A) Qua kwaliteit gewoon een matige voetballer, hij speelt niet voor niets bij sparta.quote:Op maandag 20 maart 2006 17:39 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ik vind het zo'n schitterende speler dit.. ook als ie zown kans mist..loopt ie zo te balen.
Aan het begin van het seizoen had ie een heerlyk interviewtje
Als je het echt per ongeluk doet, dan schrik je direct van wat je doet. Polak stond eerst nog als een snuivende drugsverslaafde op en ging pas veel later bij Tiendalli kijken wat er was. Er was geen enkel excuus om die beweging te maken die hij maakte.quote:Op maandag 20 maart 2006 18:32 schreef Cruoninga het volgende:
Ik geloof wel dat het merendeel van al die incidenten waar men schande over spreekt niet met opzet gebeuren. Vooral al die ellebogen, het lijkt me toch niet dat al die spelers die duels aangaan om eens even lekker een willekeurige tegenstander neer te hoeken. Je beleeft het heel anders als als toeschouwer dan wanneer je zelf op het veld staat immers.
Ja, ik geloof wel dat Polak hem niet wilde raken. Bij Buijs leek het er meer op.
Ik wou dat ik je gelijk kon geven, maar helaas helaas....quote:Op maandag 20 maart 2006 18:32 schreef Cruoninga het volgende:
Ik geloof wel dat het merendeel van al die incidenten waar men schande over spreekt niet met opzet gebeuren.
Vooral al die ellebogen, het lijkt me toch niet dat al die spelers die duels aangaan om eens even lekker een willekeurige tegenstander neer te hoeken.
vind je het erg als ik dat nog erger vind ?quote:Op maandag 20 maart 2006 21:08 schreef okee6 het volgende:
Wat een drama hier. Dit hoort gewoon bij het primitieve van de voetbalsport. Die ventjes op de tribune flikken het wekelijks om ziektes te roepen en doen dan toch vrolijk aan de minuut stilte mee. Dat vind ik minstens zo erg.
Dat hij zo iets flikt tot daar aan toe, maar wees dan wel gewoon een kerel en zeg na afloop dat het stom is en dat je spijt hebt....en als je de OP leest zie je dat het bij Sjakie niet voor het eerst is dat hij dit flikt, dat maakt hem pas triest !quote:Polak heeft weliswaar een voorbeeldfunctie, maar niet zijn karakter mee.
Mensen zijn niet perfect, en kunnen niet overal op elk moment in gecorrigeerd.
quote:Op maandag 20 maart 2006 17:05 schreef pekel het volgende:
Sjaak Polak is gewoon een mongool.
Wie neemt die gast nog serieus...
quote:
Nee hoor. Ik vind het alleen zo schijnheilig dat dergelijk gedrag krachteloos getolereerd wordt, en dat dan nu mensen keihard roepen voor de zwaarste straffen voor zo'n voetballer met een moeilijk karakter. Het enige alternatief is om hem uit te sluiten van (betaald) voetbal.quote:Op maandag 20 maart 2006 21:24 schreef Bjoro het volgende:
[..]
vind je het erg als ik dat nog erger vind ?
De makkelijkste weg is de meest gebruikte. En liegen is onschuldiger dan een scheids met een ziekte betitelen.quote:Dat hij zo iets flikt tot daar aan toe, maar wees dan wel gewoon een kerel en zeg na afloop dat het stom is en dat je spijt hebt....en als je de OP leest zie je dat het bij Sjakie niet voor het eerst is dat hij dit flikt, dat maakt hem pas triest !
Dat is ook weer niet nodig, lijkt mij !quote:Op maandag 20 maart 2006 22:17 schreef okee6 het volgende:
Nee hoor. Ik vind het alleen zo schijnheilig dat dergelijk gedrag krachteloos getolereerd wordt, en dat dan nu mensen keihard roepen voor de zwaarste straffen voor zo'n voetballer met een moeilijk karakter. Het enige alternatief is om hem uit te sluiten van (betaald) voetbal.
in theorie heb je gelijk, in de praktijk zullen die supporters hun gedrag minder voor waar aannemen dan dat Polak in zijn eigen leugen(s) gelooft !quote:De makkelijkste weg is de meest gebruikte.
En liegen is onschuldiger dan een scheids met een ziekte betitelen.
Goede kickquote:Op vrijdag 3 november 2006 16:14 schreef Guiduuuuw het volgende:
SJAAK POLAK IS EEN HELD!
Heubachquote:Op maandag 20 maart 2006 21:20 schreef Elvislives het volgende:
Iedereen die Heubach de grond in trapt is bij voorbaat al een held voor het leven, Sjaak dus al helemáál!
Voor mij is hij niet meer dan een debieltje.quote:Op vrijdag 3 november 2006 17:58 schreef DarkShine het volgende:
Geniale speler, lekker hard!
Dan schat je hem nog te hoog in denk ik.quote:Op zaterdag 4 november 2006 15:37 schreef Corksterr het volgende:
[..]
Voor mij is hij niet meer dan een debieltje.
Hehehquote:Op zaterdag 4 november 2006 15:46 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Dan schat je hem nog te hoog in denk ik.
Jij bent de debiel als je DE sjaak niet op zijn waarde kan schatte !quote:Op zaterdag 4 november 2006 15:37 schreef Corksterr het volgende:
[..]
Voor mij is hij niet meer dan een debieltje.
Meepraten is geen kunst.. Gaste als jij zijn te slap voor EL SJAKOquote:Op zaterdag 4 november 2006 15:46 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Dan schat je hem nog te hoog in denk ik.
Ben jij nou maar blij met die Everton van je..quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:21 schreef Damzkieee het volgende:
Kutvoetballer die Polak, kan dr werkelijk waar niks van...Ordinaire schoppert...
Hij zat de afgelopen wedstrijd disciplinair op de tribune, zijn plek in de basis is hij sowieso kwijt, maar volgens mij zit hij wel weer op de bank zondag. Lijkt me genoeg disciplinaire straf. Sjaak is namelijk bij voorbaat al niet toerekeningsvatbaar voor z'n uitspraken.quote:Op zaterdag 4 november 2006 17:01 schreef Ofyles2 het volgende:
Sjakie mag nog harder aangepakt worden door Wiljan Vloet. Alleen gekken geven anderen de schuld als het eventjes niet loopt met de club.![]()
Al bakken die d'r ook niks van, dan mag hij Polak nog wel slecht vinden.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:22 schreef Guiduuuuw het volgende:
[..]
Ben jij nou maar blij met die Everton van je..![]()
Om van die clown van een Pieckenhaage maar te zwijge Bohhhh
Polak is masterlijck .. Zij die dat niet inzien zijn voetbaldoofquote:Op zaterdag 4 november 2006 18:34 schreef Corksterr het volgende:
[..]
Al bakken die d'r ook niks van, dan mag hij Polak nog wel slecht vinden.
Als je Piecke slecht vindt ben je echt op je achterbakkes gevallen geloof ik. Dat was trouwens niet de discussie, cq de TT.quote:Op zaterdag 4 november 2006 18:58 schreef Guiduuuuw het volgende:
[..]
Polak is masterlijck .. Zij die dat niet inzien zijn voetbaldoof
Polak is nog altijd beter dan die pieke van jouquote:Op zaterdag 4 november 2006 19:01 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Als je Piecke slecht vindt ben je echt op je achterbakkes gevallen geloof ik. Dat was trouwens niet de discussie, cq de TT.
Hey, Sjaak. Ik wist niet dat jij op FOK! zat...quote:Op zaterdag 4 november 2006 19:06 schreef Guiduuuuw het volgende:
[..]
Polak is nog altijd beter dan die pieke van jou![]()
Ach.. nu ik op de tribune ben beland, heb nik meer tijd he;)quote:Op zondag 5 november 2006 00:18 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Hey, Sjaak. Ik wist niet dat jij op FOK! zat...![]()
Gewoon presentator maken lijkt me. Beter dan John de Wolf!quote:
einz! En wie dat ontkent wordt gePwnt wie enie nOObquote:Op zaterdag 18 november 2006 18:10 schreef Yestuuur het volgende:
Sjaak Polak is de grootmeester van het voetbal.
quote:Op dinsdag 28 november 2006 02:20 schreef Yestuuur het volgende:
Sjaak Pwnt
Jonge ga fan zijn van de superboeren... Miss is een bijbaantje bij de pluimvee-boerderij van Jan Vreman iets voor jou?quote:Op dinsdag 28 november 2006 14:10 schreef xJapser het volgende:
Was dat niet die gast die een halve marathon liep toen ie scoorde tegen Vitesse voor de beker met de FC Twente? en die het halve veld in mekaar rostte toen ie een dot van een kans mistte...?
Als dat hem is, dan heb ik er niet veel mee idd.
Genee is duidelijk een Polak-fan. Als hij vanavond de presentator was had er waarschijnlijk meer Polak in de uitzending gezeten.quote:Op zondag 31 december 2006 00:41 schreef Stpan het volgende:
Sjaak was de held van de avond. Penalty raak, foutloze wedstrijd, bal van de lijn gehaald (niet in de samenvatting), wat aanstekers van de Twente aanhang terugkoppen, keurig afstandschot (ook al niet in de samenvatting) en 'N Kufo en die kalende Barichligiogogooo even dollen op de zijlijn (óok al niet in de samenvatting).
En tot overmaat van ramp ook al niet in de bij 'De Wedstrijden'. Op de valreep van 2006 ben ik fan van Polak geworden.
Ja, als presentator heb je daar echt invloed op:'). Denk dat Genee in de rol van chef voetbal, daar meer invloed heeft.quote:Op zondag 31 december 2006 00:47 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Genee is duidelijk een Polak-fan. Als hij vanavond de presentator was had er waarschijnlijk meer Polak in de uitzending gezeten.
Als Genee presentator is doet hij wel meer dan alleen de autocue voorlezen hoor.quote:Op zondag 31 december 2006 00:53 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Ja, als presentator heb je daar echt invloed op:').
Ja, maar wat er wel of niet in de samenvatting komt, lijkt me daar niet 1 van. Wat ik zeg, als chef voetbal, heeft hij daar sowieso invloed op, of ie nou wel of niet presenteert.quote:Op zondag 31 december 2006 00:55 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Als Genee presentator is doet hij wel meer dan alleen de autocue voorlezen hoor.
Sjaak creeert alleen kansen, Top istiequote:Op zondag 31 december 2006 15:13 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hij is leuker als hij een enorme kans mist
Klopt, dat zingen ze altijd als NAC tegen Polak speelt. In een interview gaf hij aan dat ie het humor vond, ondanks het feit dat z'n moeder kort geleden aan een ernstige ziekte overleden was... Beetje lullig.quote:Op zondag 7 januari 2007 22:43 schreef koningdavid het volgende:
"Polak, Polak, je moeder is voor NAC!"
Dat zongen de NAC supporters toch, tijdens Sparta-NAC?![]()
Die was geniaalquote:Op maandag 22 januari 2007 13:26 schreef Bayswater het volgende:
Wat kun je doen om zulke snelle spitsen de baas te blijven Sjaak?
Sjaak: een helm opzetten en je motor starten.
![]()
Vergeet het bandje dan niet vast te maken hequote:Op maandag 22 januari 2007 13:32 schreef VoreG het volgende:
Geniale uitspraken altijd.
Wel netjes dat hij er nog aan dacht om een helm op te zetten, een voorbeeld voor de jeugd
Hoe krijgt hij het elke keer toch weer voor elkaar?quote:Op maandag 22 januari 2007 13:26 schreef Bayswater het volgende:
Wat kun je doen om zulke snelle spitsen de baas te blijven Sjaak?
Sjaak: een helm opzetten en je motor starten.
![]()
Die lach erbij ook, niet omdat hij doorhad dat hij een grappige uitspraak deed, maar hij moest er gewoon zelf om lachen.quote:Op maandag 22 januari 2007 13:26 schreef Bayswater het volgende:
Wat kun je doen om zulke snelle spitsen de baas te blijven Sjaak?
Sjaak: een helm opzetten en je motor starten.
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |