Ja vorig jaar kregen we ook een rooie meid en ze is inderdaad apart!quote:Op donderdag 13 april 2006 20:40 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Heb je er een rooie meid bij zitten? Dat komt nl niet echt veel voor. (ik heb er een en ze is geweldig)
vijf ? ehhhhh heb ik wat gemist ??quote:
Klopt toch ook? Drie meiden, waarvan 1 rooie, en een knul. Dan zijn de zwartjes dus meiden.quote:Op donderdag 13 april 2006 20:47 schreef deedeetee het volgende:
Dan zijn die zwarten dus géén schildpad want dat zijn toch altijd poezen ? Een rode poes kan wel maar een schildpad kater![]()
Kan wel. Want een rode is een knul. En er is maar een knul. Die andere zijn kleine dames dus. En dus kunnen het ook schildpadjes zoijn. En van de 5de die nog onderweg is (of er inm iddels al uit is) is het geslacht nog niet bekend.quote:Op donderdag 13 april 2006 20:47 schreef deedeetee het volgende:
Dan zijn die zwarten dus géén schildpad want dat zijn toch altijd poezen ? Een rode poes kan wel maar een schildpad kater![]()
de zwarten zijn inderdaad meiden!quote:Op donderdag 13 april 2006 20:48 schreef Brighteyes het volgende:
Dat is idd wel waar ja, dat schildpadden altijd meiden zijn dacht ik. Maar goed, is 1 vlek al een schildpadje dan?
moet je zhe-devill eens lief aankijkenquote:Op donderdag 13 april 2006 20:50 schreef nokwanda het volgende:
Ik zou er best een rooie meid bij willen![]()
Als ik tegen de tijd dat ik in de gelegenheid ben nog niet helemaal volledig en totaal gesmolten benquote:Op donderdag 13 april 2006 20:53 schreef deedeetee het volgende:
[..]
moet je zhe-devill eens lief aankijken
Daar krijg ik idd echt vreselijk de kriebels vanquote:
Tis maar goed dat ik er niet bij zit. Anders hadden ze de loodgieter kunnen bellen vanwege de enorme niet te stoppen lekkage *emomuts is*quote:
quote:Op donderdag 13 april 2006 20:59 schreef Tafkahs het volgende:
jezus, ineens een sloot katten bij je thuis. Heb ik ook eens gehad met een dove poes uit het asiel. Die kreeg het voordeel van de twijfel, immers als je doof bent kun je de dader niet aan horen komen..
Een stuk of 4. Gelukkig waren er veel gegadigden.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:00 schreef Natalie het volgende:
[..]Nou, wat je zegt inderdaad. Hoeveel kittens kreeg jouw poes?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |