FMA for teh win enzoquote:
Klopt ja, film had iets beter gekund, maar ik hoop op een vervolgquote:Op dinsdag 28 maart 2006 10:59 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
FMA for teh win enzo![]()
Film had wel iets beter gekund qua einde though maar dat is mijn bescheiden mening![]()
amen to that.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 11:51 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Klopt ja, film had iets beter gekund, maar ik hoop op een vervolg
Ah, als je de eerste ep al cool vind moet je 'm zeker helemaal kijken, eerste vond ik zelf nog geen eens zo heeel cool, maar de rest welquote:
Inderdaad fantastische serie die naar mijn idee steeds beter werd.quote:Op woensdag 29 maart 2006 07:10 schreef Orealo het volgende:
[..]
Ah, als je de eerste ep al cool vind moet je 'm zeker helemaal kijken, eerste vond ik zelf nog geen eens zo heeel cool, maar de rest wel
Wrijf het er even in wil je.quote:Op woensdag 29 maart 2006 16:18 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
nya heb nog niet veel anime kunnen kijken vandaag
Was iets te druk bezig Kingdom Hearts 2
(jaja ik heb hem)
Ah, welcome backquote:Op woensdag 29 maart 2006 19:21 schreef blessed19 het volgende:
ben ik ff een 3 weken afwezig, zijn er een groep nieuwe mensen erbij gekomen!![]()
nouja, ik zal eerst alles proberen door te lezen. ik weet wel dat de manga van FMA me echt niet aanstond! verder ben ik nu net bezig met blood+
Ja, gedaan! sorry voor de late reactiequote:
wat hij zegt!quote:Op woensdag 29 maart 2006 21:11 schreef Jordy-B het volgende:
Akira was voor veel mensen (zoals ikzelf) de eerste aanraking met animé... toen 'ie uitkwam waren de graphics echt state-of-the-art (en ze zijn nog steeds niet mis) en was het de eerste keer dat je een goeie tekenfilm voor volwassenen tegenkwam.
Niet dat het een slechte film is, maar er zijn weinig films die dat gevoel van Akira kunnen benaderen. Met je kin tot op je knietjes gevallen zitten kijken naar iets geweldigs wat totaal anders is dan alles wat je daarvoor gezien hebt.
voor mij dus nietquote:Op woensdag 29 maart 2006 21:11 schreef Jordy-B het volgende:
Akira was voor veel mensen (zoals ikzelf) de eerste aanraking met animé...
de graphics boeien me meestal niet heeel erg veel, oke moet er niet echt bagger uit zien maar oke..quote:toen 'ie uitkwam waren de graphics echt state-of-the-art (en ze zijn nog steeds niet mis) en was het de eerste keer dat je een goeie tekenfilm voor volwassenen tegenkwam.
en tja als je dat gevoel bedoeld dat je daaronder beschijft:quote:Niet dat het een slechte film is, maar er zijn weinig films die dat gevoel van Akira kunnen benaderen. Met je kin tot op je knietjes gevallen zitten kijken naar iets geweldigs wat totaal anders is dan alles wat je daarvoor gezien hebt.
no problem... je bent niet de eerste 'newbie' (nofi) die de populariteit van Akira niet vatquote:
enkele spoilers!quote:de graphics boeien me meestal niet heeel erg veel, oke moet er niet echt bagger uit zien maar oke..
ik vond het verhaal een beetje van tja...
Dat kan... Toen ik Akira zag had je qua tekenfilms niet meer dan Disney en spiderman, enzo... Als je dan Akira ziet, die èn qua beeld èn qua geluid/muziek èn qua verhaal/karakters/karakterontwikkeling alle daarvoor uitgekomen Disneyfilms doet verbleken, kan je je voorstellen dat zo'n film behoorlijk blijft hangen.quote:en tja als je dat gevoel bedoeld dat je daaronder beschijft:
helaas die blijft bij mij echt uit.. (ook bij de anime die ik wel heb gekeken... (gundam wing/sailor moon, mononoke) ik kan me zo snel in iedergeval niet herrinneren of er daarvoor nog anime waren die ik eerder had gezien...
maar die haalt het niet bij Akira... Dus kan je nog makkelijk door Akira stijl achterover slaan.quote:Op woensdag 29 maart 2006 21:43 schreef -Wolf- het volgende:
Eigenlijk was Robotech het eerste waar ik mee in aanraking kwam.
gelukkigquote:Op woensdag 29 maart 2006 21:41 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
no problem... je bent niet de eerste 'newbie' (nofi) die de populariteit van Akira niet vat
[..]
quote:enkele spoilers!daar kan ik me idd wel in vinden, vond het toen ik em keek idd errug vreemd...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus hoewel begin en eind wat wazig zijn, is het wel een film met een doordacht verloop. Akira kent gewoon zaken die je zelden tegenkomt in Animé.
en spoiler alert was voor mij imho beetje loos , al gaf ik jullie misschien het idee dat ik em nog niet had gezienik moet zeggen dat de oudjes van disney (bambi, aristocats, 101 dalmatiers, robin hood) met juist aanspreken door de graphics..quote:[..]
Dat kan... Toen ik Akira zag had je qua tekenfilms niet meer dan Disney en spiderman, enzo... Als je dan Akira ziet, die èn qua beeld èn qua geluid/muziek èn qua verhaal/karakters/karakterontwikkeling alle daarvoor uitgekomen Disneyfilms doet verbleken, kan je je voorstellen dat zo'n film behoorlijk blijft hangen.
het doet zo nostagisch aan
en dat noemen we technische vooruitgang, wat ik zelf soms erg jammer vind (zoals ik hierboven al zei: die lelijke graphics dus bij voorbeeld bij 101 dalmaties -> buiten de lijntjes gekleurd, lijntjes die niet altijd goed zijn getekend. etc. dat spreekt me vaak best wel aan)quote:Ik wil niet als 'n onwijs ouwe lul klinken, maar wat je tegenwoordig op TV ziet aan animatie is echt honderd keer beter dan de meuk van voorheen. En nu heb je breedband internet, waardoor je in een poep en een scheet de allernieuwste fansubs op je scherm kan toveren.
en het scheelt dat ik diusney fanaat ben ..![]()
hijs hier net klaar met branden disc 8 seizoen 2quote:Op woensdag 29 maart 2006 21:49 schreef -Wolf- het volgende:
Ik keek laatst weer Transformers... maar die tekenstijl is redelijk dramatisch. Was er vroeger fan van, maar het trok me nu niet meer. Helaas...
neuh... het was dan ook niet voor jou bedoeld, maar voor eventuele andere lezers... Da's dan ook de reden dat ik hem niet tussen spoilertags gezet heb... (of dacht je werkelijk dat ik daar het bestaan niet van kende?)quote:Op woensdag 29 maart 2006 21:52 schreef mschol het volgende:
[..]
gelukkig
[..]
daar kan ik me idd wel in vinden, vond het toen ik em keek idd errug vreemd...
en spoiler alert was voor mij imho beetje loos , al gaf ik jullie misschien het idee dat ik em nog niet had gezien
niet eens echt over na gedachtquote:Op woensdag 29 maart 2006 22:35 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
neuh... het was dan ook niet voor jou bedoeld, maar voor eventuele andere lezers... Da's dan ook de reden dat ik hem niet tussen spoilertags gezet heb... (of dacht je werkelijk dat ik daar het bestaan niet van kende?)
De wat ??? BTW... Sarah is idd geweldigquote:Op woensdag 29 maart 2006 23:00 schreef blessed19 het volgende:
Dat kwam omdat ik de AMV van Sarah Brightman-eden zo geweldig vond!
Aah cool, geld is van jou danquote:Op woensdag 29 maart 2006 19:51 schreef blessed19 het volgende:
nu ff doorgenomen! TImo, jij krijgt de manga's morgen binnen als het goed is
En voor Orealo, ik zal je morgen het geld terug storten.ik neem aan dat hem hem niet als pakket wilt krijgen?
(of je moet ook meteen de andere triguns van me hebben...
) maar ik zal hem dan meenemen naar de meet in a'dam!
beide mijn grote excuses voor deze handeling van me, maar er kwam inderdaad iets persoonlijks tussen dat ik de manga's echt vergeten was...summimasen!
Gvd... was tie eindelijk een keer snel binnen, bleek het om Duitse subs te gaanquote:
+1 herkenbaarquote:Op donderdag 30 maart 2006 12:36 schreef uppie83 het volgende:
[..]
Gvd... was tie eindelijk een keer snel binnen, bleek het om Duitse subs te gaan![]()
als je in de buurt van apeldoorn woonde, kon je wat series van mij lenenquote:Op donderdag 30 maart 2006 12:36 schreef uppie83 het volgende:
[..]
Gvd... was tie eindelijk een keer snel binnen, bleek het om Duitse subs te gaan![]()
Apeldoorn... nee Leiden ligt daar echt niet in de buurtquote:Op donderdag 30 maart 2006 13:50 schreef blessed19 het volgende:
oe! ik heb eindelijk eens de eer om een nieuwe pagina OP te maken!![]()
Er is trouwens ook een spin-off van azumanga-daioh! de manga bestaat volgens mij al een klein half jaar. weet iemand een naam ervan?![]()
[..]
als je in de buurt van apeldoorn woonde, kon je wat series van mij lenen
staat er nergens bij de torrent over wat voor een versie het is? GG is trouwens echt te gaaf voor woordenalleen de OVA moet je *echt* mijden!
![]()
Ik heb ze vandaag binnengekregen, domo arigato !quote:Op woensdag 29 maart 2006 19:51 schreef blessed19 het volgende:
nu ff doorgenomen! TImo, jij krijgt de manga's morgen binnen als het goed is
En voor Orealo, ik zal je morgen het geld terug storten.ik neem aan dat hem hem niet als pakket wilt krijgen?
(of je moet ook meteen de andere triguns van me hebben...
) maar ik zal hem dan meenemen naar de meet in a'dam!
beide mijn grote excuses voor deze handeling van me, maar er kwam inderdaad iets persoonlijks tussen dat ik de manga's echt vergeten was...summimasen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |