Lekker boeiend als het een goede politicus is.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 21:52 schreef SCH het volgende:
Ik zit me dat zo af te vragen. Stel dat Laetitia zich kandidaat stelt voor de VVD en Rutte aftroeft en onverwacht de verkiezingen wint en premier wordt.
Of nog sterker: stel dat Bos zich terugtrekt wegens wat voor omstandigheden dan ook en de PvdA schuift Aboutaleb naar voren.
Aboutaleb als premier? Is dat een mogelijkheid voor een land dat nog nooit een vrouw als premier kende of is dat toch echt een stap te ver?
Waar zouden de mogelijke pijnpunten zitten en wat vind je zelf?
Ik denk niet dat Nederland er aan toe is, zeker niet aan iemand met een Marokkaanse achtergrond.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:01 schreef Martijn_fijn het volgende:
Wat denk je zelf SCH?
en wat alstie nu heel lief is wat dan?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:02 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Nederland er aan toe is, zeker niet aan iemand met een Marokkaanse achtergrond.
Stel je voor dat hij alle homo's het land uitzet!1111111!11!!!11!!!!111!1!!1één!11!!!11!111!quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:02 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Nederland er aan toe is, zeker niet aan iemand met een Marokkaanse achtergrond.
hoeveellllllllllllllll?quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:04 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
Stel je voor dat hij alle homo's het land uitzet!1111111!11!!!11!!!!111!1!!1één!11!!!11!111!
Persoonlijk lijken beide kandidaten me heel geschikt, niet veel mee mis. Maar denk niet dat de Nederlanders het aankunnen, hoe lief hij of zij ook is. Daarvoor zijn de racistische genen nog te groot hiero.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:03 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
en wat alstie nu heel lief is wat dan?![]()
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:02 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Nederland er aan toe is, zeker niet aan iemand met een Marokkaanse achtergrond.
Atouleb is kijkend naar zijn ervaringen als wethouder, de enigste Marokkaan die mij bekwaam lijkt voor zo'n grote verantwoordelijkheid. Ook dat hij een van de weinige Marokkanen is die allochtonen durft te bekritiseren, geeft hem een objectieve kleur mee.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:05 schreef SCH het volgende:
[..]
Persoonlijk lijken beide kandidaten me heel geschikt, niet veel mee mis. Maar denk niet dat de Nederlanders het aankunnen, hoe lief hij of zij ook is. Daarvoor zijn de racistische genen nog te groot hiero.
Ik wil niks zeggen maar JIJ bent degene die HIER RAS de ISSUE maakt.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:05 schreef SCH het volgende:
[..]
Persoonlijk lijken beide kandidaten me heel geschikt, niet veel mee mis. Maar denk niet dat de Nederlanders het aankunnen, hoe lief hij of zij ook is. Daarvoor zijn de racistische genen nog te groot hiero.
Dit is wel een hele domme post.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:19 schreef typtypo het volgende:
[..]
Ik wil niks zeggen maar JIJ bent degene die HIER RAS de ISSUE maakt.
Dus per defenitie de racist.
een pikzwarte zou ook mooi zijn... Quintus of zoquote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:21 schreef Steijn het volgende:
Man/vrouw, allochtoon/autochtoon, blank/zwart, het maakt mij allemaal niet uit als het maar iemand is die geschikt is voor die functie. Als dat nadrukkelijke gediscrimineer altijd.Je moeten mensen kiezen op basis van hun capaciteiten, niet op basis van uiterlijk.
Heb je nog wat inhoudelijks te melden?quote:
Of Mohammed Cheppih, alleen emigreer ik dan welquote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:22 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
een pikzwarte zou ook mooi zijn... Quintus of zo![]()
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:22 schreef Toffe_Ellende het volgende:
een pikzwarte zou ook mooi zijn... Quintus of zo![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |