mooie fotos!quote:Op maandag 24 april 2006 21:06 schreef ChatChewbacca het volgende:
[afbeelding]
staat niet helemaal recht, beetje halos
[afbeelding]
valt alleen beetje achterover.
Koninklijke Militaire Academiequote:Op donderdag 27 april 2006 14:36 schreef ChatChewbacca het volgende:
kma?
quote:Op donderdag 27 april 2006 14:38 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Koninklijke Militaire Academie
dacht ik
![]()
Ja, met AEB op -2, +2.Camera op standje snel en uit de hand drie opnames geschoten.quote:Op maandag 1 mei 2006 22:53 schreef MarBu het volgende:
Wat ik me wel afvroeg, heb je dit gebracket?
Ik vraag me namelijk af of je nog snel een rare (bewogen) lucht krijgt als je een paar seconden nodig hebt om steeds een hengst aan je sluitertijdwieltje te geven (nu ziet deze bewolking er vrij hoog en rustig uit, maar toch)
Met welke camera? Ik kan alleen +0,3 of +0.5 bracketen, in 3 of 5 shots. Zwaar frustrerendquote:Op maandag 1 mei 2006 23:00 schreef djengizz het volgende:
[..]
Ja, met AEB op -2, +2.Camera op standje snel en uit de hand drie opnames geschoten.
Aha, een gefrustreerde Minolta gebruiker zeker?quote:Op dinsdag 2 mei 2006 01:19 schreef Oosthoek het volgende:
[..]
Met welke camera? Ik kan alleen +0,3 of +0.5 bracketen, in 3 of 5 shots. Zwaar frustrerend
Foto is gemaakt met een 30D. Je kunt met een statief natuurlijk ook gewoon je sluitertijden variėren voor hetzelfde effectquote:Op dinsdag 2 mei 2006 01:19 schreef Oosthoek het volgende:
[..]
Met welke camera? Ik kan alleen +0,3 of +0.5 bracketen, in 3 of 5 shots. Zwaar frustrerend
Klopt. Heerlijke camera, maar dit is wel een dik minpuntquote:Op dinsdag 2 mei 2006 01:40 schreef MarBu het volgende:
[..]
Aha, een gefrustreerde Minolta gebruiker zeker?![]()
Ik zit met exact hetzelfde namelijk (Minolta 7D)![]()
Helaas heb ik niet altijd een enorm statief in mn broekzakquote:Op dinsdag 2 mei 2006 08:06 schreef djengizz het volgende:
[..]
Foto is gemaakt met een 30D. Je kunt met een statief natuurlijk ook gewoon je sluitertijden variėren voor hetzelfde effect
quote:Op dinsdag 9 mei 2006 17:08 schreef ChatChewbacca het volgende:
[afbeelding]
voorproefje voor de rest van de serie, portretje van Egmond aan Zee.
"Photomatix" is het woord dat u zoekt.quote:Op woensdag 10 mei 2006 17:04 schreef Esto het volgende:
Ik vind HDR foto's zo'n mooie sfeer hebbenWil het zelf binnenkort ook eens uitproberen...
Maar er is een klein probleempjeIk kan het niet vinden in Photoshop
.. Kan iemand dat mij vertellen
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |