeenkomsten???
Dit filmpje doet me denken aan dat filmpje van die gast die zo'n metal nummer meeblert een ook zijn webcam aan heeft staan.
een lollerhoedjequote:Op vrijdag 24 maart 2006 17:56 schreef Maikuuul het volgende:
Dat nummer is te erg :/
En dat mongolen hoedje ook
Moet je ff vragen of ie nog meer filmpjes heeftquote:Op vrijdag 24 maart 2006 19:57 schreef Celt het volgende:
hey! dat was een maat van me![]()
lijkt er wel op kwa fysiek
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |