mij krijg je niet zo snel de hoek in hoor. maar ga maar weer lekker buiten spelen,als het je niet interesseerd hoef je ook niet te reageren.quote:Op zondag 19 maart 2006 17:01 schreef Grimm het volgende:
[..]
Ik zie geen massa's mensen die ajax afzeiken, d'r gaat hier een zogenaamde ajax supporter in de hoek zitten waar de klappen vallen, daar reageer ik op.
Wat intresseert mij dat ajax.
Voor mijn part degraderen jullie en gaan jullie wedstrijdjes zoals den bosch uit voetballen enzo.
Gelukkig hebben wij daar geen last van.Den Haag is voor Hagenezen,wij hoeven geen boeren bij ons de tribunes.Met van die gekke spandoeken als "Groeten uit Gorinchem".Alsjeblieft zeg.....Oprotten met die gasten!quote:Op zondag 19 maart 2006 16:45 schreef frenzy2003 het volgende:
[..]
ow krijgen we dat gezeik weer.
waar blijven de termen als "nepsupporter" "teletekst supporter" en "succes supporter".
Wat is er mis met Gorinchem?quote:Op zondag 19 maart 2006 17:23 schreef Aequabilitas het volgende:
[..]
Gelukkig hebben wij daar geen last van.Den Haag is voor Hagenezen,wij hoeven geen boeren bij ons de tribunes.Met van die gekke spandoeken als "Groeten uit Gorinchem".Alsjeblieft zeg.....Oprotten met die gasten!
Ja, dat was het idd. niet een leuk resultaat voor mij als Ajacied, maar het was een leuke pot om naar te lijken denk ik.quote:
quote:Op zondag 19 maart 2006 18:07 schreef Cart_man het volgende:
Vrij veel.
Mooi hequote:Op zondag 19 maart 2006 16:27 schreef MOKUM_HOOLIGAN het volgende:
GVD kankerzooi kankergroningen
Vandaar dat er maar 4.000 mensen komenquote:Op zondag 19 maart 2006 17:23 schreef Aequabilitas het volgende:
[..]
Gelukkig hebben wij daar geen last van.Den Haag is voor Hagenezen,wij hoeven geen boeren bij ons de tribunes.Met van die gekke spandoeken als "Groeten uit Gorinchem".Alsjeblieft zeg.....Oprotten met die gasten!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |